Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ledeni,da ti nije vruce u tom kotlicu?
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Idem da veceram,pa se vrnem kad pocnu Conga i Berdih
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Petra, ti pocela kao Murray, monologe da vodis?

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Petra, ti pocela kao Murray, monologe da vodis?
          Gundjam i ja ko Marejal nije to nista kako se ja lepo sama sa sobom ispricam,milina jedna,niko mi ne upada u rec tako nemoj da budes iznenadjen kad opet budem ovde pricala sama sa sobom

          Nakuckala ja ovde 500 postova,nek ste svi zivi,zdravi i uvek veseli bili

          Bicu ovde kad pocne mec Ferer&Federer,cisto kao obavestenje
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Gundjam i ja ko Marejal nije to nista kako se ja lepo sama sa sobom ispricam,milina jedna,niko mi ne upada u rec tako nemoj da budes iznenadjen kad opet budem ovde pricala sama sa sobom
            Ja kada sebe napravim na sagovornika sebi, uvek izbije svadja i kursum...

            Comment


            • Nema te komedije koja moze da pobijedi ovo! I posle bude Aleksandra je losa, a Dovla je super. Nema veceg cara od Vlada



              Majo onaj Ivan se zajebavao kad je rekao u sobi sam sa Novosadjaninom i maloljetnicom, kako moze da bude dobro, u tom smislu nesto. Ja bar mislim da se zajebavao
              sigpic

              Comment


              • ja nisam gledala uvod za ovu
                pa tu je vec objasnila
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  @ledeni,da ti nije vruce u tom kotlicu?
                  bice vruce kad se bude spremalo moje omiljeno jelo

                  Comment


                  • Originally posted by tantuz View Post
                    Ja kada sebe napravim na sagovornika sebi, uvek izbije svadja i kursum...
                    To je zato sto si nestrpljiv. Prvo saslusas "prvog sebe" a onda "drugog sebe" i siti se ispricatenema svedje a ni kursuma

                    Originally posted by ledeni 80 View Post
                    bice vruce kad se bude spremalo moje omiljeno jelo
                    Zato klima nek bude pripravna
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      To je zato sto si nestrpljiv. Prvo saslusas "prvog sebe" a onda "drugog sebe" i siti se ispricatenema svedje a ni kursuma


                      Zato klima nek bude pripravna

                      Comment


                      • Ali neverovatno je koliko ljudi imaju samopouzdanja, pogotovu ovi oko 20 godina i to po pravilu u sferama koje ne samo da ne poznaju, nego blage veze nemaju, pa to ispada prvo smešno, a onda i sprdnja.
                        Šta, recimo ova što je Vladan postavio, gledajući i sam uvod, kao pre svega očigledni tremaroš traži na takvom mestu? I ispade sirota glupa, ne ume prostoproširenu rečenicu da sastavi.
                        O "pevanju" da ne govorim.
                        Pre par nedelja gledala ja jednu kandidatkinju...Strašno. A najgore je što ide navodno u muzičku školu i to odsek pevanje. Ovi je ispljuvaše, da promeni profesora pevanja i sve u tom stilu,
                        zašta su apsolutno bili u pravu. O njenom šokantnom licu i stavu, kada je žiri iskritikovao, kako pojma nemaju i šta sve ne reče besna i razočarana, da ne govorim..itd. Mislim da ima oko 18 godina.
                        Ko takve ljude ohrabruje? Da li je moguće da im okolina puni glavu i da niko normalan ne kaže:" Alo, bre...stani..obrukaćeš se, ismejaće te, veze nemaš"
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ali neverovatno je koliko ljudi imaju samopouzdanja, pogotovu ovi oko 20 godina i to po pravilu u sferama koje ne samo da ne poznaju, nego blage veze nemaju, pa to ispada prvo smešno, a onda i sprdnja.
                          Šta, recimo ova što je Vladan postavio, gledajući i sam uvod, kao pre svega očigledni tremaroš traži na takvom mestu? I ispade sirota glupa, ne ume prostoproširenu rečenicu da sastavi.
                          O "pevanju" da ne govorim.
                          Pre par nedelja gledala ja jednu kandidatkinju...Strašno. A najgore je što ide navodno u muzičku školu i to odsek pevanje. Ovi je ispljuvaše, da promeni profesora pevanja i sve u tom stilu,
                          zašta su apsolutno bili u pravu. O njenom šokantnom licu i stavu, kada je žiri iskritikovao, kako pojma nemaju i šta sve ne reče besna i razočarana, da ne govorim..itd. Mislim da ima oko 18 godina.
                          Ko takve ljude ohrabruje? Da li je moguće da im okolina puni glavu i da niko normalan ne kaže:" Alo, bre...stani..obrukaćeš se, ismejaće te, veze nemaš"
                          pa da imalo razmiljaju ne bi tamo otisli 1 ja npr za ostale ne znam jer pjevusim ki slavuj

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            pa da imalo razmiljaju ne bi tamo otisli 1 ja npr za ostale ne znam jer pjevusim ki slavuj
                            Dok pevusis ki slavuj,odo da rucam
                            Onda uzivanje-mec Ferer&Federer
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              Dok pevusis ki slavuj,odo da rucam
                              Onda uzivanje-mec Ferer&Federer
                              aj aj neka ti je prijatno i ja cu sad da nesto hasam

                              Comment


                              • dilema: jel se kaze dacete mi jednu koplet lepinju ili jedan komplet lepinja? (cuveni zlatiborski delikates je u pitanju naravno)
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X