Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ja cu

    moj omiljeni crtani i dan danas vristim od smeha kad ga gledam



    i normalno, iskljucivo Nikola SImic i niko drugi
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ledeni je celu noc pokusavao da postavi njegov klip al nije uspeo
      izdaico roda svoga ja sam pokusavao da postavim al ocigledno Bojana ja sam za te stvari


      Dreamy sram da te bude sedi 1 iz domacinstva
      Bojana stavo onu sa bikim ona je jos ludja



      MAZICU GA I PAZICU GA I ZVACU GA DJORDJE

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        izdaico roda svoga ja sam pokusavao da postavim al ocigledno Bojana ja sam za te stvari

        Dreamy sram da te bude sedi 1 iz domacinstva
        Pa dobro ledeni, nije to bas ni tako jednostavno
        Spoiler
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Ledeni je celu noc pokusavao da postavi njegov klip al nije uspeo
          ovo jeste presmesno, ali Ledeni je faca. Ti da cutis i da se pokrijes usima. Nemoj da ponavljam, ima ljudi koji nisu citali prethodne stranice
          ....

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            ovo jeste presmesno, ali Ledeni je faca. Ti da cutis i da se pokrijes usima. Nemoj da ponavljam, ima ljudi koji nisu citali prethodne stranice
            Profesorice bio sam pijan oprostite mi
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • bojana za kaznu imas
              mudro zboris DREAMY previse sam smesan i za te stvari

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Profesorice bio sam pijan oprostite mi
                Ja sam ti oprostila jer shvatih da u nekoj sustini ni ti nisi los, a bolje jedan dobar covek nego deset losih. Isto kao sto je bolje ceo zivot biti bogat, nego 5 minuta siromasan.
                Evo pitacemo MGSa za njegov konacni sud? On mi ovako deluje edukovano, sigurno nije ekonomista.
                MGS, sta ti mislis o Uzicama, lep grad, Zlatibor da pljunes, cist vazduh, milina... Da li si bio nekada u tim cuvenim Uzicama?
                ....

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Ja sam ti oprostila jer shvatih da u nekoj sustini ni ti nisi los, a bolje jedan dobar covek nego deset losih. Isto kao sto je bolje ceo zivot biti bogat, nego 5 minuta siromasan.
                  Evo pitacemo MGSa za njegov konacni sud? On mi ovako deluje edukovano, sigurno nije ekonomista.
                  MGS, sta ti mislis o Uzicama, lep grad, Zlatibor da pljunes, cist vazduh, milina... Da li si bio nekada u tim cuvenim Uzicama?
                  Na kraju ce nekom da se omakne i napisace u Mosnicama... Ups!

                  Comment


                  • Dreamy aj dodji u Uzicama

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Dreamy aj dodji u Uzicama
                      I ti ga sad pretera nije bilo u tom kontekstu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        I ti ga sad pretera nije bilo u tom kontekstu
                        ma ne nije

                        Comment


                        • E, ljudi, ogadicete mi sneg sa tim "grudvanjem"... A vecito dete kakvo jesam, polozio sam zkletvu da se to nikad nece desiti. Nemojte da me terate da zamrzim samog sebe!

                          Comment


                          • Kakvi ste vi kraljevi , neka vas neka nacekacu i ja vas na penal
                            Dodjem na sportski forum oni me prepravljaju bio sam u Uzicama bio sam u Uzicu idi begaj -.-
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prestali su Vanja, obecao je Ledeni da nece vise toliko. Sad ce da se gadja lepinjama sa pretopom, ima se, moze se!
                              @ Gangrena, psssst! ;)
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Kakvi ste vi kraljevi , neka vas neka nacekacu i ja vas na penal
                                Dodjem na sportski forum oni me prepravljaju bio sam u Uzicama bio sam u Uzicu idi begaj -.-


                                Ima razni sportisti...

                                Originally posted by dreamy View Post
                                Prestali su Vanja, obecao je Ledeni da nece vise toliko. Sad ce da se gadja lepinjama sa pretopom, ima se, moze se!
                                @ Gangrena, psssst! ;)
                                Procitao sam, al' nesto ne vidim efekte...

                                Comment

                                Working...
                                X