Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dreamy View Post
    Ma ima da bude sigurna ;)

    Laku noc Ledeni, kralju svih kraljeva, legendo ovih prostora!
    joj svi odose aj Q'NOC
    to jos nisi legla miloolja

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Sa Off Topic-a...
      A Off topic je gdje tačno? na ovom forumu ili nekom drugom Okupljanje ti organizuj, ili neki sajam kolača, pa nećeš ni trebati zvati, ali bi stvarno bio red da pošalješ jednu korpu kolača. Haxball se uvijek tako zvao, ne znam za drugi naziv.

      Comment


      • Mnogo se ti praviš naivan. Čuj sa drugog foruma...


        I ne gnjavi više za kolače. Il' organizuj nešto, il' jedi ove virutuelne... njih mogu odmah da ti pošaljem. Za treći način ne znam.
        Sumnjam da bi tvoja žena blagonaklono gledala na činjenicu da ti na kućnu adresu stignu slatkiši iz snova od N.N. ženske osobe.
        Last edited by miloolja; 16-05-12, 12:07.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mnogo se ti praviš naivan. Čuj sa drugog foruma...


          I ne gnjavi više za kolače. Il' organizuj nešto, il' jedi ove virutuelne... njih mogu odmah da ti pošaljem. Za treći način ne znam.
          Sumnjam da bi tvoja žena blagonaklono gledala na činjenicu da ti na kućnu adresu stignu slatkiši iz snova od N.N. ženske osobe.
          Zena? Da li ti stvarno mislis da bi njega neka zena trprela??
          ....

          Comment


          • Ima nas (žena) svakakvih.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bravo Saro
              Tako se smecuje i obavezno smec servis danas, nemoj tehnicki. Izmedju Sartoreti i Mester servisa uvijek treba birati Sartoreti, neka ce otici u mrezu ali one lopte koje prodju, e za njih primacice nemaju rjesenje.
              Ocekujem laganu pobjedu od 3:0, mozda 3:1 ako vam padne koncentracija posle 2:0
              sigpic

              Comment


              • Flot je najtezi servis za primanje, mozes zapeti koliko god hoces ako primac ima dobre noge primice ga pravo u dvojku. Dobar flot je najbolji napad.

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Nije ti neka fora. Bolje da si napisala da te mrzi da pravis kolace. Sad si ugasila kod note. Evo ja cu da organizujem okupljanje.
                  Kraljevo, kafic "17", 28. jul 2012. u 18h.
                  Pozvani svi koji nisu smaraci, da ne nabrajam, znamo koji su.
                  Luda zenska glavo isprati malo situaciju i pamti sta sam pisao Kako bre kafic ,,17'' 28.jula 2012. u 18h?? Ajde kako srece ti tvoje kad sam ti rekao da ce to da bude kad zavrsim faks, kad renoviram kucu pa otvorim kafic? Ako treba baba Lida ce da pravi kolace ali prvo neko mora da joj izmasira kolena i to ona debela staracka kolena
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Luda zenska glavo isprati malo situaciju i pamti sta sam pisao Kako bre kafic ,,17'' 28.jula 2012. u 18h?? Ajde kako srece ti tvoje kad sam ti rekao da ce to da bude kad zavrsim faks, kad renoviram kucu pa otvorim kafic? Ako treba baba Lida ce da pravi kolace ali prvo neko mora da joj izmasira kolena i to ona debela staracka kolena
                    Koja tvoja kuca mozes samo kapiju da renoviras.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Koja tvoja kuca mozes samo kapiju da renoviras.
                      Brate sve sam smislio i taj plan ne moze da omane...Zamisli ti onu kucu sa sve kapijom kad se bude renovirala pfffff bedak ce da mi bude da je imam onako lepu Sunce ti...Dace Bog da ostvarim to, malo cu da uzivam u njoj i posle nekog vremena odoh na krov, pucam sebi u glavu jer necu imati za sta da zivim vise Kondicija Najmilija poremecena
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Mnogo se ti praviš naivan. Čuj sa drugog foruma...


                        I ne gnjavi više za kolače. Il' organizuj nešto, il' jedi ove virutuelne... njih mogu odmah da ti pošaljem. Za treći način ne znam.
                        Sumnjam da bi tvoja žena blagonaklono gledala na činjenicu da ti na kućnu adresu stignu slatkiši iz snova od N.N. ženske osobe.
                        Naivnost mi je velika mana, a što se kolača tiče samo ti pošalji, zna se ko je gazda u kući.

                        Originally posted by dreamy View Post
                        Zena? Da li ti stvarno mislis da bi njega neka zena trprela??
                        Znam da bi me ti trpila.

                        Originally posted by miloolja View Post
                        Ima nas (žena) svakakvih.
                        To i ja kažem.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Bravo Saro
                        Tako se smecuje i obavezno smec servis danas, nemoj tehnicki. Izmedju Sartoreti i Mester servisa uvijek treba birati Sartoreti, neka ce otici u mrezu ali one lopte koje prodju, e za njih primacice nemaju rjesenje.
                        Ocekujem laganu pobjedu od 3:0, mozda 3:1 ako vam padne koncentracija posle 2:0
                        Prvi dio posta dobro kažeš, mada u ženskoj odbojci je dovoljan bilo kakav servis samo su ti sa zemlje već prevaziđeni i kod njih, a Sara je moderan igrač, neće ona kao Tanasković nekad servirati iz druge dvorane, a neće ni kao Sartoreti se mangupisat i okretati za 90 stepeni . U drugom dijelu posta nabijaš pritisak, ne treba se tako osjećati, ugledaj se na moj post od sinoć, ono je prava podrška.

                        Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Flot je najtezi servis za primanje, mozes zapeti koliko god hoces ako primac ima dobre noge primice ga pravo u dvojku. Dobar flot je najbolji napad.
                        Ako Terzić servira Nas su Francuzi svojevremeno ubijali flotovima, svi su osim Granvorke(za mene i dan danas najatraktivniji smeč server) tako servirali, ali opet ako pošalješ bombu od 120 ili 130 kao Kaziyski, i još pogodiš između igrača, nema tih nogu koje te mogu spasiti

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post

                          Znam da bi me ti trpila.
                          Slican se slicnom raduje Budala budali... itakoto

                          PS Ko ce haxa da ga razbijem, neka stane u red
                          Last edited by dreamy; 16-05-12, 21:23.
                          ....

                          Comment


                          • Tuto sve na svom mestu, gotovo idealna kafana a konobarica nek' se nosi u 3 lepe menjamo to za cas posla... dreamy ili miloolja mogu vrlo lako da nameste fin dekolte i da dignu profit kafani
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by dreamy View Post
                              Slican se slicnom raduje Budala budali... itakoto

                              PS Ko ce haxa da ga razbijem, neka stane u red
                              Gledao Basel produzetke i penale , trebao mi za kladionicu ..

                              Sad mogu , ako nas ima hajmo
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Tuto sve na svom mestu, gotovo idealna kafana a konobarica nek' se nosi u 3 lepe menjamo to za cas posla... dreamy ili miloolja mogu vrlo lako da nameste fin dekolte i da dignu profit kafani
                                Kakvo je to ponasanje? pametnije bi ti bilo da se vratis svojim uobicajenim dnevnim aktivnostima ->

                                Ne priznajem te ribe sto dekolteom privlace paznju.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X