Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocel kad otici,da mozemo da spavamo

    Comment


    • Ovo je ono sto oce Bojana,Maja,shminka.Da se mi kerovi medjusobno pokoljemo i da se vremenom okrenemo protiv NAJVECEG.Treba zaboraviti na sve,Akisa je od sad primarni ker,ja cu biti sekundarni,a ti JC moras bit' tercijarni,pravo da ti kazem ne znam ni kako si ker uopste,a kamoli tako visoko plasiran ker.
      sigpic

      Comment


      • Meni je cast sto sam ker pa se ne zelim svadjat oko toga jesam primarni ili tercijarni.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Tako i treba.Tercijarni ker ipak to moramo reci.
          sigpic

          Comment


          • Došlo mi nešto i moram da se žalim na jednu osobu, koja je u vlasti. Pošto ne želim da je imenujem, postovaću ovde...
            Jeste da mi je ta osoba jako draga i da je mnogo volim, ali pojma nema. Sve što je pitam kaže.. "Ja ti to Oljice ništa ne znam".
            Jest da nije nužno da vlast zna danas nešto, ali ...

            Eto. Možda se prepozna, možda ne.... ali mogla bi malo da poradi na sebi... Bez obzira na sve, ja je i dalje mnogo volim.

            I molim tu neke članove, kada mi šalju pp, da to nikako ne rade na svahili jeziku...svahili NE ZNAM... može na srpskom i bratskim nam i komšijskim jezicima... (da se ne hvalim koje sve ostale znam...)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Došlo mi nešto i moram da se žalim na jednu osobu, koja je u vlasti. Pošto ne želim da je imenujem, postovaću ovde...
              Jeste da mi je ta osoba jako draga i da je mnogo volim, ali pojma nema. Sve što je pitam kaže.. "Ja ti to Oljice ništa ne znam".
              Jest da nije nužno da vlast zna danas nešto, ali ...

              Eto. Možda se prepozna, možda ne.... ali mogla bi malo da poradi na sebi... Bez obzira na sve, ja je i dalje mnogo volim.

              I molim tu neke članove, kada mi šalju pp, da to nikako ne rade na svahili jeziku...svahili NE ZNAM... može na srpskom i bratskim nam i komšijskim jezicima... (da se ne hvalim koje sve ostale znam...)
              Cim te on Oljice zove izgoreo je nacisto.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Cim te on Oljice zove izgoreo je nacisto.
                Pa dobro ne moraš biti ljubomoran, evo priznajem... ti si me zvao lepšim i umilnijiim imenima...ajd sad...
                Last edited by miloolja; 10-04-12, 00:19.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa dobro ne moraš biti ljubomoran, evo priznajem... ti si me zvao lepšim i umilnijiim imenima...ajd sad...
                  Pa kako drugacije

                  Comment


                  • SO:Zamena neiskorišćenih ulaznica od 21. aprila
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • U sto bi ulozili pare,u koji posao?Nemojte mi samo kladionicu pominjat',tolike pare nemam
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        U sto bi ulozili pare,u koji posao?Nemojte mi samo kladionicu pominjat',tolike pare nemam
                        Koliko imas?

                        Comment


                        • Kako si ti suptilan!
                          Nemam mnogo,uzeli bi se neki krediti da se nesto pokrene.No sto mi god padne napamet ne vidim neku zaradu,a i svi ti small businessi vec postoje,nema nista novo a da donosi iole dobru zaradu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kako si ti suptilan!
                            Nemam mnogo,uzeli bi se neki krediti da se nesto pokrene.No sto mi god padne napamet ne vidim neku zaradu,a i svi ti small businessi vec postoje,nema nista novo a da donosi iole dobru zaradu.
                            Ti u ovakvoj ekonomskoj situaciji pitas nekoga da ti da ideju,a sve skoro potroseno, sve i da ima tebi ce reci...da ne znam da si ovo ti,trazio bih da ti provjere nalog
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ne pitam za ideju,citaj bolje.Novo se tesko nalazi,staro a da je isplativo tesko se nalazi,pitao sam sto je sigurno da se od toga moze dobro zivjet',no ni to ne vidim,sem kladionice,a tu su potrebne velike pare.Svega ostalog ima masu vec,sve je pokriveno,ali eto da moze da se pliva.
                              Nema tu nekih tajni,ukucas u google small business i izbaci ti brdo,jes' cekam kako cu nekome ideju ukrast'
                              Last edited by Vladan; 12-04-12, 22:36.
                              sigpic

                              Comment


                              • Droga bato,droga...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X