Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U donjem lijevom uglu imas opciju za skin, promijeni i vidi mozes li da postavis onda. Ako ni onda ne budes mogao onda ti je nesto do browsera
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post
      ali zvezdice su ti zakon, mnogo si sakrio, u pick* materin*



      Ko je pretio i zasto je pretio? Sta je na linku?
      Ko je pretio, nista ne razumijem? O cemu se radi?
      Krvavo, krvavo, igrao si na kvarno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ko je pretio, nista ne razumijem? O cemu se radi?
        Krvavo, krvavo, igrao si na kvarno
        Krvavo, krvavo, rekla sam ti neee... znao si kada popijem malo, pristajem na sve..
        ....

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ogroman je Ivane




          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Odma sam se sjetio, ali bi bilo previse da sam sebe poklapam
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              U donjem lijevom uglu imas opciju za skin, promijeni i vidi mozes li da postavis onda. Ako ni onda ne budes mogao onda ti je nesto do browsera
              Ne moze covjece, probao sam!!!!!!!

              @dreamy
              cekaj, fora je da stavim ****** pauk?

              Ma idite bre, traze mi sliku i sada utripovali nesto, ne smije niko da otvori, ahahahha kukuuuu
              A juce prica neka ja kukavica jer ne smijem da uhvatim ovo govno, ja ga uhvatio i postavio sliku a vi ne smijete da ga pogledate
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ivane zasto si sakrio jebenog pauka, a nisi go.no
                sigpic

                Comment


                • Ivane ako te ikad budem video dugujem ti dva samara za oba puta...ovaj drugi put je bila malo blaza reakcija ali u svakom slucaju 2 samara!
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Alo brate, znaci na keca sam se setio Michael-a.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ivane zasto si sakrio jebenog pauka, a nisi go.no

                      Zato što je ta riječ kul, i ona se ne sakriva, čak je poželjno da se od dragosti uputi kolegama sa foruma.

                      Čekamo sliku te avetinje.

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ivane ako te ikad budem video dugujem ti dva samara za oba puta...ovaj drugi put je bila malo blaza reakcija ali u svakom slucaju 2 samara!
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Samo ti budi confused i treba da budes opet sam kliknuo na onu spodobu sto se dere na mene
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Zato što je ta riječ kul, i ona se ne sakriva, čak je poželjno da se od dragosti uputi kolegama sa foruma.

                            Čekamo sliku te avetinje.
                            Koja, jebeni pauk ili govno?
                            ....

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Samo ti budi confused i treba da budes opet sam kliknuo na onu spodobu sto se dere na mene
                                Sta tripujes covjece??

                                Pa jbg, udario sam ga palicom, zanemari tu tecnost oko njega, pogledaj samo pauka
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X