Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li koga?? Noto, znam da gledas Lejkerse, rekao si da ces... Djes druze stari?

    Comment


    • NBA se ne propušta, Denver ubacuje trojke iz Los Angelesa legenda foruma se vratio

      Comment


      • oooooo, legendoooo... misljah da te ipak nema....

        Slusaj vic.
        Pade mi na pamet, kad vidjeh svu ovu veliku ljubav na forumu, razne potpise, "doktore", "care", "legendo" (kao ja tebe sad, ali ja i ti smo ipak par, pa makar i na daljinu)...

        Srio crnogorski kokot crnogorskog crva... Kaze crv "dje si sokole?", a na to ce crv: "dje si zmijo ljuta?"

        Comment


        • Oči se počinju sklapati, ali me tvoja pojava održava budnim, to se zove prava ljubav, a vještačenje i to oslovljavanje drugih ne spada u tu grupu. Vic je za 10

          Comment


          • Ma nagrdise nas Lejkersi...

            Ma ne, vic totalno odgovara raznim odnosima na forumu...

            Kad cemo ja i ti na ono dogovoreno pice??

            Kapiram da se ovi ostali forumasi znaju cesto okupiti, poci na paintball zajedno, pjesacenje u nekoj planini, popiti zajedno... Kod mene ovamo u CG je to normalna stvar... Jer, ako vec nekog smatras dominatorom, kraljom, ovaj tebe doktorom, tu mora biti neko drugarstvo bar za jednu voznju bicikla... Upoznas covjeka, odusevi te, i zasto ne ponekad i pruziti ruku jedan drugom... Mada nista ispod pozajmljivanja nekih 5k ne racunam odje.

            Comment


            • Ne mogu ovi promašiti tricu ni u nastavku, obruč je prevelik.

              Vic je za 10 kao što sam rekao, u tako malo riječi tako objasniti odnose i forumske ljubavi koje vladaju ovdje

              Na piće kada budemo u krugu 100 kilometara, telefon imaš, mail imaš. Cvjeta forumska ljubav na sve strane, ma kavih 5k, bubreg bi dali za drugog člana, nigdje kao ovdje, zato i jesu sve kraljevi, dominatori, carevi.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Evo opet ovi lajferi sa izrazenom mastom i najblaze receno diskutabilnim izjavama. Kako je lijepo bilo na forumu neko vrijeme
                Znaci, nemoj da precerujes. Prestrog si. Nikad bolje fore, i inspiracije, nisam procitao, nego veceras... Pa tu ima tako originalnih stvari, mozda bas lokalnih, na nivou same brade korisnika fore (ono, nasmije se sam sebi u bradu, i niko vise), ..., da mozda neopravdano dajes "ocjenu"

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ne mogu ovi promašiti tricu ni u nastavku, obruč je prevelik.

                  Vic je za 10 kao što sam rekao, u tako malo riječi tako objasniti odnose i forumske ljubavi koje vladaju ovdje

                  Na piće kada budemo u krugu 100 kilometara, telefon imaš, mail imaš. Cvjeta forumska ljubav na sve strane, ma kavih 5k, bubreg bi dali za drugog člana, nigdje kao ovdje, zato i jesu sve kraljevi, dominatori, carevi.
                  Haha, kad nemamo para, bar bubrege imamo... Koliko se krecu, znas li... Valjalo bi meni da prodam jedan...

                  Comment


                  • Zavisi gdje bi ga prodao, i gdje ga možeš utopiti, ako je neki bogataš u pitanju možeš izvući najmanje 100k eura

                    Ma pusti Vladu zna pretjerati, ali mu ne treba zamjeriti, sama brada je danas brend i takvi danas dominiraju.

                    Comment


                    • Nego, mozda taman budem u tvoje krajeve skorija dana... Imam stari pasos, a ne vadi mi se novi. Treba li pasos za BiH?? Ili imate turisticke vize, ili jos bolje, nema viza, zbog poboljsanja turizma...

                      Comment


                      • Naravno da treba pasoš, ali za obične građane i one koji me ne poznaju, samo reci da noto garantuje za tebe i već si preko bare, šta ćeš u BiH lustracija?dominacija?

                        Comment


                        • Ma kakva dominacija... nisam ti ja bas toliko dominantan. Nedostaje mi ono najvaznije, sarm i duhovitost... Mozda šmokljacija...
                          Ma malo da progluvarim po bivsoj Jugi, "upijem" malo drugacije akcente...

                          Bzv je sto cu se cimat oko pasosa... Mada ko zna, mozda mi bude valjao kad budem nekad posao na mnogo duze destinacije... (ovo jer sam svatio da se salis. Znam da si neko moodo tamo, i da mozes dosta zavrsit, ali dje s tim stvarima da se igramo...)

                          Comment


                          • Dobro, precijenio sam te, znao sam da nisi u stanju da dominiraš u kontinuitetu, i šmokljacija nije loša.
                            Valjda će ti u ambasadi izdati vizu, navedi razloge prosvjetljavanja i učenja novih kultura, i stavi da ćeš dominirati, takvi su danas traženi

                            Comment


                            • Bas mi je drago sto sam te citao... Sad palim, a imas poklon na pm.

                              nisam nesto na toj slici, ali nije mi cilj da imas prevelika ocekivanja... ko zna, mozda ima koja Bosanka (Bosanac) i za mene.

                              druze, hvala ti za uvijek pravo percipiranje, odnos, "kolegijalnost", realnost, pravednost...

                              Cucemo se mi jos. Nekad, nedje...

                              Comment


                              • Dobro, nećeš mi poslati svoju najbolju sliku, nisam zaljubljive prirode ali je ova extra. Nekad?Nedje? Nema ti ići odavde
                                Denver dominira! Ovaj Lawson je neviđeni dominator
                                Ljubav, pravednost, sagledavanje realnosti i kolegijalnost su najbitniji, od mene to uvijek možeš očekivati
                                Do skorog slušanja

                                Comment

                                Working...
                                X