Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su razumjeli iz prve sem ti? Da nisi plava?
    sigpic

    Comment


    • Kakve kockice, nismo mi to tako zvali, ali se ne sjećam imena. A bilo je i ono sa više kocki gdje se ispišu brojevi, samo što tu nije bilo lopte, jel se to škola zvalo?

      Comment


      • Skolica je to
        sigpic

        Comment


        • E skolicu znam.. a kockice ne znam Ja plava? Boze sacuvaj
          ....

          Comment


          • Između 2 vatre, i to je bilo popularno, sad je FB sve upropastio, dječurlija ne znaju šta valja. Ne mogu da se sjetim kako smo kockice zvali Ti si plava, avatar te odaje, makni svoju sliku.

            Comment


            • Posto ste skolicu zvali skola, da niste, a ovo je cisto na srecu pokusaj, kockice zvali kocke?
              sigpic

              Comment


              • Baš o tome razmišljam, i vjerovatno smo tako zvali skoro sam siguran da je kocka, to se isto igralo u pm, nekada na prvu, a nekada je bilo da se može pimplati dok ne padne na zemlju, pa se samo iskusno spusti kraj linije a i zanimljivo je na teniskom terenu igrati preko mreže, to se i dan danas praktikuje

                Comment


                • Ma u parovima na prvi dodir jedino tako priznajem i 4 polja svako za sebe isto ok.

                  Comment


                  • Jesu kocke... to je to Ovaj Vladan nekad ume i da lupi pa ostane ziv... Ja se ipak te igre ne secam.. naziva se secam, sve to mirise na poznato, ali ne bih znala detalje... Pitacu sutra klince iz kraja, ovi kod mene su jos uvek koliko toliko normalni pa ih vidjam napolju...
                    I necu da sklonim svoju sliku, totalno sam kul
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Baš o tome razmišljam, i vjerovatno smo tako zvali skoro sam siguran da je kocka, to se isto igralo u pm, nekada na prvu, a nekada je bilo da se može pimplati dok ne padne na zemlju, pa se samo iskusno spusti kraj linije a i zanimljivo je na teniskom terenu igrati preko mreže, to se i dan danas praktikuje
                      Hahaha, pa isto sam ja rekla juce, nisam znala da sta su kockice, ali kad je Vladan objasnio, shvatila sam da je to kocka.
                      A i skolicu smo skola zvali.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma u parovima na prvi dodir jedino tako priznajem i 4 polja svako za sebe isto ok.
                        Kad 'oces ja i kajmak protiv tebe i jos jednog...a mozemo ti i ja 1 na 1 nenadjebiv sam
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Vladana su zvali Vladica, čuj kockica, a teren par metara

                          Comment


                          • Mi smo skolicu zvali skolica...
                            E pa odoh ja da spavam jer cu u suprotnom napraviti jedno veliko njsr ako odem do frizidera.. laku noc svima
                            edit: noto ludaku Sad ce Vlajko u protest, stata sto moram da idem, ovde postaje zanimljivo
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by dreamy View Post
                              Mi smo skolicu zvali skolica...
                              E pa odoh ja da spavam jer cu u suprotnom napraviti jedno veliko njsr ako odem do frizidera.. laku noc svima
                              Frizider nikako u ove kasne sate...mozes samo kivi da pojedes i to ti je dosta...
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Šta fali frižideru, sada je najbolje vrijeme za jelo uz NBA tekmu

                                Comment

                                Working...
                                X