Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Izvini zivotinjo nafurana oprosti miii

    Nego, zasto kod mene u komsiluku ima sve vise pijanaca, svaki dan neko peva Valjda ovo vreme depresivno.
    Pa da,svi pevaju,a ti ces da places.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Kad bi mi neki pijanac otpevao ovu pesmu, otisao bih do prodavnice kupio bih mu kilo hleba, dva trouglasta jogurta, 400 grama sunkarice, gajbu jelena, kornfleks, onaj cips stapici sto da ne, i dva kinder buena da se zasladi.

      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Kad bi mi neki pijanac otpevao ovu pesmu, otisao bih do prodavnice kupio bih mu kilo hleba, dva trouglasta jogurta, 400 grama sunkarice, gajbu jelena, kornfleks, onaj cips stapici sto da ne, i dva kinder buena da se zasladi.

        Au, asprilja, neams srece... Znam forumasicu koja bi se zbog ovoga zaljubila u tebe. Al ne pojavljuje se vec vise meseci... Jbg, nece te...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Au, asprilja, neams srece... Znam forumasicu koja bi se zbog ovoga zaljubila u tebe. Al ne pojavljuje se vec vise meseci... Jbg, nece te...
          Ne znam zbog cega bi se zaljubila tebra, ali lepo od nje, vidi se da joj je ukus na visokoj razini.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Ne znam zbog cega bi se zaljubila tebra, ali lepo od nje, vidi se da joj je ukus na visokoj razini.
            Recimo da joj je Dragana Mirkovic uzor... A malo muskaraca voli Draganu...

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Recimo da joj je Dragana Mirkovic uzor... A malo muskaraca voli Draganu...
              Dragana objasnjava na vise nivoa, ako cemo realno



              Cuj prvi maj

              Comment


              • To je taj nacin razmisljanja... Kao da nju slusam!

                Sva sreca pa te pesme ne moram da slusam, kad krene da peva, pozelim da nikad nisam dosao na forum. Bazinga!

                Comment


                • Nisi se ti Vanja jos dobro napio ako ne gotivis sprsku macehu ime joj Dragana
                  Da ne pijes ti mozda uz one narkomane Iron Maiden, Nirvana, Metalika ili ne daj boze Menson ime mu Merilin ?
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Haha kolko sam samo puta cuo ove 2 stvari u svojo ranoj mladosti. Tocnije ovu drugu i onu izlazim iz tvoga staba uplakana uplakana. jedno bar milijardu puta. Ne sto sam htio, nego sto sam morao

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Nisi se ti Vanja jos dobro napio ako ne gotivis sprsku macehu ime joj Dragana
                      Da ne pijes ti mozda uz one narkomane Iron Maiden, Nirvana, Metalika ili ne daj boze Menson ime mu Merilin ?
                      I dont drink! Budala kao sto sam ja ne mora da se napije da bi mu bilo zanimljivo...

                      Slusam jace stvari, ali ne to sto si ti pomenuo, Linkin Park, malo Drum&Bass, reage, tj. Damian Marley, ponekad oca mu Boba... Van Gogh od nasih, to je to. U drustvu najvise volim Zdravka Colica, sarene pesme, a sve dobre i njegov glas - savrsen. Peva kao kad ja resavam staticke dijagrame, kao sto RF igra tenis, da bude jasnije...

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Nisi se ti Vanja jos dobro napio ako ne gotivis sprsku macehu ime joj Dragana
                        Da ne pijes ti mozda uz one narkomane Iron Maiden, Nirvana, Metalika ili ne daj boze Menson ime mu Merilin ?
                        Taj Merlin je stvarno bolesnik.Sad ce da krenu da pricaju "umetnost" ali ono je bolest.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          I dont drink! Budala kao sto sam ja ne mora da se napije da bi mu bilo zanimljivo...

                          Slusam jace stvari, ali ne to sto si ti pomenuo, Linkin Park, malo Drum&Bass, reage, tj. Damian Marley, ponekad oca mu Boba... Van Gogh od nasih, to je to. U drustvu najvise volim Zdravka Colica, sarene pesme, a sve dobre i njegov glas - savrsen. Peva kao kad ja resavam staticke dijagrame, kao sto RF igra tenis, da bude jasnije...
                          Sto brate izvredja Colu tako ? Ove bubnjeve i baseve, ajde jos nekako, ovaj Linkin Park je tako sesti razred za alternativne momke, a ne slusam ni oca mu Boba, ali postovanje u vidu rispekta za oca mu Boba.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Recimo da joj je Dragana Mirkovic uzor... A malo muskaraca voli Draganu...
                            Je li to ona?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Sto brate izvredja Colu tako ? Ove bubnjeve i baseve, ajde jos nekako, ovaj Linkin Park je tako sesti razred za alternativne momke, a ne slusam ni oca mu Boba, ali postovanje u vidu rispekta za oca mu Boba.
                              Ovo prvo! Linkin Park slusa mnogo razlicith profila ljudi, mene je ponekad sramota likvova sa kojima delim ljubav prema odredjenom bendu, a ima i tih "sestaka - alternativnih momaka" ... Postovanje tipa rasno...

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Je li to ona?
                              Keep trying...

                              Comment


                              • Ne dirajte Mansona...covek objasnjava stvari...pogotovo ovim americkim robotima..

                                Comment

                                Working...
                                X