Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan rodjendan MGS.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A čuš čo'če M_G_S,

      da si živ i zdrav

      i kurs da ti je prav

      Da hebe u p*kno

      svaki dušmanin

      dabogda crkno

      Želim ti da si zdrav i glavat, a sve ostalo može preko Tele-Šopa da se naruči.

      Comment


      • Srecan rodjendan tebra. Zelim ti puno para, ali bas puno puno puno para.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • MGS sve najbolje brate
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Moram da konstatujem da ovaj Torima ima vanserijske posalice, svaka cast tebrinjo LOLAJA
            Cuj prvi maj

            Comment


            • srecan ti rodjendan brate MGS


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Neka je sa srecom MGS,100 godina brate!
                sigpic

                Comment


                • Hvala vi dobri ljudi, ali se dogodio zaokret. Ja dodjoh kuci, rasirih ruke da mi familija pritrci i zagrli me, nadah se jednoj home made torti, kad jedino sto dobih je "bjezi u sobu, gledamo Asi"... Ja ono "pa rodjendan, zaboravili ste"... Mi upricu i dodjoh do sokantne informacije. Majka veli da bi znala da me je rodila u februaru, jer se bas namucila sa mnom... Majke valjda to znaju, pa joj moram vjerovat... A tek je kategoricna bila za to sto sam mislio da imam 48 godina. Valjda bi sad bili parasi, da ja imama 48. Ona bi bila najmladja zena sto je rodila (do sad je to bila neka Peruanka, sa 5-6), pa bismo mi bili sad puni love, od Ginisa...

                  Ali u svakom slucaju hvala vam svima. Ide ovo sve u jedan folder. Nazvacu ga nesto tipa "iskrene cestitke", pa cu ga otvoriti kad mi stvarno bude rodjendan, i bice mi toplo oko srca. Kao sto je i sad. A blam me da kazem da sam i suzu pustio.

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Hvala vi dobri ljudi, ali se dogodio zaokret. Ja dodjoh kuci, rasirih ruke da mi familija pritrci i zagrli me, nadah se jednoj home made torti, kad jedino sto dobih je "bjezi u sobu, gledamo Asi"... Ja ono "pa rodjendan, zaboravili ste"... Mi upricu i dodjoh do sokantne informacije. Majka veli da bi znala da me je rodila u februaru, jer se bas namucila sa mnom... Majke valjda to znaju, pa joj moram vjerovat... A tek je kategoricna bila za to sto sam mislio da imam 48 godina. Valjda bi sad bili parasi, da ja imama 48. Ona bi bila najmladja zena sto je rodila (do sad je to bila neka Peruanka, sa 5-6), pa bismo mi bili sad puni love, od Ginisa...

                    Ali u svakom slucaju hvala vam svima. Ide ovo sve u jedan folder. Nazvacu ga nesto tipa "iskrene cestitke", pa cu ga otvoriti kad mi stvarno bude rodjendan, i bice mi toplo oko srca. Kao sto je i sad. A blam me da kazem da sam i suzu pustio.
                    xaxaxaxaxaxaxaax

                    a stvarno sto kazes cudo bi bilo da imas samo 48 godina. Toliko mudar ne mozes biti s tako malo godina to je opste poznata stvar

                    A ti obavezno sacuvaj taj folder pa ga otvaraj na svaki svoj rodjendan(pravi ili neki drugi) jer moze da se desi da ti ustreba cestitaka i lepih zelja
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Cim je Kerol dao gol znao sam da ce snijeg
                      Ovo se u moje krajeve rijetko vidja
                      sigpic

                      Comment


                      • jbt koji snijeg u PodgoricU haha ovo se nije desavalo


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja nisam siguran da sam u obavezi da idem na posao po ovome. Ovih 20cm su definitivno elementarna nepogoda i ne bi smjeli ljudi da izlaze iz kuca.

                          Comment


                          • Samo za barabe i probisvete

                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Au koliki je,ogroman je
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X