Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U prvom postu si rekao da je bolje da je ameba moderator nego on: cisto vredjanje.
    U drugom postu si napisao, citiram:" i opet sam se sudrzao juce da te pronadjem nedje da ti kazem kako prolaze internet huligani poput tebe."

    U svakom postu pametujes, spamujes na svakoj temi, milion puta si dobio privatne poruke gde te molimo da to ne radis, nego da se drzis teme, da pricas o sportu, ali ti to uopste nisi hteo da ispostujes. I to je sve bilo pre nego sto je Seoski i postao moderator.
    Mogu da nadjem koliko god hoces tvojih postova gde vredjas ljude, da ne pricam da si uvredio ceo zenski rod cim si dosao na forum.

    I sta se sad desilo? Neko je pokazao zube, vise nije imao zivaca sa tobom da komunicira polako i fino, i koliko je cinjenica sto je pogresio sto je opsovao, toliko je i cinjenica da ti to svojim postupcima na ovom forumu to i trazis.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Ne pricaj sa njim nabodi ga, nabodi ga, nabodi gaaaaa !
      Ajde Gangula nabodi me, nabodi meeeeeeeeeee!!!

      Comment


      • E da. I ja sam spomenuo dvostruke arsine, preglupo brisanje postova i tako u neku ruku "pluvanje" na neciji trud... Seoski je samo bio dovoljno elokventan da me motivise.

        Comment


        • bojana kom kom

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            U prvom postu si rekao da je bolje da je ameba moderator nego on: cisto vredjanje.
            U drugom postu si napisao, citiram:" i opet sam se sudrzao juce da te pronadjem nedje da ti kazem kako prolaze internet huligani poput tebe."

            U svakom postu pametujes, spamujes na svakoj temi, milion puta si dobio privatne poruke gde te molimo da to ne radis, nego da se drzis teme, da pricas o sportu, ali ti to uopste nisi hteo da ispostujes. I to je sve bilo pre nego sto je Seoski i postao moderator.
            Mogu da nadjem koliko god hoces tvojih postova gde vredjas ljude, da ne pricam da si uvredio ceo zenski rod cim si dosao na forum.

            I sta se sad desilo? Neko je pokazao zube, vise nije imao zivaca sa tobom da komunicira polako i fino, i koliko je cinjenica sto je pogresio sto je opsovao, toliko je i cinjenica da ti to svojim postupcima na ovom forumu to i trazis.
            Boksi, boksi... Ne mogu da vjerujem da nastavljas... Pa evo ti si me sad smorila... Iznervirao sam se... "Odjebi", boksi. Je li to Ciao odje, ali ja toga nisam svjestan?!

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              bojana kom kom
              vidi ovog sto vreba priliku

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Boksi, boksi... Ne mogu da vjerujem da nastavljas... Pa evo ti si me sad smorila... Iznervirao sam se... "Odjebi", boksi. Je li to Ciao odje, ali ja toga nisam svjestan?!
                Je l' ti je sad lakse kad si to rekao?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  vidi ovog sto vreba priliku

                  hihi bas kad se nisi nadala

                  Comment


                  • Mnogo mi je zanimljivo da citam ovo, samo cekam kad ce neko da uleti sa onom praistorijskom trulom prijavom " Internet rasprava je kao specijalna Olimpijada, mozes da pobedis ali i dalje si retardiran xexe xixi " Mirotvoraca bez, pucajte !
                    Vanja daj sredi mi nesto kod te Vesne
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Mnogo mi je zanimljivo da citam ovo, samo cekam kad ce neko da uleti sa onom praistorijskom trulom prijavom " Internet rasprava je kao specijalna Olimpijada, mozes da pobedis ali i dalje si retardiran xexe xixi " Mirotvoraca bez, pucajte !
                      Vanja daj sredi mi nesto kod te Vesne
                      Moraces da pocnes da pratis jos jedan sport, da bih dosao do nje.

                      Comment


                      • Internet rasprava je kao specijalna Olimpijada, mozes da pobedis ali i dalje si retardiran.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Je l' ti je sad lakse kad si to rekao?
                          Nije. Ne moze mi biti lakse ako se ponasam kao smrad. To smradovima bude lakse. Onima koji pravdaju neciju bahatost, daju sebi za pravo da vrijedjaju, popuju... meni ne moze biti lakse. Spomenula si opravdanost te fraze. Odradili smo jedan "case study".

                          Comment


                          • Danasnje stanje u autobusima.

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Mnogo mi je zanimljivo da citam ovo, samo cekam kad ce neko da uleti sa onom praistorijskom trulom prijavom " Internet rasprava je kao specijalna Olimpijada, mozes da pobedis ali i dalje si retardiran xexe xixi " Mirotvoraca bez, pucajte !
                              Vanja daj sredi mi nesto kod te Vesne
                              Tesko burazeru, nisi njen tip...

                              Nema sad mira, pokrenuto je nesto zbog cega su mnogi otisli, a imali su sta pametno da kazu, mnogi koji su pravili bolju atmosferu nego na studentskoj zurci, mnogi koji su ni krivi ni duzni banovani, jer je neko hteo da siri red i zakon medju ljudima koji su proziveli sve sto su Balkanci preziveli, pa su ipak sacuvali pameti i dostojanstva da dodju ovde i probaju da pokrenu nesto novo, sto nece uzeti istoriju kao razlog i povod, vec kao opomenu pred iskljucenje.

                              Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Internet rasprava je kao specijalna Olimpijada, mozes da pobedis ali i dalje si retardiran.
                              Bravo Aco, svima si nam objasnio...
                              Last edited by Vanja #66; 04-02-12, 20:12.

                              Comment


                              • Ja lepo danas pričam da se ovde sprovodi nešto što se kosi čak i sa pravilima ovog foruma:

                                2) Forum je mesto susretanja ljudi različitih mišljenja, tako da je tolerancija veoma važna. Ponašajte se prijateljski i tretirajte svakog sa osnovnim poštovanjem.

                                Ej, s poštovanjem!
                                Gde je tu poštovanje kad se nekome kaže "od**ebi". Pa taj kad tako kaže nepoznatoj osobi, koju poznaje samo u virtuelnom svetu, kako onda reaguje prema poznanicima "in vivo"?


                                19) Provociranje je takodje strogo zabranjeno, bilo direktno ili indirektno i nece se ni u kom slucaju tolerisati!!!


                                E, to je postala ovde izgleda "poluga moći kojom se i Zemaljska kugla može pobrisati", jer se ovde bilo koji post koji s razlogom ili bez njega dovede u pitanje autoritet jedne slavne istorijske ličnosti, živog primera gracioznosti teniske igre, i legende tog sporta, smatra provokacijom, izaziva nerviranja i preterane navijačko-idolopoklonaške reakcije, i kao takav dovodi u pitanje čak i lični integritet autora tog posta.
                                Ja se lepo obratih Gandalfu preko pm, i izdiskutovasmo se. Lepo, korektno, nije mi dao nijedan argument da nisam u pravu, ali je bilo stvarno korektno

                                To isto kad se ovde postuje na OPŠTIM ... to se odmah proglasi ne-znam-ni-ja-čime-sve-ne

                                Pa ako ne mogu ovde na TADBAS SPAM da iznesem neko mišljenje, koje je za neke ovde SPAM, pa gde mogu?

                                I šta se onda dobije, nema više nijedne kvalitetne anlize meča sa poslednjeg AO. Samo se svi bave postovanjem slika svojih idola, nabrajanjem izjava koje pokupe sa nekih od sajtova. Zašto?

                                Pa jednostavno, zašto bi neko rizikovao brisanje posta, omalovažavanje svojih stavova, i najčešće generalizovanje i podvođenje u isti koš izjava i delova izjava koje se izvuku iz konteksta.

                                Opet kažem, bilo je više perioda u istoriji, kako našoj tako i u svetu kad se uspostavi jedan režim, nedemokratski, koji se najčešće naziva - diktatura.

                                Ima da pišeš, radiš, izjavljuješ, trošiš i naše i svoje vreme samo na način koji se nama sviđa, a ako ne RAUS, pa ti idi.

                                Lepo bogami

                                Comment

                                Working...
                                X