Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki Rahimovski je sjajan vokal.Da je pjevao pjesme kao Dzej Kej svi bi mu se sprdali.Da Dzej Kej sad pjeva sve jos mirise na nju bila bi dizana u nebesa.Bila bi najljepsa zena na estradi.Znamo kakav je narod.A ni ovo uopste nije nekvalitetno,nego vam je neko rekao da je nekvalitetno.

    Kao Monte Carlo
    sija Montenegro
    brod u marini
    sedis sam za rulet stolom
    a u ruci ti... suvi Martini



    Ona je ekstravagantna,ona je luda,ona je drugacija.Ona je Dzej Kej!

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      TM87 dobrodosao na forum, kvalitet u postovima se vec vidi
      Hvala na dobrodoslici,dugo citam vase postoev ali sam se tek sada odlucio registrovati!

      Comment




      • Meni se baš Jeca i ne sviđa u ovim izdanjim.

        Dok je ovo melem za oči.
        Last edited by Adin; 23-01-12, 21:52.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by TM87 View Post
          Hvala na dobrodoslici,dugo citam vase postoev ali sam se tek sada odlucio registrovati!
          super sto si nam se pridruzio nadam se da ces biti redovan
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Vladane, ne vidim da odbrojavas
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              super sto si nam se pridruzio nadam se da ces biti redovan
              Inace moj omiljeni teniser je Artem Sitak a kod zena volim Matildu Hamlin

              Comment


              • Kad smo kod tekstova..." Frojd je o tebi mislio kada je knjigu pisao, samo te mama moze takvog voleti, i nju ce dusa boleti, Cicija, emotivna cicija, prvo ti, pa svi, pa ja, tako voli cicija"
                JK > EKV

                Cuj prvi maj

                Comment


                • asprilja, makar koristi spoiler kad stavljas ove pesme
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Vladane, ne vidim da odbrojavas
                    Ups

                    Adine postovao si neke photoshopovane slike koje ti odgovaraju.Sto nisi postovao kako stvarno izgleda



                    Jos 1280
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by TM87 View Post
                      Inace moj omiljeni teniser je Artem Sitak a kod zena volim Matildu Hamlin
                      steta sto ne navijas za feda bas bi se uklopio. otisao sam ja da spavam od ranog jutra sam na nogama, moralo se jelte zbog ispita. vidim da se ovde zaredjalo sa jelenom...asprilja bogami dominatorski postavlja ove linkove... aj laku noc ljudi
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Sad su poceli i izgled da osporavaju od zene, majke, kraljice Da, da, svi vi imate lepse, zgodnije i uspesnije devojke, niko od vas ne bi bio sa Jecom
                        Ja ne znam koju sliku pre da stavim, pa cu ovako http://www.google.rs/search?tbm=isch...l798l0.1.3l4l0
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Molim te, nemoj da ti se ponovi taj propust. Ta fora sa odbrojavanjem je najbolja stvar koja se forumu danas desila
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment



                          • Hajde Vladane da se ne lažemo i sa šminkom Foxici nije ni do koljena .
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Sad su poceli i izgled da osporavaju od zene, majke, kraljice Da, da, svi vi imate lepse, zgodnije i uspesnije devojke, niko od vas ne bi bio sa Jecom
                              Ja ne znam koju sliku pre da stavim, pa cu ovako http://www.google.rs/search?tbm=isch...l798l0.1.3l4l0
                              Izdvojicu dvoije sa prve strane,ne smijem ni da zamislim koliko ih je na ostalim stranama.Znamo da google najgrdje slike prve izbaca.

                              Kako je lijepa





                              Originally posted by Shardonnay View Post
                              Molim te, nemoj da ti se ponovi taj propust. Ta fora sa odbrojavanjem je najbolja stvar koja se forumu danas desila
                              Nece vise.Nego se stvarno bojim da ce ljudi da me propituju sta mi znaci to,a meni se ne bacaju psotovi na objasnjenja,pogotovo sad kad svaki znaci koji dan na forumu vise.

                              Jos 1279
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam za Karleusu u tom dvoboju. Ova Megan nije lepa u faci, pa sve oce da nadomesti izbacivanjem grudi

                                jelena-karleusa-budva.jpgmegan-fox-63.jpg


                                Inace da se vratimo na kvalitetnu muziku.

                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X