Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Soba = 25 eura
    Povracaj = 3 eura
    Sebi zadrzao = 2 eura
    Ukupno = 30 eura.

    Soba ukupno kosta 25 eura, pomocnik im je vratio 3 eura, sebi zadrzao 2 i eto 30 eura.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

      zabole me glava $#^%RT
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Dobra fora je ovo. h5g6k8

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          три пута по 9= 27 и толико кошта соба, а три евра су добили кусур....... два евра које је задржао су ушла у цену собе: 25+2 је 27 и три кусур је 30


          али стварно је збуњујеће када те пита колико их кошта соба? па каже три пута девет је 27 и бакшиш конобару два, то је 29.... где оде онај један?
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            imam pitanje...ko je ovaj tuta bugarin, koja je njegova peonta?
            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Tuta Bugarin je genijalac i poenta mu je da bude genijalan......,sto realno i jeste
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Hahaha, Tuta je stvarno genije, meni redovno uljepsa dan. &amp;d$7 :8-[/ [0)-*

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  mozda i jeste al ja ga nista ne razumem $%&amp;5qw7
                  &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Nekad tesko razumeti genijalce h5g6k8

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      ....
                      Last edited by tuta bugarin; 21-01-19, 20:44.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nego, jel on stvarno Bugarin ili se samo izmotava? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=djole111 link=topic=1649.msg275662#msg275662 date=1300817102]
                          Nego, jel on stvarno Bugarin ili se samo izmotava? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                          [/quote]
                          &amp;*#GI(] ma nije Bugarin,ali nikad nije napisao normalan post $#^%RT $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg275663#msg275663 date=1300817156]
                            &amp;*#GI(] ma nije Bugarin,ali nikad nije napisao normalan post $#^%RT $#^%RT
                            [/quote]
                            Pa pise kao da jeste Bugarin... $%&amp;5qw7 Msm ja ne znam bas najbolje bugarski, ali razumem da ovo nije srpski... &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] Bar ne u potpunosti... $8#a $8#a $8#a

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=3430.msg275782#msg275782 date=1300823543]
                              Zavisi koliko ti je podeseno postova po strani da vidis,meni je na 15,tako da smo na 15. stranu $#^%RT
                              [/quote]
                              Hhehe ne znam,ali znam da je dosta... $#^%RT $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                @Vladan

                                A moze da se podesava koliko hoces da vidis postova na jednoj strani? P.S. Pusti privatnu por. ako moze i kako... Hvala unapred... %QWT&amp;W

                                Comment

                                Working...
                                X