Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čuj mator Ima jos najmanje 15 god najboljih u sebi

    Comment


    • Pa kad ga uporedim sa ove reklame za Pepsi i ovog gola gore, izgleda mi da je poprilicno mator. Ehh, te trke i frke oko njegovog dresa kada je presao u Real Madrid ...
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Ne drzim poster ociju mi nego sam ga oduvek gotivio...nikad za njega nisam ruznu rec rekao i kad su ga mnogi osporavali. Covek prelep a jos fudbalski genije
        Jel vidis sta ti kaze atlosta ??
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Aha pusti ti reklame gledas ti njega, nemoj da se lazemo i posvadjamo zbog sitnice ...Ja da sam zensko ne bih imao nista protiv ni da on ovako ,,mator'' ,,porazgovara'' sa mnom
          Originally posted by Condition23 View Post
          Ne drzim poster ociju mi nego sam ga oduvek gotivio...nikad za njega nisam ruznu rec rekao i kad su ga mnogi osporavali. Covek prelep a jos fudbalski genije
          Jel vidis sta ti kaze atlosta ??
          Too much information,too much.
          sigpic

          Comment


          • I meni je bio gotivan dok je igrao za Real



            Al' ti si nesto opasno nalozen na njega
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Hahahhahahh Mamba ne brini ,,cist'' sam skroz Nevene mi moje verovatno bi mi iskopala oci da ne spava sad u susednoj sobi
              Saro ja ti samo kazem kako jeste sad sto se ove muskarcine stezu i ne prihvataju realnost da je covek faca to je druga stvar
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ja sam procitala bome dosta njegovih ruznih ili bolje reći prljavih reči
                A nznm Saro ni o kom golu pricas, ni dresu, ni sta je Real Madrid ali je on pravo dobar uvek bio i ostao, a nema boljih godina za musko od 35-45 ;), ondak je bio previse lep, sad je taman

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Saro ja ti samo kazem kako jeste sad sto se ove muskarcine stezu i ne prihvataju realnost da je covek faca to je druga stvar

                  Sta ces, ne ispoljavaju svi svoje skrivene zelje kao ti.

                  Originally posted by altlosta View Post
                  A nznm Saro ni o kom golu pricas, ni dresu, ni sta je Real Madrid
                  Kontam da si ga ti onda videla na nekoj modnoj pisti a ne na fudbalskom terenu?
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Sta ces, ne ispoljavaju svi svoje skrivene zelje kao ti.
                    Cuti bre pomislice ljudi svasta, ubicu te

                    P. S. Imam ja sta da gledam...na mom avataru vi gledajte Dejvida
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ova na avataru ti sluzi da zamaskiras svoje stvarne afinitete ali provaljen si sada.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Cuti bre pomislice ljudi svasta, ubicu te

                        P. S. Imam ja sta da gledam...na mom avataru vi gledajte Dejvida
                        avatar ti

                        Comment


                        • Svaki muskarac koji kaze da bi oprostio Bekamu laze samo tako nema tu sta da se zamaskirava i provaljuje ;)

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Svaki muskarac koji kaze da bi oprostio Bekamu laze samo tako
                            Cenim sto je Condi iskren i hrabar, treba imati petlju i izjaviti to ovako javno.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • a sto ste vi toliko zaludjani sa Bekamom

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                a sto ste vi toliko zaludjani sa Bekamom
                                Pa Condi je prvi ispoljio svoje simpatije prema njemu.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X