Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo najvise izmedju 2 vatre i sarenih jaja igrali.

    Comment


    • Izmedju dvije vatre mi je bila omiljena igra
      sigpic

      Comment


      • Sta su sarena jaja?

        Comment


        • Trula kobila vjerovatno
          sigpic

          Comment


          • I meni je, uz skolicu, ali sam za lastis bila nevidjeno smotana.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Sta su sarena jaja?


              Vladane to je bila igra za curice

              Comment


              • zasto me ne cudi da su Crnogorci smislili i laksu varijantu kockica
                kod nas niko nije igrao rukama ili igras kako treba ili ne igras

                jbt. sta su sarena jaja?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Hahahaha dajte po jedan pdf da otvorimo za svaku ovu igru
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Hahaha, ne, nije trula kobila, i za to sam smotana bila.
                    Sarena jaja su jedna glupa igrica, ali smo mi to igrali stalno.
                    Imas gazdu, djavola i jaja. Vecina djece su jaja, svi sapnu gazdi koje su boje boje i onda "djavo" koji to ne zna dodje i "pokuca" na vrata, kaze da je "djavo s neba" i da mu treba jaje, gazda pita koje boje, ovaj kaze boju i jaje te boje pobjegne i ovaj ga ganja par krugova. I ako ga uhvati, onda je on gazda, ako ne mora ponovo.

                    Comment


                    • A znam tu igru

                      Bilo je i boljih, da se ne lazemo...

                      Nista kao Lozinke

                      Comment


                      • Znam tu igru al je nikad nisam igrao

                        Comment


                        • E to smo i mi igrali, al eto kockice su na ES a sarena jaja mucak, pogresnu igru smo igrali
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • 1,2,3 guranje autica

                            a kod nas se ta igra zvala "bobe"
                            Last edited by shminka; 08-05-12, 15:25.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Imas dva polja, nema mreze samo ih linija odvaja, moze da se igra u parovima, ne mora. Moze da se igra i nogama i rukama, moze samo nogama i samo rukama. Nogama je ono pravo.
                              Koje crne ruke Vladane, o cemu ti To je neka PG verzija
                              Evo za one koji ne znaju, to je slicno kao tenis, samo sto se igra nogama, glavom, grudima, samo ne rukama. Naravno polje je malo.
                              Ali fora je kada igra neko ko je visok, stanes na "mrezu" (mreze nema) i male su sanse da izgubis poen. Ako krene da te napuca, propustis loptu i ide u out
                              To smo davno igrali bas cesto. A inace, bas sam mrzio tu igru
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Au, u kockicama smo ortak i ja bili nepobedivi. On mi nabacuje a ja ovom bosanskom glavom samo kucam, neodbranjivo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X