Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne, za to ce se noto pobrinut', ako dodjem do 10-ak dobro ce bit'
    3. uvece krecemo
    sigpic

    Comment


    • Kako ćemo sa Vladankom?
      Nađemo se kod Banja Luke?
      Možeš li se popet'?

      Comment


      • Kako 3.?
        Gde idemo mi uopšte? Za MC ili Pariđi?

        Sa današnje konferencije za štampu.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • bar ce vam biti lepo tamo u MC blago vama

          Comment


          • 3. uvece krecemo, ako cemo pjeske stizemo u MC 12.
            12. u 22h ce Novak bit' kuci, sprema se da legne. Taman ga iznenadimo i vracemo se.
            sigpic

            Comment


            • Koliko je znam 3. Novak nije u MC (kao što je Panchev rekao da se ide), već je u Parizu i sprema se za drugu nedelju

              Peške!!! I da propustim polufinale sa Fedom!!! Aaaaaa, jok.
              O finalu već da ne pričam i ovoj lepoti

              Last edited by miloolja; 25-05-12, 22:36.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Važi druškane,
                ali da znaš da sam ozbiljan.. ;)

                Oljice,
                naravno na krkače ako treba.. ;) Samo ako imaš kondicije..
                U stvari, ako Bog da, kažemo Miljančetu Vranjančetu, on će da nas najavi kod Novaka.. Ipak ne, bolje je surprise..
                I ja sam ozbiljan, Miljan će nam ugovoriti to bar nije problem. Tu su Vlado i Olja koja će ponijeti korpu kolača.

                Comment


                • Ma stacemo nedje da gledamo polufinale i finale, to je najmanji problem. Korpa ce nam bit' dosta za ovih 10 dana puta i jedno dvije boce vode da uzmemo. Panchev ti uzmi vodu. Valjda ce nam Jelena dozvolit' da udjemo kuhinju kad budemo stigli, da Olja napravi jos kolaca, valjace nam i kad se budemo vrcali. Ne mozemo 10 na vodu/na vodi(drimiiiiiiiiiii pomagaaaaj)
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma svi ste vi neozbiljni..
                    Ali kada krenem put pod noge bicu sam kod "Mats, wats, gem, set , match" itd on ES..
                    Jedino ne znam da li mi je ovo Vladanko dobro proračunao da treba da krenem 03.06.2012.. Da li on to ima iskustva neke "MNE ture"?

                    Comment


                    • bolje joj ne pominji kolace Vladane inace ostadosmo svi ovde gladni pored Dreamy

                      Comment


                      • Šta ti ovo znači?
                        Ne mozemo 10 na vodu/na vodi
                        A sada sam shvatila...ne možemo 10 dana biti samo na vodi..to kažeš..pa ne može naravno.

                        Ali za 10 dana 2 flaše vode!! Pa nismo kamile... mora to više da se ponese...ali ko će nositi?

                        Glupiramo se mnogo u najlepšoj temi na forumu (zamalo da napišem na fb )
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma stacemo nedje da gledamo polufinale i finale, to je najmanji problem. Korpa ce nam bit' dosta za ovih 10 dana puta i jedno dvije boce vode da uzmemo. Panchev ti uzmi vodu. Valjda ce nam Jelena dozvolit' da udjemo kuhinju kad budemo stigli, da Olja napravi jos kolaca, valjace nam i kad se budemo vrcali. Ne mozemo 10 na vodu/na vodi(drimiiiiiiiiiii pomagaaaaj)

                          Kod Olje su kolači izuzetno kalorični, pojedeš 1 i nisi gladan narednih 48 sati, tako da nam korpa bez problema može trajati 10 dana. Indigo bi mogao biti vođa puta, ipak on ima iskustva u prelaženjima većih dionica, ali nisam siguran da nas Miljan može najaviti više od 4, sve preko je delegacija, treba pitati Miljana, ništa bez njegovog blagoslova.

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Ma svi ste vi neozbiljni..
                            Ali kada krenem put pod noge bicu sam kod "Mats, wats, gem, set , match" itd on ES..
                            Jedino ne znam da li mi je ovo Vladanko dobro proračunao da treba da krenem 03.06.2012.. Da li on to ima iskustva neke "MNE ture"?
                            A ne, ne, onda se ide 10. uvece ili 11. ujutro, ako cemo posle. Nego Novak ce da se sprema za W, onda bi morali zurit', nisam siguran oce li bit' u MC

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Šta ti ovo znači?
                            Za 10 dana 2 flaše vode!! Pa nisamo kamile... mora to više da se ponese...ali ko će nositi?

                            Glupiramo se mnogo u najlepšoj temi na forumu (zamalo d anapišem na fb )
                            A progutah dana unisti me noto sa korpom kolaca, ponijecemo korpu kolaca, bice dovoljno
                            Nece nam bit' dosta dvije boce, pa iako one dvolitre uzmemo. Svi po dvije onda. Eto i to rijesismo. Ostaje tehnikalija, da Novak uzme RG
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Šta ti ovo znači?

                              A sada sam shvatila...ne možemo 10 dana biti samo na vodi..to kažeš..pa ne može naravno.

                              Ali za 10 dana 2 flaše vode!! Pa nismo kamile... mora to više da se ponese...ali ko će nositi?

                              Glupiramo se mnogo u najlepšoj temi na forumu (zamalo da napišem na fb )
                              ocete ja da se prijavim da nosim flasice sa vodom

                              Comment

                              Working...
                              X