Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mozda pokusava da ukrade neke njegove fore

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Cenim sto je Condi iskren i hrabar, treba imati petlju i izjaviti to ovako javno.
      Dobro dobro samo vi mene hvatajte u masinu ali odupirem se Sad vi prebacujete loptu na mene da bi skrenule svoje fantazije o njemu aha pa nisam ja veverica

      Evo ga cavo ledeni a evo ga i hleb/lepinja... Ledeni: ma pusti ih ove zene zaludjene i opsednute Bekamom ne znam ko je uopste poceo pricu o njemu
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • ja nisam ja sam opsednut malim garavim sto nose suknjice

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Dobro dobro samo vi mene hvatajte u masinu ali odupirem se Sad vi prebacujete loptu na mene da bi skrenule svoje fantazije o njemu aha pa nisam ja veverica

          Evo ga cavo ledeni a evo ga i hleb/lepinja... Ledeni: ma pusti ih ove zene zaludjene i opsednute Bekamom ne znam ko je uopste poceo pricu o njemu
          Opusti se, ono najgore je proslo a to je priznanje. Sada sledi onaj deo kada nam pricas kako je doslo do tog simpatisanja Dejvida Bekama? Po prici mogu zakljuciti da to traje jos iz rane mladosti tvoje.

          Originally posted by ledeni 80 View Post
          mozda pokusava da ukrade neke njegove fore
          Mislim da tu postoji nesto mnogo vise.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • da ga priupitamo Saro,al da nam kaze istinu inace

            Comment


            • Limitiran, veliki radnik ali krajnje limitiran fudbaler, poznat je zahvaljujuci izgledu, jbs to. A ni to mi bas nije najasnije, pa oni su po mom nekom shvatanju masu ljepsi








              sigpic

              Comment


              • zaboravio si 7 iz Reala Vlado to nesme da se zaboravi on je magnet za zene

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  da ga priupitamo Saro,al da nam kaze istinu inace
                  Za sada vesto izbegava sva pitanja ali nece ni to trajati vecno.

                  Originally posted by Vladan View Post
                  poznat je zahvaljujuci izgledu, jbs to. A ni to mi bas nije najasnije, pa oni po mom nekom shvatanju masu ljepsi
                  Zar i ti Vlado? .....
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • A manekenka nije lijepa, kao sto mi nije ni Nadal. E Raul vec, ona prava sedmica mozda i moze da prodje
                    Samo sto je CR igracina!
                    sigpic

                    Comment


                    • ma docicu mu ja u KV pa nece moci da vrdne kad ga Dreamy i ja pritisnemo uza zid inace ce da bude

                      Comment


                      • Ocemo li jedan hax, Saro, noto?
                        sigpic

                        Comment


                        • Nesto se ne javlja, da nam se nije naljutio? Ipak je otkrio veliku tajnu zivota svoga


                          Originally posted by Vladan View Post
                          Ocemo li jedan hax, Saro, noto?
                          Uvek
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Dzabe sto je limitiran kad ce da da gol iz slobodnjaka kad 'oces, kad ce da pogodi coveka u trepavicu nebitno da li je pas iz igre ili prekid jos + marketing za klub ludilo
                            Mene podrzava brat dreamy ona zna prave vrednosti a ti Saro sto si gledala sve Bekamove utakmice, reklame, imas njegov dres uramljen iznad kreveta o tome necemo da pricamo.
                            Ledeni brate da ti dodje Bekam onesvestio bi se sa sve uzickom lepinjom Odmah u KV..odmah
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • ma tu je on samo se pritajio iza coska mac mac izadji
                              ko ti je igracina Vladane
                              kad bi dosao Zidan onda bi se izgubio,a za Bekama bi me boleo mali prstic na levoj nozi

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                a ti Saro sto si gledala sve Bekamove utakmice, reklame, imas njegov dres uramljen iznad kreveta o tome necemo da pricamo.
                                Napad je najbolja odbrana ali sve ti je dzaba
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X