Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbo Ace vise ni drugarice ne smem na forum dovesti, sta cu kad je racan.
    Hteli Gangrena i ja neke nase da dovedemo al nisu se svidele popularnom Sasi i nismo im dali link od foruma.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • bez istrosenih fora i odma dolaze;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Pa moram prvo da je pitam, necu da je otmem i odvedem na veceru, nisam ja iz te price, ja sam civilizovan i kulturan decko. Nisam ja ko ti, e ti bi meni odmah dala fejs da ti trazim, u fazonu internet Don Zuan sam, ja sve to lepo pitam, civilizovano, sa zemlje, smekerski, pa ako zeli devojka, pardon dama da prihvati moj poziv to je to, tako se to radi. Sa postovanjem, Asprilja.
        ma koja vecera, ja i moj drug asprilja cemo negde da se napijemo ;)
        ....

        Comment


        • sloshice mu se sad


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            ma koja vecera, ja i moj drug asprilja cemo negde da se napijemo ;)
            Moze, neki Kolektiv Ana Kokic ovo ono. Imamo dil.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              koji god da je red u pitanju, samo ce Coa dobiti: firend req accepted.
              Minut cutanja za tvoj mir na FBu...

              60, 59, 58, 57, 56, 55, 54, 53, 52, 51, 50, 49, 48, 47, 46, 45, 44, 43, 42, 41, 40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1... Amin.

              Originally posted by asprilja View Post
              Kakav fejs koja ste deca, aj Drimi na neku laganu vecericu u Dorijan Grej, neki sampanjac po izboru kao aperitiv, recimo neka riba rolovana i posirana sa spanacem i file paniran u kukuruznom brasnu, sve to servirano sa spagetima i povrcem u sosu od gambora posle kao dezert neki Oskar Vajld ili Tiramisu, a ?
              Zbog asprilje i njemu slicnih sam morao podvijenog repa da napustim Lepotane, ne zelim da im kvarim prosek... Ionako sam tamo dospeo preko veze. Imam ja jos mnogo da ucim pre nego sto mi ovakve pomisli postanu rutina... Nadam se da ce mi nekih godinu dana biti dovoljno...
              Last edited by Vanja #66; 18-02-12, 14:35.

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Moze, neki Kolektiv Ana Kokic ovo ono. Imamo dil.
                Ma sa tobom i na mars, ni tamo ne bi bilo dosadno
                ....

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Ma sa tobom i na mars, ni tamo ne bi bilo dosadno
                  Sad bi 90 posto momaka odmah postavilo link one pesme idemo na mars i kao xexex al sam lud cega sam se dosetio, ali meni je to trulo, jos plus na ovakav komentar reci su suvisne, samo treba odgovoriti poljupcem.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Rozga je kraljica,majke mi

                    Comment


                    • dobro da je neko skrenuo sa teme, vec mi postalo neprijatno
                      ....

                      Comment


                      • Iskoristio bih prliku da upozorim SASU i ostale 'MANIJAKE' koji traze FB Sanjalici da to prestanu, immediately!
                        Prestanite da smarate djevojku!
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Samo za Miss Poison, koja je nedje hvalila snalazljivost podgoricana na snijegu.
                            Ovo je nesto sa snowboardinga sa padina najveceg podgorickog brda, a i sa stijena iznad Morace, iliti brijeg od Morace, kako bi mi rekli...

                            IMAG0151.jpgIMAG0152.jpgIMAG0154.jpgIMAG0155.jpgIMAG0156.jpg

                            ps. Nazalost, nije sve proslo u najboljem redu... Jedna daska je platila glavom, zavrsivsi u hladnim vodama drevne Morace... Da je bar border, on bar zna da pliva, a voda toplija nego napolje... Ali daska nije imala sanse.

                            Comment


                            • Dobro da ovaj u majicici nije pao, sve ostalo manje vazno, samo neka nam je on ostao zdrav i normalan, steta bi bilo...
                              MGS nisi to valjda ti odolevao hladnoci? Nemoj zivota ti, prehladices te fine misice, i sta cemo onda u pm.

                              Od mene lajk imas samo zbog doticnog gospodina, sneg i brda me ne zanimaju.
                              ....

                              Comment


                              • Da, da. Ja sam bas tip kom je hobi teretana.
                                To i tenis. Ali vise teretana. I prije sam bio šmeker, ali od kad sam poceo da idem u teretanu... Mada me i u teretani neki spopadaju. Sve zgodni momci, da se ne lazemo.

                                Comment

                                Working...
                                X