Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    I ja sam pohvalio tvoju kritiku, jer sam naucio nesto iz nje. Da li smatras da treba da nastavljas sa svojom "odbranom"? Ja opet kazem, imam svoje razloge, a koji su tvoji? Osim sto ti je "drugar".
    Onog trenutka kada si mu rekao da obrati paznju na pravopis a sam o njemu u odnosu na mene malo znas bilo mi je dovoljno, cak i da nije asprilja u pitanju nastavio bih.

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Bas si potrefio tajming, alal vera Hahahahhaha iselice forum, revolucionar, svi ce za njim. Vladas majke mi.
      Spavao kao zaklan do sad, posjetim onda net, da vidim kako se sto odigralo, posjetim jedan svoj forum, koji ima 10x vise clanova od ovog, ostavim par komentara, i djavo (moze i veliko i malo "dj"?) mi ne da mira, upadnem ođe, kad evo za 5min tebe, jednog pravog, respektabilnog predstavnika ljudske vrste, pa rekoh vala da i ja pocnem malo da "dominiram".

      ps. Taj nadimak sam ti ja nađenuo, a koliko me ljudi znaju"pratiti", evo i danas vidimo dokaze.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Onog trenutka kada si mu rekao da obrati paznju na pravopis a sam o njemu u odnosu na mene malo znas bilo mi je dovoljno, cak i da nije asprilja u pitanju nastavio bih.
        Ma ok, razumijem te. Mada ja nikad ođe nikog nisam ispravljao, cini mi se, pa da sam ti mozda "dosadio", pa da "eksplodiras" u edukaciji... U sustini, mala je vjerovatnoca da znas vise, a to mi cak nije ni struka. A vec u svojoj struci vjerovatno sam dosta dobar, a ti los, pa nesto ne vidim razlog da treba da idem okolo i "edukujem" kad ljudi prave greske...

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Spavao kao zaklan do sad, posjetim onda net, da vidim kako se sto odigralo, posjetim jedan svoj forum, koji ima 10x vise clanova od ovog, ostavim par komentara, i djavo (moze i veliko i malo "dj"?) mi ne da mira, upadnem ođe, kad evo za 5min tebe, jednog pravog, respektabilnog predstavnika ljudske vrste, pa rekoh vala da i ja pocnem malo da "dominiram".

          ps. Taj nadimak sam ti ja nađenuo, a koliko me ljudi znaju"pratiti", evo i danas vidimo dokaze.
          Jako si izdominirao. Toliko da se svi premisljamo da krenemo u totalnu religijsku revoluciju, da odbacimo postojanje i boga i djavola (da u pravu si moze i veliko i malo) i da pocnemo da verujemo u jednog jedinog Mgs-a (tada bi naravno bila polemika medju lingvistima je li veliko ili malo M).

          Comment


          • Ovo je akronim, tako da bi bilo vrlo malo polemike da li je veliko ili malo "m" ;)

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Na tvoj nevjerovatno visoki nivo. Da se ne spustam na tvoj nivo?
              Ali se evo ja spustih. Ali ne razumijes, brisu ti se, ti to valjda ne vidis ili sta li i nastavljas da govoris poremecen, retardiran, da postujes stvari koji nidje veze nemaju. Ako ti tu ne vidis problem onda ok. Nema problema.
              Ali ne glumi iznenadjenost sto smo te prozivali. Ne bi da nije bilo razloga i ti to znas.
              Zavisi ko i kako karakterise odredjene nivoe...Moras mnogo veci uzorak da imas da bi donosio takav sud koji ce biti merodavan. Posle istih tih postova o kojima ti pricas se dosta ljudi zblizilo sa mnom (i sta sad su zbog toga oni ,,manji'' u tvojim ocima) a to sam i pisao u tadbasu ne vidim onda razlog zbog kojeg si mi rekao da sam ovde samo zbog toga. Postujem stvari koje nemaju veze ni sa cim??? Mozda postujem stvari koje nemaju veze sa tvojim postovima a to je velika razlika jer se ne vrti sve oko tebe. Znam ja o sportu dosta, samo ti gledas ono ,,negativno'' i to ovde zelis da dokazes nekome. Kome je bilo bitno i sa kim sam mogao o tome da pricam ja sam pricao. Znao si ti dosta puta bez razloga da provociras ne mogu da se ponavljam vise. Za sve ostalo smo se razumeli.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Spavao kao zaklan do sad, posjetim onda net, da vidim kako se sto odigralo, posjetim jedan svoj forum, koji ima 10x vise clanova od ovog, ostavim par komentara, i djavo (moze i veliko i malo "dj"?) mi ne da mira, upadnem ođe, kad evo za 5min tebe, jednog pravog, respektabilnog predstavnika ljudske vrste, pa rekoh vala da i ja pocnem malo da "dominiram".

                ps. Taj nadimak sam ti ja nađenuo, a koliko me ljudi znaju"pratiti", evo i danas vidimo dokaze.

                KANTA.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Kul. S tako malo rijeci toliko toga receno. A vise ne bi ni umio napisati, a da nisu neke bljuvotine u pitanju.

                  Comment


                  • precka
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ovo je akronim, tako da bi bilo vrlo malo polemike da li je veliko ili malo "m" ;)
                      Dobio bi status bozanstva, ne bi to vise bio samo akronim tako da bi bilo polemike.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        precka
                        Miko, to ti je kad vjetar pokusava da oduva planinu.

                        edit: Ne mislim bukvalno, figurativno se izrazavam.

                        Comment


                        • Kod nas nije
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Kul. S tako malo rijeci toliko toga receno. A vise ne bi ni umio napisati, a da nisu neke bljuvotine u pitanju.
                            Aj igramo kaladont, zezamo se.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ok. "ambivalencija"

                              Comment


                              • jamb
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X