Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Dart, daj sliku nisam video...
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94422#msg94422 date=1253565401]
      [quote author=Toolroom Knight link=topic=1649.msg94412#msg94412 date=1253564939]

      druze znam dosta toga, dosta sam u tome, tj pratim i citam , izucavam pa evo skoro 2 godine, nije malo, to sto kazes je istina ali mrsav sam mnogo a gejneri , proteini itd mi prave izgled kakav mi se bas nesto i ne svidja....
      [/quote]
      Reci mu ovako:
      Nek krene sa teretanom.Ja idem u teretanu 6 meseci,super se osecam,ali,iskreno,nikad nisam ni imao problema sa tezinom,ali znam ljude koji jesu.
      Evo sta treba da radis:
      Od vitamina ti treba samo cedevita.
      Kreni u teretanu, radi,kad dodjes kuci meso,moze sendvic,za 2 sata opet+naravno 3 obroka dnevno+uzina=voce.


      Cigare da ostavis,ako uopste pusis.
      U teretani radis po sledecem rasporedu:
      Ponedeljak,cetvrtak=bicepsi,ledja
      Utorak,petak=grudi,tricepsi
      Sreda,subota=noge,ramena.


      Za mesec dana ces videti napredak.
      [/quote]

      isti raspored i ja koristim,osim ako neki dan propustim....ovo je super raspored.....A prije toga zagriavanje trcanje i steper..

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=vuk link=topic=1649.msg94423#msg94423 date=1253565471]
        Dart, daj sliku nisam video...
        [/quote]

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94422#msg94422 date=1253565401]
          [quote author=Toolroom Knight link=topic=1649.msg94412#msg94412 date=1253564939]

          druze znam dosta toga, dosta sam u tome, tj pratim i citam , izucavam pa evo skoro 2 godine, nije malo, to sto kazes je istina ali mrsav sam mnogo a gejneri , proteini itd mi prave izgled kakav mi se bas nesto i ne svidja....
          [/quote]
          Reci mu ovako:
          Nek krene sa teretanom.Ja idem u teretanu 6 meseci,super se osecam,ali,iskreno,nikad nisam ni imao problema sa tezinom,ali znam ljude koji jesu.
          Evo sta treba da radis:
          Od vitamina ti treba samo cedevita.
          Kreni u teretanu, radi,kad dodjes kuci meso,moze sendvic,za 2 sata opet+naravno 3 obroka dnevno+uzina=voce.


          Cigare da ostavis,ako uopste pusis.
          U teretani radis po sledecem rasporedu:
          Ponedeljak,cetvrtak=bicepsi,ledja
          Utorak,petak=grudi,tricepsi
          Sreda,subota=noge,ramena.


          Za mesec dana ces videti napredak.
          [/quote]

          tnx druze, imao sam pre program tj dok sam isao u teretanu , trenutno imam neke povrede tako da odmaram tj oporavljam se

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94425#msg94425 date=1253565528]



            isti raspored i ja koristim,osim ako neki dan propustim....ovo je super raspored.....A prije toga zagriavanje trcanje i steper..
            [/quote]
            Za zagrejavanje i trbusnjaci,obavezno,5 serija po koliko mozes.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Vuce,sta kazes,jel da da sam najlepsi?

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                I ja radim slekova i rad sa tegovima od 3 kile...yadnjih dana sam prehladjen pa ne radim..inace,radim po serijama...7,8 po danu...nekad 10,a nekad i 12,13...zavisi kako disem tokom slekova...nekad lose disem pa ne mogu ni 8......al ako pravilno disem...mogu i 15...tek sam poceo ovo ljeto,ujak me forsira ali ima napredka,samo da ne prestanem.....
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Mozes i ovako.
                  Ja nisam ljubitelj teretane. Nikada nisam usao u nju.

                  Samo domaca radinost.
                  Moja osnova su zgibovi.
                  Do pre godinu dana sam svakog dana radio 175 zgibova, 200 sklekova i 1000 trbusnjaka.
                  Sada vise ne treniram toliko, jer nemam vremena.

                  Ali 50 zgibova dnevno + trbusnjaci + trcanje, je obavezno.

                  I bices zdrav, sto je mnogo vaznije od lepog izgleda.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94430#msg94430 date=1253565728]
                    Vuce,sta kazes,jel da da sam najlepsi?
                    [/quote]
                    Nisam znao da si u tim bodi bilding vodama... Iskreno svaka tebi cast sigurno si se dosta trudio, ali ja ne bi zeleo da sam takav... Nije to moj fazon... Ali svaka cast vidi se da imas odlicnu lepezu...
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Hocemo li sada da polako smanjujemo ovo pisanije oko vezbanja.
                      Da ne pretvorimo ovu temu u bodybuilding, kada je namenjena tenisu.

                      Ne treba nam spam.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        gold,slazem se,ovo je bilo da vidimo ko kako izgleda,a ne da vi krenete da pricate o body buildingu :-\
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94432#msg94432 date=1253565858]
                          Mozes i ovako.
                          Ja nisam ljubitelj teretane. Nikada nisam usao u nju.

                          Samo domaca radinost.
                          Moja osnova su zgibovi.
                          Do pre godinu dana sam svakog dana radio 175 zgibova, 200 sklekova i 1000 trbusnjaka.
                          Sada vise ne treniram toliko, jer nemam vremena.

                          Ali 50 zgibova dnevno + trbusnjaci + trcanje, je obavezno.

                          I bices zdrav, sto je mnogo vaznije od lepog izgleda.

                          [/quote]
                          Zgibovi su mama.
                          Doduse,ja ne mogu vise od 15 u seriji.sirokih jedva deset.
                          Edit:Zavrsio sam sa bodybilding savetima.

                          Comment


                          • [/quote][quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94436#msg94436 date=1253566036]
                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94432#msg94432 date=1253565858]
                            Mozes i ovako.
                            Ja nisam ljubitelj teretane. Nikada nisam usao u nju.

                            Samo domaca radinost.
                            Moja osnova su zgibovi.
                            Do pre godinu dana sam svakog dana radio 175 zgibova, 200 sklekova i 1000 trbusnjaka.
                            Sada vise ne treniram toliko, jer nemam vremena.

                            Ali 50 zgibova dnevno + trbusnjaci + trcanje, je obavezno.

                            I bices zdrav, sto je mnogo vaznije od lepog izgleda.

                            [/quote]
                            Zgibovi su mama.
                            Doduse,ja ne mogu vise od 15 u seriji.sirokih jedva deset.
                            Edit:Zavrsio sam sa bodybilding savetima.
                            [/quote]

                            i ja najvise gotivim zgibove... bojana odlicno izgledas svaka cast

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Toolroom Knight, javi se fc-u da te nauci da citiras.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94438#msg94438 date=1253566307]
                                Toolroom Knight, javi se fc-u da te nauci da citiras.
                                [/quote]
                                Njega nemoj da diras... On je zasticen... 8)
                                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X