Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Devojke jeste li nekada imale decka veceg od 190 cm ?

    Realno, ni Marat ni Gulbis nam nisu ni do koljena, a oni se uhvatili njih, ništa ne znaju.

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Meni DiCaprio i Gosling i Marat, tebi Sawyer, Kris Evans i Gulbis. Sve se moze dogovoriti lepo
      moze Mada imam ih ja jos par komada, ima tu i jedan crni koji mi se bas visoko kotira vec godinama, on mi je TOP frajercina i smeker kakvog retko vidjamo. Gospodin Julian Mcmahon, Baltazar iz Cari, i Dr Kristijan Troj iz Nip/Tuck... Emocije u svakoj epizodi

      Originally posted by Shardonnay View Post
      Whaaaat, plave volim ja, sirom foruma je poznata moja ljubav prema bacacu koplja Andreasu Thorkildsenu on nema veze sa Rimom, al nek sam vam rekla
      Ma ne izvlaci se sada, ti volis Fekija i tacka
      ....

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Fed je samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo? Ma ubacis u post nekako samo nekog ko je igrao u Rimu, i etogac

          @dreamy, nemoj odmah besneti, pa ajde delicemo jednog, fleksibilna sam ja
          Vidi nju Ja nisam ni videla sta si napisala. Nema podele, Marat je moj
          Ajde Goslinga da ti podelimo
          ....

          Comment


          • Moj Vlado, napraviše pijacu od ozbiljne teniske teme.

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Vidi nju Ja nisam ni videla sta si napisala. Nema podele, Marat je moj
              Ajde Goslinga da ti podelimo
              Vid tebe, mal moze, mal ne moze Ma delicemo sve, kad je to bio problem?

              Originally posted by dreamy View Post
              moze Mada imam ih ja jos par komada, ima tu i jedan crni koji mi se bas visoko kotira vec godinama, on mi je TOP frajercina i smeker kakvog retko vidjamo. Gospodin Julian Mcmahon, Baltazar iz Cari, i Dr Kristijan Troj iz Nip/Tuck... Emocije u svakoj epizodi
              Uff, tog dobijas dzabana. Nikako.. A ni Cari ni Nip/Tuck nisam volela.. Od crnih volim crnce Npr moze meni Idris Elba za tog tvog

              Comment


              • Nista gore nema od ljubomornog muskarca.




                ....

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Vid tebe, mal moze, mal ne moze Ma delicemo sve, kad je to bio problem?

                  Uff, tog dobijas dzabana. Nikako.. A ni Cari ni Nip/Tuck nisam volela.. Od crnih volim crnce Npr moze meni Idris Elba za tog tvog
                  Ajde dobro
                  Joj pa ti ne znas koliko seksipila proizilazi iz svakog njegovog pokreta..Kolje mi se sa Sawyerom, tu su negde, ne mogu da odlucim. Muskarac mora da ima pogled onaj opasni, koji obara sa nogu... Ok, prebacite u Tadbas, ocajne smo
                  ....

                  Comment


                  • Samo 195cm ostalo nista
                    Last edited by Condition23; 22-05-12, 00:57.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Realno, ni Marat ni Gulbis nam nisu ni do koljena, a oni se uhvatili njih, ništa ne znaju.
                      Ma one to samo da ubiju dosadu veceras, cuj 195 cm idealno. Ona cackalica Berdych im dobro gradjen Vid mu ruku kao grana pred raspadanje... ccc i to mi neki ukus. Plus oci prokrvare kad vidim da cura napise da voli plave momke, idi Svedsku tamo ih izvoze

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ma one to samo da ubiju dosadu veceras, cuj 195 cm idealno. Ona cackalica Berdych im dobro gradjen Vid mu ruku kao grana pred raspadanje... ccc i to mi neki ukus. Plus oci prokrvare kad vidim da cura napise da voli plave momke, idi Svedsku tamo ih izvoze

                        To se cijeni, a i našao je čačkalicu, ona njegova samo što ne počne da lebdi, brat bratu 40kg s krevetom.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ma one to samo da ubiju dosadu veceras, cuj 195 cm idealno. Ona cackalica Berdych im dobro gradjen Vid mu ruku kao grana pred raspadanje... ccc i to mi neki ukus. Plus oci prokrvare kad vidim da cura napise da voli plave momke, idi Svedsku tamo ih izvoze
                          Cek' ne razumem, sta je idealno po tvom misljenju? Bas me zanima
                          ....

                          Comment


                          • Meni je zet Svedjanin, to nam je u porodici
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Da Prototype, koji je tvoj tip muskarca? Prosvetli nas

                              Spoiler

                              Comment


                              • Meni ujna Svedjanka a ujak Srbin
                                samo 195cm
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X