Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjeruj Dreamy dobar sam

    Nego me malo iznenadi Ivan,mislio sam neki smo prijatelji nesta,ali sam se prevario izgleda

    Comment


    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
      Vjeruj Dreamy dobar sam

      Nego me malo iznenadi Ivan,mislio sam neki smo prijatelji nesta,ali sam se prevario izgleda
      Ti si poceo Ivana da provociras koliko se ja secam.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Treba neko i da nam cisti WC. Ako ste zainteresovani, go ahead ;)
        Ja hocu posteno da dodjem do visocijih pozicija, kako i dolici. Nema potrebe za protekcijom. Prvo cistac WC-a, pa onda kafe kuvarica, pa onda neki tamo konobar, ..., pa cu onda moci da kazem da sam zasluzeno upao u tvoj kruzok.

        Comment


        • Originally posted by AcaDjilkos View Post
          Ti si poceo Ivana da provociras koliko se ja secam.
          Dao sam mu samo dobronamjernu kritiku,koja je pozitivno utjecala na njega

          Comment


          • ALooooooooooooo DJ!!! Daj puštaj nešto života ti!
            Je l' je godišnjica ili nije?

            Kada sam malo pre pitala gde vam je majstor muzike, klavir štimer i li DJ, zna se na koga sam mislila. Ili se ne zna? Sk će on sa "srpskom majkom", pa će vidite...

            Puštaj nešto. SAD!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Ja hocu posteno da dodjem do visocijih pozicija, kako i dolici. Nema potrebe za protekcijom. Prvo cistac WC-a, pa onda kafe kuvarica, pa onda neki tamo konobar, ..., pa cu onda moci da kazem da sam zasluzeno upao u tvoj kruzok.
              Tako se radi, sad je svaka zlatna. Posle pricate o kritikama. Ucite od mene

              Originally posted by AcaDjilkos View Post
              Ti si poceo Ivana da provociras koliko se ja secam.
              Coa, dobro je jbt...

              Originally posted by hamza_TM87 View Post
              Vjeruj Dreamy dobar sam

              Nego me malo iznenadi Ivan,mislio sam neki smo prijatelji nesta,ali sam se prevario izgleda
              Ajde verujem ti. ;)
              Ma Ivan je zlatan momak, nesto si ti tu pobrkao.
              ....

              Comment


              • Vidim sprema se neka zuraja pa da doprinesem iako nisam pozvan.


                EDIT: Ipak sam pozvan, i zapitao sam se kako i jedna zurka moze proci bez mene jer ipak sam ja neophodan za dobru atmosferu
                Last edited by Indigo; 20-02-12, 22:21.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Dakle, zurka uskoro pocinje. Samo mi je zao sto sam Sardu u pocetku zaboravio, ali eto, ispravio sam gresku.
                  Mom spisku se pridruzuju:
                  -Sharonnay
                  -Mamba
                  -Maric
                  Hamzo, bio bi i ti ovdje, kada ne bi bio dvolican.

                  Mi sada idemo, a vi, duhoviti ljudi, nastavite da zabavljate publiku, dobro vam ide. ;)

                  @ ovaj papucar malo zalutao, ne prati situaciju. Na spisku si !
                  Last edited by Drunken Whaler; 20-02-12, 22:21.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Dakle, zurka uskoro pocinje. Samo mi je zao sto sam Sardu u pocetku zaboravio, ali eto, ispravio sam gresku.
                    Mom spisku se pridruzuju:
                    -Sharonnay
                    -Mamba
                    -Maric
                    Hamzo, bio bi i ti ovdje, kada ne bi bio dvolican.

                    Mi sada idemo, a vi, duhoviti ljudi, nastavite da zabavljate publiku, dobro vam ide. ;)
                    I kako da ja veceras zaspim od tuge i bola sto nisam na zabavi?

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      ahahhaahha, kraljice! No lajferi, hahahah...
                      Ma naravno da je i Vlajkisa najDObrodosao, ali misli su mi bile usmerene ka kvalitetnoj bleji sa kraljem svih kraljeva
                      cekaj, ne mislis valjda da sam taj izraz sama smislila? to je autorsko delo doticnog, tako da ako je ispalo da sam kul, avaj nisam toliko
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Ivane
                        Vidji sad, to ti ozbiljno kazem. Ako neko nije bas dvolican, to je Hamza. Tj, manje dvolican od mnogih ođe. Eto tebi ti kompići, koji su se dokazali kao krajnje dvolični i nekulturni tipovi, nekoliko puta. A tebi su medju prvima na listi. Onda se samo zapitaj ko je dvoličan? Hamzo, ili ti, jer se "družiš" sa "provjerenim" tipovima?

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Hamzo, bio bi i ti ovdje, kada ne bi bio dvolican.

                          Pretpostavljam da za ovo slijedi ban, ali dok to naša draga mudoracija uoči, evidentno je vrijeđanje drugog forumaša.

                          MGS je najbolji čovjek na forumu, imao sam ga prilike upoznati i sve naj o njemu, legenda! Kakve je tek priganice napravio, vjerujem da ni proja od dreamy ne može parirati.

                          Comment


                          • Iiiiiiiiii oglasio se jedan od najvecih. Covjek iz cijeg svakog posta sijeva mudrost, ciji stavovi motivisu mladje narastaje da se drze pravog puta, pravih drugova, da ne daju za pravo sebi da vrijedjaju druge...

                            Welcome back, lijevi bubregu ovog foruma. Znas vec kome pripadaju mozak, dusa i srce. Tako da ti je dosta i lijevi bubreg.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              cekaj, ne mislis valjda da sam taj izraz sama smislila? to je autorsko delo doticnog, tako da ako je ispalo da sam kul, avaj nisam toliko
                              Ma pretpostavila sam, ali tako si to lepo uklopila uz facepalmiracu se, da sam se prosula od smeha.. Oseti se u vazduhu ciji je to humor, nema tu premca

                              Originally posted by notorious View Post
                              Pretpostavljam da za ovo slijedi ban, ali dok to naša draga mudoracija uoči, evidentno je vrijeđanje drugog forumaša.

                              MGS je najbolji čovjek na forumu, imao sam ga prilike upoznati i sve naj o njemu, legenda! Kakve je tek priganice napravio, vjerujem da ni proja od dreamy ne može parirati.
                              Od sad smo neprijatelji. Ja ga isprovociram da se javi, a on izvredja moje remek delo.
                              ....

                              Comment


                              • Ma on je lijevi bubreg, a znas kako bubreg ponesu emocije. Nemoj tako.

                                Comment

                                Working...
                                X