Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je fora sa ovim David-om Blaine-om? nikad mi nece biti jasni ti madjionicari/iluzionisti koji prodaju foru da mogu da drze dah 17 minuta. ne vidim nikakav spektakl, misteriju ili zanimljivost u necemu sto znam da nije realno. smanji malo dozivljaj daj neki trik sa kartama tako ces me vise impresionirati i naterati na razmisljanje nego da pokusavas da me ubedis da si proveo 210398130 sati bez hrane i da si ucinio da nestane ajfelov toranj
    Last edited by prskaj; 06-11-12, 14:54.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Je li ti ovo dovoljno dobro?

      sigpic

      Comment


      • au brate ovo je bas jadno pa cak i ja vidim sta je uradio. pogledaj kraj -desnom rukom kao trza napred iako snjom nista ne radi nego samo levom okrece telefon. ali u principu znam na sta si mislio gotivim ovako neke manje trikove. iako dynama ne gotivim kad krene sa izmenama tetovaze i sl nebulozama
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • On je trenutno bas popularan, nije mi los uopste



          Mada je onaj trik sa koncem pred Demi i Estonom pregadan
          sigpic

          Comment


          • ovo vec nije lose iako mu je to standardan trik. daj taj sa eston i demi
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              au brate ovo je bas jadno pa cak i ja vidim sta je uradio. pogledaj kraj -desnom rukom kao trza napred iako snjom nista ne radi nego samo levom okrece telefon. ali u principu znam na sta si mislio gotivim ovako neke manje trikove. iako dynama ne gotivim kad krene sa izmenama tetovaze i sl nebulozama
              Prvi put ga gledao neki dan i lik mi je bas nesto antipatican ,ali ima dobre trikove sa kartama;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                ovo vec nije lose iako mu je to standardan trik. daj taj sa eston i demi


                Ahahaha najjaci komentar

                you could add 1+1 and amaze kim kardashian
                A i horn trick je digao buru kako se udruzio sa mracnim silama i slicne nebuloze

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Prvi put ga gledao neki dan i lik mi je bas nesto antipatican ,ali ima dobre trikove sa kartama;)
                  slazem se. kazem, vecina njih je dobra sa kartama i slicnim zanimacijama al onda krenu da lete po klubu, da vade bubrege na sred ulice i upropaste sve
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Cista 5 za prskaj, shminkin avatar uvek mi izmami osmeh
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Cista 5 za prskaj, shminkin avatar uvek mi izmami osmeh
                      uh daj bar 6...da se polozi a sminkica mi ulepsa dan <3
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        uh daj bar 6...da se polozi
                        Sasvim zadovoljavajuca ocena <3 po meri svih normalnih. Mada je meni sedmica omiljena.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Sasvim zadovoljavajuca ocena <3 po meri svih normalnih. Mada je meni sedmica omiljena.
                          i meni <3 nisi bas klosar da te je pustio profan a nisi se nesto trudio uceci nego si smekerski dobio sedam i otisao da juris veverice oko drveta dok druga deca trunu
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            uh daj bar 6...da se polozi a sminkica mi ulepsa dan <3
                            Skala je do 5. vise ne moze
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Cista 5 za prskaj, shminkin avatar uvek mi izmami osmeh
                              Sirim znaci pozitivnu energiju mogao bih razmisliti i o zadrzavanju Soderlina preko zime

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Navijam za Meda, Jovanu i Nevenu plavu, Jovanu znam od prije, ona ima strasan glas i cini mi se da se sad izdvaja kao favorit, nekako su najodusevljeniji kad je slusaju. Andjela je isto dobra. Ali ne vjerujem da Nevenu Poptesin nisu pustili medju 36, a prosle godine zamalo i pica majstora prosla
                                Medo je prosle godine izgubio od Davora u duelu, to je sto se mene tice bilo finale prije finala, jos je bio promukao. Ima odlicnu boju, nema najmocniji glas sigurno ali nekako najprijatniji. Nadam se da Jelena nece pobijediti, ona je vec u poslu, ne znam mogu li da budu objektivni kad je ona u pitanju, mada svakako mislim da nije najbolja. Pumpadzija nije normalan, prejak lik. Ivana je dogurala vise nego sto sam mislio da ce, na nju gledam kao na mladju sestru Ane Nikolic
                                Ali posle dva dana nespavanja, toliko izmoreni sa padom koncentracije dodje Jovana i onako otpjeva Bato
                                Nevena ima najtuzniji glas ikad, Sasa je dobra, ona iz Dubaija mi nije nista posebno.
                                Izbacise i presimpaticnu i preslatku Ivanu Strbac
                                Meda je simpatican, steta sto je ispao prosle godine jer je bila slabija konkurencija nego ove godine i mislim da ove godine nece daleko dogurati, ima mnogo boljih vokala od njega. Ivan, onaj decko koji je zavrsio solo pjevanje mi ima najprijatniji glas, ono bih slusala non stop. I tehniku i sve, stvarno je klasa... Ali mi se njegovo ponasanje ne svidja, ali vidjecemo dalje kakav ce biti.
                                Jovana je ona djevojka iz Pg? Ona je harizmaticna i bas s lakocom pjeva, super je i mogla bi daleko dogurati. Nevena je klasa i mislim da bi mogla do finala, najbolja je od ovo troje tvojih.
                                Ne slazem se za Jelenu, naravno. Niko za nju nikad cuo nije u javnosti, kao ni za Sanju i ostale koji pjevaju pratece vokale... Imaju odlicne glasove i ovo im je prava prilika da se probiju... Ono sto je mene zbunilo kod Jelene je to da sam mislila da ona uopste nece da se javno eksponira i da nije zainteresovana za to da bude dio "estrade" pa me zato zacudilo sto se uopste prijavila na takmicenje... Ima potpuno neki svoj stil i kad su muzika i ponasanje/oblacenje u pitanju, bila je jedna od SoulSistas djevojaka i sve sto je do sad radila je bilo prilicno nekomercijalno...
                                Ona jedna stvarno lici na Anu Nikolic, jednako je antipaticna. I ne znam sta ce im ona u top izboru... A od ovih koji su ispali mi je najvise zao one male iz Herceg Novog i one male koja je posljednja ispala iz Aleksandrine grupe, na audicijama je imala pletenice i cvijet u kosi. I ona Ivana Strbac, a cudno mi je sto nema onog decka koji pjeva u Viva Vox-u.

                                Comment

                                Working...
                                X