Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Eee, nije ni vama lako...

    Tetka Majo daj neku zanimljivu temu

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      To je slobodan izbor, proveri u pravopisu, zavisi od ubedjenja osobe.
      Ako je tako, hvala. Naucio sam nesto od tebe i to je za postovanje.

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Ti koji smatras sebe tatom sarkazma ne primecujes kad je neko drugi sarkastican. Poraz.
        Svijet se srusio. Ako ti treba pasos za RS sta li ti treba za Brazil? Dok si sredio papirologiju...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Eee, nije ni vama lako...
          Shpanska serija ...ili turska,mene pogubishe skroz hahahah
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Valjda je "b" veliko slovo? Daj bre prvo malo se opismeni, pa onda usmrkni slinu, jer je hranljiva, pa onda dodji da komuniciras s nama.
            Nek si mi rekao, nema veze sto je pogresno Voajerises tu forum 24/7 i cekas priliku da se obratis. Mukica
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Ako je tako, hvala. Naucio sam nesto od tebe i to je za postovanje.
              Steta sto nemamo prilike da od tebe nesto naucimo.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Svijet se srusio. Ako ti treba pasos za RS sta li ti treba za Brazil? Dok si sredio papirologiju...
                Valjda viza
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja ne glumim nevinasce, sveca i slicno, sta ti i ostali misle cije mi misljenje apsolutno ne znaci savrseno me ne zanima. Ja sam bezobrazan i drzak i to ne krijem. Kad ocu nekome da se popnem na vrat to kazem. Nemam problem sa tim. To svi znaju.
                  Da te konstantno provociram? Ova dva dana sto smo se noto i ja sprdali tom izvanrednom nivou? Jesi li se zapitao sta ostali misle o tome. Znas li zasto je prije zakljucan Tadbas? Znas li? Zbog takvih postova. Da, zbog takvih postova. Neces vjerovat'.
                  Kad neko ni iz cega dodje i postuje krvavo krvavo i deset smajlija koji se kidaju od smijeha i koji veze nemaju sa pricom koja se vodi u tom trenutku, pa makar to bila i off tema tu bas i nema logike.
                  Znas ti vrlo dobro da si i ranije provocirao. Uopste nije bitan tvoj sud. Meni je bilo u glavi ,,krvavo'' jer je olja (ili ne znam ko vec) napisala ,,krvav'' tako da je bar u manjoj meri bilo povezano... Sinoc sam dao objasnjenje zasto sam to napisao jer ste smorili sa provociranjem, bas se providno vidi da si jedva docekao ,,kiks'' pa da pocnes da me ponizavas (kao i ranije). Ok taj post sigurno nije bio na mestu ja nemam problem sa tim da priznam gresku. Samo znam da mogu dosta dobrih stvari da razmenim sa ljudima koji me razumeju i sa kojima imam odlican odnos (forumski). Bitni su mi momci sa fudbala i verujem da veci broj njih o meni ima pozitivno misljenje. Tebe sam uvek zaobilazio (i nastavicu) jer barem na mene delujes negativno i nisu mi interesantni tvoji postovi. Pokusavas da budes u svakoj prici i svuda prvi a nikad nisam voleo takve. Nemoj molim te da mi pises da ovo mesto nije za mene, nisi ti alfa i omega ovde.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Krajinovic osvaja RG !!!
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Nek si mi rekao, nema veze sto je pogresno Voajerises tu forum 24/7 i cekas priliku da se obratis. Mukica
                      Za to si u pravu. A to "voajerisem" si pokupio od mene... I ovo su ti poslednji sati na forumu, iskoristi ih najbolje moguce. Do sad sam se sklanjao, ali ti si tip zbog kog se ne vrijedi skloniti. Tj., glupo je dozvoliti ono sto je Ivo Andric rekao.
                      "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !"

                      Ovdje izigravas ludilo, a ustvari si tip s kojim niko iole posten i zanimljiv ne bi popio ni pice.

                      Dal' da takvom tipu vise dozvoljavam da ovuda siri svoju "pamet"?!

                      Pa bio bih poslednji debil.

                      Do sad sam bio, necu vise.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Za to si u pravu. A to "voajerisem" si pokupio od mene... I ovo su ti poslednji sati na forumu, iskoristi ih najbolje moguce. Do sad sam se sklanjao, ali ti si tip zbog kog se ne vrijedi skloniti. Tj., glupo je dozvoliti ono sto je Ivo Andric rekao.
                        "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !"

                        Ovdje izigravas ludilo, a ustvari si tip s kojim niko iole posten i zanimljiv ne bi popio ni pice.

                        Dal' da takvom tipu vise dozvoljavam da ovuda siri svoju "pamet"?!

                        Pa bio bih poslednji debil.

                        Do sad sam bio, necu vise.
                        Sorry admine. Znaci posto ti vise ne cutis, budala je progovorila ? Mozda nisam dobro shvatio Sve najbolje mackice.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Za to si u pravu. A to "voajerisem" si pokupio od mene... I ovo su ti poslednji sati na forumu, iskoristi ih najbolje moguce. Do sad sam se sklanjao, ali ti si tip zbog kog se ne vrijedi skloniti. Tj., glupo je dozvoliti ono sto je Ivo Andric rekao.
                          "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !"

                          Ovdje izigravas ludilo, a ustvari si tip s kojim niko iole posten i zanimljiv ne bi popio ni pice.

                          Dal' da takvom tipu vise dozvoljavam da ovuda siri svoju "pamet"?!

                          Pa bio bih poslednji debil.

                          Do sad sam bio, necu vise.
                          Ali on Andrica citira HAHAHAHHAHAAH

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Evo recimo dragi Kondišnu ponasanje koje ne prilici nimalo dobrom covjeku...
                            Niti je bio Hamza, niti si ti bogalj. Bar ne fizicki. niti je taj tip ucinio nesto katastrofalno, pa da dolazis da nam se ovdje "zalis", pola dana. Sarajevo je lijep grad, ako ti smeta sto je rekao da ce da ti polomi kicmicu, ti podjes malo tamo u turisticku posjetu, i porazgovaras s njim.

                            ps. A za ono print screen-ovanje pm-ova i kacenje odje pola dana je trebao da bude automatski ban.
                            O zaljenju necemo A o banu ne odlucujem ja... Kad god treba da budem banovan neka budem...
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Znas ti vrlo dobro da si i ranije provocirao. Uopste nije bitan tvoj sud. Meni je bilo u glavi ,,krvavo'' jer je olja (ili ne znam ko vec) napisala ,,krvav'' tako da je bar u manjoj meri bilo povezano... Sinoc sam dao objasnjenje zasto sam to napisao jer ste smorili sa provociranjem, bas se providno vidi da si jedva docekao ,,kiks'' pa da pocnes da me ponizavas (kao i ranije). Ok taj post sigurno nije bio na mestu ja nemam problem sa tim da priznam gresku. Samo znam da mogu dosta dobrih stvari da razmenim sa ljudima koji me razumeju i sa kojima imam odlican odnos (forumski). Bitni su mi momci sa fudbala i verujem da veci broj njih o meni ima pozitivno misljenje. Tebe sam uvek zaobilazio (i nastavicu) jer barem na mene delujes negativno i nisu mi interesantni tvoji postovi. Pokusavas da budes u svakoj prici i svuda prvi a nikad nisam voleo takve. Nemoj molim te da mi pises da ovo mesto nije za mene, nisi ti alfa i omega ovde.
                              Covjek koji zeli da citav tim izgine, koji pise svakojake nebuloze moze biti pozitivan do maksimuma ali nije dobar za forum. Jednostavno nije.
                              Jesmo li te mnogo smorili? Jesmo li te vrijedjali? Kao sto si ti Hamzu? Jesmo li ti govorili sve i svasta vise puta? Dako zaspis nocas, nadji snage da preguras ovo i ostavis iza sebe. Izdrzi.
                              Ja znam da sam iskompleksiran, da nemam zivot, da zelim da sam u centru paznje, ja to sve znam i svjestan sam toga. Imamo li sto novo?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Sorry admine. Znaci posto ti vise ne cutis, budala je progovorila ? Mozda nisam dobro shvatio Sve najbolje mackice.
                                Ma ne, manđupu. Ja samo kazem da vise neces biti clan ovog foruma, ili ce ga napustiti svi normalni i posteni ljudi.
                                presao sam preko svih tvojih bljuvotina, zbog odredjenih razloga, ali odje treba da dodjem na 5min i vidim kako moralises ovuda, kacis postene, pravedne momke, ..., a ne bi trebao ni da budes clan foruma?! kako da ne.

                                Comment

                                Working...
                                X