Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Jelena Brocic Bele rade @R&}* $#^%RT

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Kao sto vidis Vesna,jesu $#^%RT

      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        http://www.facebook.com/pages/Zarko-...729063?sk=wall

        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

        Jeste stara grupa,ali uvek ce mi biti smesno to koliko su ga djaci zavoleli kada je produzio onaj raspust 2009. godine zbog svinjskog gripa *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          ....
          Last edited by tuta bugarin; 21-01-19, 20:43.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            aca grobar.
            bolja je ona 5-tak od gru-a: "ja imam druga ljubu on je najludji na svetu". to sam slusao bas nekako u vrijeme kad je njemu krenulo a kako mu je nadimak bio ljuba truba bas mi je bio mocan refren: "ljuba vise nije truba, on je sada faca iz versace kluba"

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Idi u Tadbas pa pisi te stvari,nemoj ovdije
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=dada link=topic=1649.msg276576#msg276576 date=1300915067]
                aca grobar.
                bolja je ona 5-tak od gru-a: &quot;ja imam druga ljubu on je najludji na svetu&quot;. to sam slusao bas nekako u vrijeme kad je njemu krenulo a kako mu je nadimak bio ljuba truba bas mi je bio mocan refren: &quot;ljuba vise nije truba, on je sada faca iz versace kluba&quot;
                [/quote]Boze Dado,sta ti slusas. $#^%RT
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Jigsaw92 link=topic=3430.msg276841#msg276841 date=1300974537]

                  Jel vas neko placa za ovakve izjave? $%&amp;5qw7
                  [/quote]

                  Hahahahha realno! &amp;8@^J

                  Ja sam rodjen ovde, al&#039; u glavi i &quot;dusi&quot; zivim negde drugde, prevedeno rodjen sam u pogresnoj zemlji. @(*6sd$%

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Nikola_89 link=topic=3430.msg276850#msg276850 date=1300975124]
                    Hahahahha realno! &amp;8@^J

                    Ja sam rodjen ovde, al&#039; u glavi i &quot;dusi&quot; zivim negde drugde, prevedeno rodjen sam u pogresnoj zemlji. @(*6sd$%
                    [/quote]


                    E bas to. @R&amp;}*

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Nikola_89 link=topic=2480.msg276850#msg276850 date=1300975124]

                      Ja sam rodjen ovde, al&#039; u glavi i &quot;dusi&quot; zivim negde drugde, prevedeno rodjen sam u pogresnoj zemlji. @(*6sd$%
                      [/quote]
                      I ja, a sljedece godine se nadam uspjesnoj teleportaciji tijela. &amp;8@^J
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Nikola_89 link=topic=2480.msg276850#msg276850 date=1300975124]
                        Ja sam rodjen ovde, al&#039; u glavi i &quot;dusi&quot; zivim negde drugde, prevedeno rodjen sam u pogresnoj zemlji. @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Al&#039; ste vi neki filozofi... -E)%&amp;4


                        Nema pogreshne zemlje ako ti je &#039;dusha&#039; na mestu...i gde je ta zemlja ako ne onde gde vec jesi?
                        I ko ti je dao pravo da sudish o pogreshnoj/pravoj zemlji?


                        Lepo shto su se setili Japana kad vec imaju finansijskih mogucnosti,ali ne volim &#039;humanost&#039; gde svi mi jedemo i skupljamo pare...
                        Poshtujem njihove ciljeve,kao i one egzibicije ili shta vec,ali mi to automatski nije humano kad mediji zaradjuju duplo vishe od toga prenoseci te egzibicije dok se oni zafrkavaju na terenu.
                        Ne raspirem nikakvu &#039;mrzhnju&#039; il&#039; shta vec,nego chisto razgranichujem humanost,sport,medije...
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Nyman-Nemanja link=topic=2480.msg276982#msg276982 date=1300987942]
                          Al&#039; ste vi neki filozofi... -E)%&amp;4


                          Nema pogreshne zemlje ako ti je &#039;dusha&#039; na mestu...i gde je ta zemlja ako ne onde gde vec jesi?
                          I ko ti je dao pravo da sudish o pogreshnoj/pravoj zemlji?



                          [/quote]

                          Cim napisem nesto van reci brate,bleja,matori,evo smaranje,nazovu te filozofom,duh!

                          Ja sam sebi dao pravo, je l&#039; treba nekog da pitam za pravo, ne kapiram? Ja ne mrzim ovu zemlju ali me iritiraju mnoge stvari, Holandija zakon!

                          Comment


                          • Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • [/quote]

                              Slazem se. ^&amp;*ST*^# @(*6sd$%

                              Jbg, samo jace od mene kad me tako neko nesto pita, ili kad neko kao Marko 87 napise onako. %QWT&amp;W

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Čime se vi zamajavate .. $JS}|

                                Comment

                                Working...
                                X