Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Ooooooo, kolega koliko vidim... A zipa Mila... Sad navalio na zenske smajlije... A vazda li sam u pravu...
    Nije ocekivao da ces ga razotkrit' pa sad pokusava da spasi sto se spasiti moze
    sigpic

    Comment


    • Ma o čemu pričate? Kakv Milo? Ko vam je to?
      Vi to nešto na moj račun....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nista Miki nisam mislio lose. Naprotiv, ako sto mogu pomoci, tu sam.

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          ja isto jedva gledam al zao mi nesto cu propustiti ...


          Sad mi je tek žao što nisi u grupi, jer je tamo ono najbolje, ovde isključivo iznosimo činjenice i stalno smo ozbiljni.

          Comment


          • Nećete se vi najesti kolača i torti iz moje poslastičarnice...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma o čemu pričate? Kakv Milo? Ko vam je to?
              Vi to nešto na moj račun....
              Ne verujem,mislim da nesto mene zajebavaju za ono sto sam reko
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • To je to tebra, svo vrijeme tebe pokusavamo potkaciti, ali nisi dzabe clan Lepih. Skapirao se, svaka cast... I normalno, salili smo se. Ne mislimo stvarno da si navijac Partizana...

                Comment


                • A oduzicu se ja vama na drugi nacin,prvom prilikom,bitno da sam na vreme skapirao....
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Ne verujem,mislim da nesto mene zajebavaju za ono sto sam reko

                    Nemoj opet navaljivati u grupi da ti pišemo zadaću, moraš nekad sam. To što si navijač Partizana ima i svoje prednosti, pa ti iz sažaljenja izađemo u susret.

                    Comment


                    • Pamti pa vrati je moto prosecnog cove... Od Lepog ocekujemo kreativno nesto. U najmanju ruku *5 vraćanje...

                      Comment


                      • Noto,mogao bi jedan sastav na brzaka da sastavis,ti ili bilo ko od clanova LEPIH,tema je lepota.Ne mora dugo da bude,strana ipo u A5 formatu,do ponedeljka

                        MGS,od tebe kao predvodnika lepih nisam ocekivao ovako niske standarde.Kakvih *5.50 ili nista
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Raspravljali smo o tome u temi broj 3 346-419 post, sve to pročitaj i prebacićete u razred više.

                          Comment


                          • Prekretnica za google,ova godina je kljucna
                            sigpic

                            Comment


                            • wake up early in the morning,eat that pussy like cold pizza
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Juče je kafa pokrenula vrlo visprenu i šaroliku raspravu.

                                Odoh da radim, popijem jednu vruću i mirišljavu i ko zna šta to sve donese danas.

                                Dobro jutro!
                                Last edited by miloolja; 27-09-11, 07:17.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X