Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tebi je onaj odmor bas i prijao cim ti se toliko i ne radi na poslu ja evo muku mucim da nadjem posao i uz malo srece da ako ga nadjem ove ned

    Comment


    • nadam se da ces ga uskoro naci
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • imao sam 1 ponudu da idem u BG,ali sam odustao jer je tesko tamo naci stan i ako nadjes bez 200 jevrica kiriju bolje ne ici,a i ko zna kolika bi mi plata bila tako da ostao sam ovde de jesam

        Comment


        • Bojana to sto ja mogu da funkcioniem sa malo sna je druga prica. Na more sam isao za vikend, sto se ti ne spustis do mora vikendom malo
          Cinjenica je da kukumacete bez ikakve potrebe a imate ocigledno toliko lagan posao cim mozete da visite za vrijeme radnog vremena na internet. Ja sam krvavi radnik, ne pada mi napamet internet da vidim dok sam na poslu, odma bi popio otkaz
          sigpic

          Comment


          • Ta nismo mi koji imamo dobar posao krivi sto tvoj ne valja.

            Comment


            • Jes' vala, sad sam ja kriva sto on nema internet na poslu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja se uopste ne zalim
                Samo posle bude CG lijeni, nisu no su radniji, vrijedniji i marljiviji sto puta od drugih, vidi se i na mom primjeru. Potvrdice i
                sigpic

                Comment


                • to je ono Vladane sto nisi ucio skolu i ti bi sad negde sedeo u kancelariji i kao Bojana i jos po neki ovde mogao da surfujes po internetu

                  Comment


                  • Eeeeeeeeee a vazda su mi govorili stariji, mudriji, pametniji, uci Vladane, uci. Ali nisam htio jbg, zato se sad opucam za sitne pare dok Maja i Bojana sa fakultetima uzivaju, udobne im fotelje, nista ne rade, imaju internet na poslu. Nije fer, ali takav je zivot jbg
                    Last edited by Vladan; 03-09-12, 15:08.
                    sigpic

                    Comment


                    • i meni su tako govorili,ali kasno covek vidi svoje greske koje je pravio u zivotu i sad bi to voleo da ispravim,ali tesko zaista
                      Ali pogledaj da i ljudi sad sa fakultetima tesko nalaze posao i ako nadju rade preko omladinske i na 3 mes ugovora,a plata mizerija da se jedva prezivi

                      Comment


                      • Dosadno bi tebi Vladane bilo u kancelariji
                        Nisi navikao na nerad, dojadilo bi ti nakon mjesec dana

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Dosadno bi tebi Vladane bilo u kancelariji
                          Nisi navikao na nerad, dojadilo bi ti nakon mjesec dana
                          Kako ne bi dosadilo, to samo ne dosadi forumašicama. Žale se, što su se nakon mjesec dana sjedenja u kući premjestile na drugu stolicu, a sve ostalo je isto kao i na odmoru

                          Comment


                          • U kuci??? evo ja jos malo da se pozalim uzela sam neplaceni, posto jos uvek nije proslo 6 meseci kako radim da bih imala pravo na placeni, a i leti je manji obim posla pa sam to mogla da uradim. Sve pare sam ostavila negde preko, mnogo mi je tesko
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              U kuci??? evo ja jos malo da se pozalim uzela sam neplaceni, posto jos uvek nije proslo 6 meseci kako radim da bih imala pravo na placeni, a i leti je manji obim posla pa sam to mogla da uradim. Sve pare sam ostavila negde preko, mnogo mi je tesko
                              koliko si uzela neplaceni odmor

                              Comment


                              • Sad je jos frka sto im ne placaju odmaranje

                                Comment

                                Working...
                                X