Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja trazim nekoga ko ima NOKIA 500 da se ne bih zajebao posle kad ga budem uzeo i lupao glavom od ,jer imam nameru da ga uzmem za 1 din nakon sto mi istekne 2 god ugovora u mts-u
    @Miloolja uzmi NOKIA N8

    Comment


    • Reci sta je razumna cifra pa cu ti reci? I sta ti treba od telefona?

      Comment


      • Originally posted by altlosta View Post
        Reci sta je razumna cifra pa cu ti reci? I sta ti treba od telefona?
        reci mi ima li ko da ga znas i da ima Nokia 500

        Comment


        • Ne vidjoh ja to
          S2 je oko 500 cini mi se, S3 nemam pojma, vjerujem nesto vise.
          sigpic

          Comment


          • Ne, ko u danasnje vreme jos uvek kupuje Nokiu

            Comment


            • Nokia je meni najbolji telefon, mada ga ne nemam zadnjih 5-6 godina ali bi mu se mogao vratiti jednog dana. Da dolazim na net s' njega ne mogu, ionako nista ne vidim i moram naocare da nosim. Mrzi me da kucam sms, javim se kad me neko nazove, mada malo ko zove. Nokia 5110 FTW
              sigpic

              Comment


              • @altlosta

                Za razgovore, poruke i fotografije, eventualno ako zaboravim fotoaparat (znači da je poželjno da ima više od 2 megapiksela).
                Društvene mreže, net i sl. igralice me ne zanimaju.
                A reci mi koliko košta neki, pa ću ti reći da li je razumna cena ili ne.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • evo jedne budawe dosadio mi je Sony ericson
                  Miloolja uzmi NOKIA n8 odlican je telefon,ali jeste skup stim da mu je kamera od 12 mega piksela

                  Comment


                  • Samsung G800, sjajna kamera, memorijska, vrlo pristupacan

                    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1557/Samsung/G800
                    sigpic

                    Comment


                    • Samsung

                      Comment


                      • Eh, ledeni 380 EUR je too much...
                        Dopada mi se Nokia Asha 300, on je oko 120 Eur i to je prihvatljivo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Samsung


                          Trenutno najazurniji,zaostao si brate.

                          @Olja

                          Asha je dobar fon za taj novac,resistivni ekran (za devojke ) i type tastatura,samo Wi-Fi nema.
                          Last edited by Black Mamba 24; 23-05-12, 15:19.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            Samsung
                            To je moja dusa mala. Samo mi se jednom pokvario ali sam sam kriv za to. Meni ne treba fb, angry birds i slicno od telefona, samo ono najosnovnije i imam odlicnu kameru. Mada sam ga tada u krv platio, sad je bas pristupacan
                            sigpic

                            Comment


                            • ma ja uzimam telefon za 1 din nakon sto mi istekne 2 god ugovora,pa jurim za sad Nokia,ali vidim jos solidne Sony Ericson telefone pa je sve moguce kod mene dosta sam za zive pare uzimao telefon
                              Vladane ja sam samo 1 telefon nosaio na popravku,a ovaj sad sto imam Sony ericson T715 mi je dobar,al ipak cu da ga menjam za neki 2 koi mi se svidi po mogucnostil Nokia

                              Comment


                              • Nista ja ne uzimam preko akcija, uvijek me vise ispadne
                                Za 200 eura Olja imas 5 mega piksela kameru
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X