Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tuta bugarin
    ajmo razlaz
    danas nema tenisa
    odgodžeto zbog snega
    javlja konšinica milovanova jagodinka
    formacija iz prve ruke
    šlušala radijo-indijanu




    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici
    ma šta izmišljaš i širiš dezinformacionističke glasine,
    pa ja čekam sa sve pivo i pragnje da gledam sa uživanje
    naravno Nalbija, a i zeka mi nekako sve više simpa

    daj mi napismeno inače raus, jes čuo

    Comment


    • Posto teniskom pdf-u definitivno treba off tema, Tadbas je ponovo otvoren
      Ali vas molim da vam ova tema ne sluzi za prepucavanje, svadjanje itd., nego da sluzi za opusteno druzanje, salu, zezanje itd.

      Zaista cemo pazljivo da pratimo ovu temu i ako se ponove postovi kao ranije, tema ponovo ide pod kljuc.

      Uzivajte!!!
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nema sta da napominjete i upozoravate. Brisite postove koji ne sluze nicemu i banujte nekog ako je prekrsio pravila foruma. To je posao administratora/moderatora. Nijedna tema nece biti savrsena i bez spama ni u jednom forumu. Bez nepotrebnih raspravljanja sa odredjenim osobama, samo brisi post i to je to

        eto vec sam ja krenuo sa spamom


        Bravo Nole bre, titule se broje sve ostalo je zaborav. Hvala ti sto si Srbin!
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • prskaj bez tenis u Tadbasu, to je jedan od najvecih prekrasaja
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • To je to prskaj,cim se vidi da se prelazi granica brisanje,upozoravanje,ako ne urodi plodom ban i cao!
            sigpic

            Comment


            • vladane dje si ti danas,da nasjednes na prvoaprilsku

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                prskaj bez tenis u Tadbasu, to je jedan od najvecih prekrasaja
                a i ja sam pajser Nego sta ima ljudi kod vas,dugo se nismo kuckali? ja sam spremio neke opasne spagete i uzivam
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Svi veseli,a Mandusica jos nema,kako mozete
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Svi veseli,a Mandusica jos nema,kako mozete
                    Sve isto je ko nekada,sve isto je ali nista isto nije
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa Manda je otvorio Tadbas, otkljucavanje ove teme moze samo da ubrza njegov povratak
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        vladane dje si ti danas,da nasjednes na prvoaprilsku
                        Na koju? imam jos pola sata da nasjednem,samo ti ud'ri
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Na koju? imam jos pola sata da nasjednem,samo ti ud'ri
                          Pih pa ti ni ne citas Rogerovu temu,nije bilo ni teoretske sanse onda provjeri Rogera

                          Comment


                          • Smislite nesto za Mandusica da se ismejem k'o covek
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Smislite nesto za Mandusica da se ismejem k'o covek
                              Nisam te bas razumio ovdje...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Pih pa ti ni ne citas Rogerovu temu,nije bilo ni teoretske sanse onda provjeri Rogera
                                Nista nisam citao,ali evo sad vidim.Dobro je gorenje palo

                                Joj kad ce doci Mandusic

                                A kad mi dodjes ti i osmjeh vratis mi,sva patnja i bol,zivota mog ce proc'.VRATI SE NAJVEVI!
                                Last edited by Vladan; 01-04-12, 22:36. Reason: koristim mandopis,DA!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X