Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srakiom u plasi ko da me uplasi ?
    Cuj prvi maj

    Comment


    • A mesoviti parovi u takvom stanju ? Mojne da razocaravas.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Al pazi da te dotorka, skroz ispregleda,
        nemoj da preskoči neku regiju, reon, ili ti štatijaznam,
        predeo od tebe lično im perconalno

        Comment


        • Miss ova Marina je odlična pogledao sam još neke pjesme ima fantastičan glas.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • asprilja brate, je l' i u tvom Beogradu pada sitni budjavi sneg? u mom Beogradu pada, a rekli su klosari da nece..
            ....

            Comment


            • Budjavica takozvana Drimi. U moj Beograd si dosao da padas ? Setnja sneg indijancu jedan.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • U mom Beogradu sija sunce i veje sneg
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Znam kad je sunce i kisa posle dodje do duge, a da li posle snega i sunca dodje do duge noge za igranje, vitko telo za gledanje, belo grlo za pevanje, samo oci za plakanje
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Bravo asprilja. Sneg je precenjen, za gradove.A svaka cast Bojani ako ga dozivljava drugacije.

                    Comment


                    • Sram ga bilo, djubre belo.. u moj Beograd... no, no! Postoje lepse bele stvari na ovom svetu, od sugavog snega!

                      Kako volim ove spam teme, mozes da spamujes koliko hoces, a nema nikoga da ti stoji nad glavom, nja nja, nja nja..
                      A mogli bi da ubacimo malo i sporta u ove konvezacije. Ovo je ipak sportski forum!!!!!!! Ili sporCki, a Seoski?

                      Npr, sta ti mislis, koja je utakmica dana? Vredi li zbog necega obuci 8 slojeva odece, i laganim korakom prosetati do obliznje kladionice, udaljene 10 minuta po normalnim vremenskim uslovima, i 25 po ovim? Hvala unapred na odgovoru.
                      Totalno sam atipicno zensko, igra mi se fudbal
                      ....

                      Comment


                      • Nego sta Zoki. Sneg u gradu, kao seks u ladu, znaci komfor na nuli, plus jos sijaset minusa.

                        edit : Ali ne ladu kao hladu nego ladu kao onaj starinski automobil lada, nadam se da me kapiska tebreks xexex LOLIAN TIRAM
                        Last edited by asprilja; 08-02-12, 12:06.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • dreamy, ne mozes u spam temama pricati o sportu, posto je to spamovanje spama
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            dreamy, ne mozes u spam temama pricati o sportu, posto je to spamovanje spama
                            ahahhaah, i to sam ja lisica znala unapred, pa se na vreme izvukoh. Nisam o sportu, nego o kladzi..

                            p.s. Mi izgleda zivimo u istom Beogradu? i u mom sija sunce. Jos uvek mi nije jasno nista...
                            ....

                            Comment


                            • Drimi, mislim da je vredno otici do kladionice, zonfic jedina si vredela od svih i odigrati Nordsjaelland-Norrkoping keca kvota joj 1.80, Brondbi-Bronsoj keca kvota mu 1.40, Olimpiakos Nikozia-Ominia Aridopu keca kvota mu 1.25. Samo pocinje ti u 2, znaci neke fensi cizmice, Lakosta jaknica, maskara, loma kremica, puder, Sanel parfemcic i udri !
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • i u tim fensi cizmicama nece ni do prve bandere, a ne do kladionice
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X