Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuvajte se vi dreamy,ko zna sta moze prilijepiti javno cak i ono sto i nema u prepisci sa frajerom,ma ko to bio


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Neces pogrijesiti. Coa je mozda mladji od tebe koju godinu. Mozda mu mozes biti i starija sestra, kao uostalom i meni, ali je veoma zreo i rasan. Kad je mogla ona Mur s onim ljigom Kačerom, a mogla mu je majka bit', u nekim situacijama i baba, ne vidim razlog zasto Coa ne bi dobio fer sansu.
      Momak je vec tako dobio FB od par cura, sad proklinju tu mladost-ludost zbog toga... Dobio je sanse, pa je crash&burn. Raspitaj se pa ces videti...

      Inace dreamy, koliki je red za taj tvoj FB? Jel kao red penzosa ispred poste, ili kao red klinaca ispred kluba VIP?

      Comment


      • Sve devojke prvo zatraze Acinu dozvolu i fb pre nego sto se registruju ovde
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Sve devojke prvo zatraze Acinu dozvolu i fb pre nego sto se registruju ovde

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Cuvajte se vi dreamy,ko zna sta moze prilijepiti javno cak i ono sto i nema u prepisci sa frajerom,ma ko to bio
            Nemoj tako Duka. Ovo s Acom je sala, a i on je u neku ruku dao pristanak na istu.
            dreamy je jedna "fine lady". Cak se usudjujem reci da je tvoj tip cure...

            Comment


            • Kakav fejs koja ste deca, aj Drimi na neku laganu vecericu u Dorijan Grej, neki sampanjac po izboru kao aperitiv, recimo neka riba rolovana i posirana sa spanacem i file paniran u kukuruznom brasnu, sve to servirano sa spagetima i povrcem u sosu od gambora posle kao dezert neki Oskar Vajld ili Tiramisu, a ?
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Al' zato 'ocu ja. Aj dreamy posalji svojoj asistentkinji u inbox link
                Sad si mi i ti sumnjiva
                Originally posted by Duka View Post
                Cuvajte se vi dreamy,ko zna sta moze prilijepiti javno cak i ono sto i nema u prepisci sa frajerom,ma ko to bio
                Kakav mudar zakljucak, to se ceni
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Inace dreamy, koliki je red za taj tvoj FB? Jel kao red penzosa ispred poste, ili kao red klinaca ispred kluba VIP?
                koji god da je red u pitanju, samo ce Coa dobiti: firend req accepted.
                Originally posted by M_G_S View Post
                Nemoj tako Duka. Ovo s Acom je sala, a i on je u neku ruku dao pristanak na istu.
                dreamy je jedna "fine lady". Cak se usudjujem reci da je tvoj tip cure...
                Pored ovakvih branilaca, kome jos trebaju neprijatelji? Razgovaracemo nasamo ti i ja! ;)
                ....

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Kakav fejs koja ste deca, aj Drimi na neku laganu vecericu u Dorijan Grej, neki sampanjac po izboru kao aperitiv, recimo neka riba rolovana i posirana sa spanacem i file paniran u kukuruznom brasnu, sve to servirano sa spagetima i povrcem u sosu od gambora posle kao dezert neki Oskar Vajld ili Tiramisu, a ?
                  You must spred some reputation around, before giving it to asprilja again.
                  ....

                  Comment


                  • MGS,bratski..ne mislim tako.Imao sam takav utisak ka i ti,ali nesto mi se ne cini tako


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Kakav fejs koja ste deca, aj Drimi na neku laganu vecericu u Dorijan Grej, neki sampanjac po izboru kao aperitiv, recimo neka riba rolovana i posirana sa spanacem i file paniran u kukuruznom brasnu, sve to servirano sa spagetima i povrcem u sosu od gambora posle kao dezert neki Oskar Vajld ili Tiramisu, a ?
                      smekeru,uradi to pa onda budi frajer,lako je piskarat;)


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa to je samo ponuda svevisnji Duka ali propracena Drimicinom neuspelom reputacijom sto znaci da je to indirektni pristanak Asprilja opet trijumfovao !
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • ja ti OPET kazem kolega,uradi to,pa onda pricha;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            ja ti OPET kazem kolega,uradi to,pa onda pricha;)
                            Pa moram prvo da je pitam, necu da je otmem i odvedem na veceru, nisam ja iz te price, ja sam civilizovan i kulturan decko. Nisam ja ko ti, e ti bi meni odmah dala fejs da ti trazim, u fazonu internet Don Zuan sam, ja sve to lepo pitam, civilizovano, sa zemlje, smekerski, pa ako zeli devojka, pardon dama da prihvati moj poziv to je to, tako se to radi. Sa postovanjem, Asprilja.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Naravno da je to ta pricha..ali ja ti OPET kazem...odradi to,pa onda pricha;) nisam se ja u camac rodio,brate ja sam frajer sa stilom,ako vec moras da iznosis nesto na moj racun i to bla bla je sve suvisno..samo taj dozivljaj i kreiraj LIVE;)


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Duka objasnio !
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X