Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednostavno ti ne vjerujem. Evo jos jednog, pita RF fan girl je li Tomas zauzet i kako da glasam?

    A zasto nikad ne pricaju tokom Slamova sa gledaocima, to bi bilo zanimljivo
    sigpic

    Comment


    • bas bih se volio cut preko maila s onim majstorom sto je dominirao na AO

      Tri kljucna indeksa
      Last edited by shminka; 10-12-12, 14:24.

      Comment


      • Taj lik bi umro, kako da stigne da prica onom brzinom i da cita i odgovara na mejlove, pa tacno bi se ugusio
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Ko o cemu, vi o snijegu. A kod mene sunce.
          Shminka, taj zakon postoji i u BiH, ispred kuca, zgrada, poslovnih prostora itd. mora da se cisti snijeg inace su prilicno visoke kazne... a sad sto taj zakon niko ne postuje, to je druga prica. A Hrvati bolje nek cute, u subotu nam je stigao bus djece iz Beograda koji su 6h cekali na hrvatskom autoputu zbog snijega jer ovi nisu ocekivali snijeg. Mada nisu ni ovi u Sloveniji bolji...

          Comment


          • kazu da su im ti grtalice imale ljetne gume i da su u po frke zablokirali cestu skroz

            a znas koliko se bosnje boje te kazne bilo je raje u ulici koja auto nisu vidjeli 2 mjeseca

            Comment


            • U Sloveniji vozaci kamiona iz Bosne (a odakle bi ) nisu vidjeli znakove zabrane i nisu znali da ne smiju na autoput po onakvom snijegu pa su napravili haos.

              Comment


              • Na slovenskim gumama

                Comment


                • Ljetnim...

                  Comment


                  • Neki Vladan glasao za Sidorovu kao mis, Vladane ti li si?
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Simpaticna je Sidorova ali ne toliko da bih glasao za nju
                      Ne znam ima li Dankinja, Norvezanki, Svedjanki, tu sigurno ima materijala za glasanje
                      sigpic

                      Comment


                      • Mrka objasnio, ko je mogao da sanja ovoliki sneg u decembru

                        http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/357...a-ovoliki-sneg
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kad su se to Skype i msn spojili i sto mi ono trazi da updatujem kad udjem na msn. Oce li msn da mi se poremeti ako udarim taj update? I vidim masu ih se zali posle tog update da su izgubili sve kontakte sa msna?
                          sigpic

                          Comment


                          • Nedavno su se spojili, nema vise msn-a, ali ne znam sta se desi kad uradis update
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ima i dalje msna, udjoh samo na blic i odma mi trazi neki update. Svakako cu ga ostavit' onako kako jeste
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo ja radim update, pa ti javljam
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X