Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj gore je Balkanac, ovaj dolje Svedjanin? Ne priznajem tog Balkanca, jer mu slika ne da je retusirana, nego kao da ju je sam pravio...

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      MEh ne vredi sa njima...
      Ok ja sam ruzan jer sam crnokos i tamnijeg tena, kao Verdasco, dobro ne bas toliko tamnog tena, neka bolje to nego da sam iz Stokholma.
      Ajde bre Shardonnay mani se tih metiljavaca, jebes coveka koji u zivotu nije jeo slanine i crna luka

      Zasto li onda devojke toliko vole nas "ruzne" pitam se sada
      Jedina razlika izmedju tebe i Lepog Radeta je sto je Rade nekoliko cm visi od tebe...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • A evo kad "brat" Crnogorac "obiljezi"...
        http://answers.yahoo.com/question/in...6115223AAufMks
        http://answers.yahoo.com/question/in...9073154AAPg4QM
        http://www.paranominal.com/parapsych...-you-know-how/
        .
        .
        .
        Ima toga na netu koliko hocete... A slike idu...

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          nemoj mi dajes primere plavusana u vidu debelih Nemaca na odmoru sa carapama do kolena ;)
          Norvezani, Svedjani, Danci, ne znas gde da gledas... Po nekom istrazivanju, najlepsi muskarci zive u Stokholmu
          evo nek Bojana kaze dal je videla nekog lepog Italijana sad, ja svojevremeno jok. Ono sto je valjalo je upravo Del Pierova generacija, sada su ugrozena vrsta.
          Kako da vidim kad su metar i zelja za rastom
          u metrou sam odlican pregled, osim mog druga ne znam da li je neko bio visi od mene, a ja sam visoka 173cm
          u Italiji nisam videla uopste dobre tipove, bas lose...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            MEh ne vredi sa njima...
            Ok ja sam ruzan jer sam crnokos i tamnijeg tena, kao Verdasco, dobro ne bas toliko tamnog tena, neka bolje to nego da sam iz Stokholma.
            Ajde bre Shardonnay mani se tih metiljavaca, jebes coveka koji u zivotu nije jeo slanine i crna luka

            Zasto li onda devojke toliko vole nas "ruzne" pitam se sada
            Pa niko nije rekao da si ruzan, msm moguce i da jesi nznm , ali niko to nije rekao ako su tebi npr lepse devojke sa tamnijim tenom, ne znaci da ti je svaka sa svetlijim ruzna a i ne znam ko vas to voli, sve neke ishitrene zakljucke donosis

            193, tojeto

            Spoiler

            Comment





            • Prve slike na guglu, kad se ukuca swedish guy... Boja kose u kombinaciji s bojom koze je bas nekako gay.

              Comment


              • Medju prvima kad se ukuca Montenegrin guy

                Comment


                • lik je odvratan
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ovo je moja slika, alo

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Pa niko nije rekao da si ruzan, msm moguce i da jesi nznm , ali niko to nije rekao ako su tebi npr lepse devojke sa tamnijim tenom, ne znaci da ti je svaka sa svetlijim ruzna a i ne znam ko vas to voli, sve neke ishitrene zakljucke donosis

                      193, tojeto

                      Spoiler
                      MA mozda i jesam. Al nisam ni blizu tipicnog balkanca, ja sam mnogo vise od toga.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Mani se guyova, kucaj men ;)

                        Spoiler


                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Ovo je moja slika, alo
                          mozda imas dobru dusu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Indigo,neka si ti nama rekao da si zgodan i lijep i sve nesto,kladim se da bi Ana Ivanovic odlijepila kad bi te vidjela a brate


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Indigo,neka si ti nama rekao da si zgodan i lijep i sve nesto,kladim se da bi Ana Ivanovic odlijepila kad bi te vidjela a brate
                              Xa ko je to rekao, jedino ako ti citas izmedju redova a tamo nista ne pise
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Nema nesto Crnogoraca na netu, nismo seka-perse pa da se slikamo po cio dan, ali evo kako nam izgledaju visoki zvanicnici, pa ce sve biti jasno...
                                Na ovoj slici su realno 3 zgodna covjeka i jedna nezgodna zena

                                A evo ga i predsjednik

                                A evo ga i porijeklom Crnogorac


                                Primijecujete li poentu?? I kad omatorimo, izdvojili bismo svaku Svedjanku od 20-30 godine, pored svih tih Svedjana.

                                To je poenta. Imamo pedofilskog potencijala.

                                Comment

                                Working...
                                X