Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma razlika izmedju -5 i -15 i nije neka

    barem ne puse vjetar

    Comment


    • Ne razumem, koga ces da kaznis? Sve stanare zgrade? Sta ako nisi bio tu?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        taj film ovde necete gledati
        ove godine kad je bio onaj haos, ja sam nedelju dana radila od kuce
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ove godine kad je bio onaj haos, ja sam nedelju dana radila od kuce
          ali sad na tvoju zalost ne radis od kuce nego malo izadji napolje da ti kazem nesto

          Spoiler

          Comment


          • Dzo se sprema da izadje

            sigpic

            Comment


            • Pocelo evrposko u karlingu!!! Mojoj sreci nema kraja!!!!
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Cim sam prebacio reklamiraju mail i ide vec tradicionalno biranje mis i mistera i jedan mail koji mi je zapao za uvo. Tomas Ulsrud je prelep, on i Federer su najlepsi na svetu. Obozavam ih. Kakve ruke Tomas ima, pravi muskarac. Mail je poslala kako se potpisala djevojka sa lower back tattoo iz BGa...
                sigpic

                Comment




                • Prezivio sam izlazak iz kuce, nije toliko hladno koliko se prica

                  Comment


                  • Nisam to napisala, ne izmisljaj
                    i samo da znas, svasta ja njih pitam u mejlu ali ne smeju da procitaju sve
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Pa ko je onda djevojka sa lower back butterfly tattoo?
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije stvarno toliko hladno, samo plase narod bez razloga
                        uskoro se priblizava vreme da krenem na duuuuuugo putovanje kuci
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa ko je onda djevojka sa lower back butterfly tattoo?
                          neka tvoja devojka iz snova, zar nisi rekao da bi zenio takvu?
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • leptir zvani rf

                            Comment


                            • Hmmmmm kad smo vec kod izmisljanja

                              Nema tebi udavanja kad imas lower back butterfly tattoo

                              Aaaaaa ovo si ti - Tomase ozeni me. U potpisu zamisljena ruskinja
                              sigpic

                              Comment


                              • Eto ti, sad ispadoh i siparica neka, a sva pitanja koja sam postavila su strogo sportska? Da li igra Ulsrud (jer ako ne igra da ne gledam uopste) i dal je prosle godine igrao Lange (ako jeste zasto ga nisam primetila)

                                i potpisem se pravim imenom, drugacije mi ne bi komentator odgovorio na mejl, a btw znas kakve mi je traceve sve napisao
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X