Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bih usisao ovaj sneg i izasao na neku Maju Marijanu

    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Znate, vesna8.11 nikad nije opsovala, pa ni preko privatne... Nije trazila da se iko banuje, a clanovi koji su banovani, banovani su jer se neko njoj mesao u posao, ne jer je ona to trazila. Cenila (i dalje ceni, samo ne ovde) je znacaj reci, cenila je znacaj emocije, te je svaki post prepravljala i cenzurisala psovke jedno *, ne brisanjem celog posta. Sa svakim je preko privatne pokusavala da razjasni sta je problem... Da ne kazem da nije pokazivala za koga navija, stavise, ja licno sam je jednom optuzio da "preterano favorizuje Stonera i njegove navijace"... Na sta mi je odgovorila da to nije slucaj, vec da se samo trudi da bude objektivna i nepristrasna. Tek sam kasnije saznao za koga navija, a to svakako nije Stoner...

      Volela je salu, u grupi THE DOCTOR mozete videti koliko je bilo zezanja i dobre atmosfere, a ona je to pokrenula i pogonila dok se nije rasplamsalo, pa makar i sa nas 7-8 koji smo tamo postovali... Dopustala je off postove dok se ne pretvori u debakl spamovanje, kad stvarno nema veze sa temom. I bas zato su je ljudi postovali i odlucili da ne postuju vise na MGPu kad je ona odlucila da se vise ne pojavljuje. Kao sto vidite, to obecanje su svi odrzali... Nikom to nije trazila, cak je i molila da to neradimo, ali od toga nije bilo vajde.

      Kao Moderator, bila je pravi predstavnik tog "poziva", komunicirala je sa clanovima, cenzurisala samo psovke (i mada su neki tvrdili da je bilo nacionalistickog vredjanja, od toga nije bila ni mrvica), dopustala off-ove kad su clanovi bili raspolozeni za to... Pitao sam je jednom, zasto dopusta to? Rekla mi je da nas ima malo i da to ne moze da se pretvori u anarhiju, vec da ce to samo pribliziti onom koji cita atmosferu medju ljudima u tom trenutku... WAU!!! Nije mi to palo na pamet, ali ima mozga... To ovde primeniti je prakticno nemoguce, i niko to ni ne trazi, mada pokusavate da izvrnete tako da je uprvao anarhija ono sto trazimo.

      Da li iko ovde moze da prigovori nesto takvom Moderatoru? A da li neko moze da prigovori Moderatoru koji na privatnu odgovori sa "Odj*bi!"?
      Ovo se dopalo samo jednoj osobi, a nije njoj ni bilo upuceno... Nadam se da me neces pogresno razumeti, dreamy.

      Ajde da ponovim... Ko je od dvoje gore navedenih zasluzio da bude prozivan od strane cele administracije, da se optuzuje za rusenje foruma, a ko je zasluzio da mu se za poneku gresku progleda kroz prste?

      Nazalost, obrnuto je od onoga kako su nas roditelji nekad davno ucili da treba da bude i da jeste u svetu! E, to pokazuje da problem postoji, da nije resen i da nece biti resen dok neki ljudi ne shvate da imaju pogresan stav i preduzmu nesto povodom toga...

      Comment


      • Da Vanja, vas stav je jedini ispravan, posto ste vi bezgresni, dok je svaki nas potez totalno pogresan. Ali mi smo takvi, tako da cete morati da nas trpite, nemate drugog izbora.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jesi sigurna?? Da ne pane mozda neko metlanje, a ne samovoljno skidanje statusa...

          Comment


          • Ma skidaj mi status, nisam se rodila sa njim
            ovo je samo jedan forum, ima ih milion na netu, naci cu negde gde ce mi biti prijatno...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Naravno bojana oni su konpententni za sve,i da o svemu sud daju,i vazda u pravu.
              Neka pisu jos da nas prosvjetle.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Pa ne. Precerujes vise s tim konstatacijama. Glupo je da naljutis prvo mene, pa pocnemo da se skupljamo, pa nas bude bas mnogo, pa gomila mejlova, pa frkica... Glupo je. Glupa ti je i konstatacija.

                i nadam se da ce sve ovo proizvesti jedan ispravan potez. za pocetak. Bez toga, nikad vise neko vase pozivanje na korektnost nece imati tezinu.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da Vanja, vas stav je jedini ispravan, posto ste vi bezgresni, dok je svaki nas potez totalno pogresan. Ali mi smo takvi, tako da cete morati da nas trpite, nemate drugog izbora.
                  Kad budem jednog lepog dana mislio za sebe da sam bezgresan, tog dana ce most preko Ade dobiti moje ime... Iskreno sa nadam da se to nece desiti...

                  Isto tako ne kazem da i vi uvek gresite... Uostalom, po koji put izvrces moje i reci ostalih... Trebalo bi da probas da konkurises kao PR za neku politicku stranku, ako do sad nisi... Steta je da takav talenat prodje neiskoriscen...

                  A ovo sto pominje MGS je stvarno neprimereno za jednog administratora, da po 3-4 puta skine sebi titulu, da bi mu posle 3 sata bila vracena... Kad ne drzis, ti i ostali, do toga, zasto bi iko od nas drzao? To je pitanje na koje nadam se necu dobiti odgovor u obliku mojih reci izvrnutih tako da nemaju veze sa prethodno napisanim...

                  Comment


                  • Jbt, dok svima odgovorim, otopice se sneg

                    Originally posted by asprilja View Post
                    Ma koja crna Vesna, djido Drimi, plava Drimi
                    Asprilja, razgovaracemo nasamo! Molim vas kaznite ga, ovo je pozivanje na greh, i to je kaznjivo!

                    Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Dreamy,tebi oprastam i da mi vredjas Zarka...
                    Znam Aco, ti si od pocetka u mom ali ne jos i na fejZbljakU zato se smiri par dana inace ce pasti

                    Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Slobodno me opominji dreamy kad god pogresim, posto sebe ne mogu da nateram da procitam lepo i naucim sve, bar cu nauciti nesto u praksi na greskama.
                    It's a deal! Ali nemoj posle da bude da smaram, i slicno. Sad si dozvolio, pa ste ga ugasili

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Izgleda da sam ja jedini lik na forumu koji nije zatrpavao inbox od Sanjalice
                    Ovaj Aco ujutru cim ustane ispise 20 poruka i onda ceka u zasedi
                    Bice da si u pravu! Nego nikako u LEPE da me pozovu, a svi nesto obecavaju?

                    @ Vanja #66
                    Ma sto bih se ljutila. Meni se dopala prica, ima smisla. Sve sto mi se dopadne, ja cu da odobrim. Ne zanimaju me ova vasa prepucavanja, niti ko je sa kim dobar, i ko koga gotivi, mene tako boli uvo (bicu fina ) za to, bitno mi je da mogu da se nasmejem ovde, da me niko ne dira, da sirim pozitivnu energiju, da smanjim ovu negativu ako ikako moze, zato slobodni ste da prekinete sa prepucavanjem, evo dodjite i vi u inbox na chaj ili vinjak (ima i takvih, ali to nije Aca, on je maloletan) mora da je kod mene u gostima zanimljivo
                    Moj vam je savet da pocnete ovo da dozivljavate kao ono sto i jeste, beg od sumorne svakodnevnice, lep forum o sportu, sukob razlicitih misljenja, prikupljanje raznih informacija, razmenu ideja, stavova.. To je forum, ali nije zivot. Jbni zivot je napolju i beo je, ima pola metra, djavo ga odneo!
                    Last edited by dreamy; 04-02-12, 21:01. Reason: kucacke greske :)
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Meni se dopala prica, ima smisla. Sve sto mi se dopadne, ja cu da odobrim. Ne zanimaju me ova vasa prepucavanja, niti ko je sa kim dobar, i ko koga gotivi, mene tako boli uvo (bicu fina ) za to, bitno mi je da mogu da se nasmejem ovde, da me niko ne dira, da sirim pozitivnu energiju, da smanjim ovu negativu ako ikako moze, zato slobodni ste da prekinete sa prepucavanjem, evo dodjite i vi u inbox na chaj ili vinjak (ima i takvih, ali to nije Aca, on je maloletan) mora da je tu zanimljivo
                      Moj vam je savet da pocnete ovo da dozivljavate kao ono sto i jeste, beg od sumorne svakodnevnice, lep forum o sportu, sukob razlicitih misljenja, prikupljanje raznih informacija, razmenu ideja, stavova.. To je forum, ali nije zivot. Jbni zivot je napolju i beo je, ima pola metra, djavo ga odneo!
                      Zato sam i naveo onu grupu, THE DOCTOR, nadji nekad vremena da procitas, makar i 10 strana, od njih 150ak ispisanih i sve ce ti biti jasno... Drago mi je da mogu da kazem da sam bio aktivan tamo i da mi jako nedostaje sve to...

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Kad budem jednog lepog dana mislio za sebe da sam bezgresan, tog dana ce most preko Ade dobiti moje ime... Iskreno sa nadam da se to nece desiti...

                        Isto tako ne kazem da i vi uvek gresite... Uostalom, po koji put izvrces moje i reci ostalih... Trebalo bi da probas da konkurises kao PR za neku politicku stranku, ako do sad nisi... Steta je da takav talenat prodje neiskoriscen...

                        A ovo sto pominje MGS je stvarno neprimereno za jednog administratora, da po 3-4 puta skine sebi titulu, da bi mu posle 3 sata bila vracena... Kad ne drzis, ti i ostali, do toga, zasto bi iko od nas drzao? To je pitanje na koje nadam se necu dobiti odgovor u obliku mojih reci izvrnutih tako da nemaju veze sa prethodno napisanim...
                        Neka hvala, politika mene videti nece, ja sam samo inzenjer.
                        A mozda ne mislis da si bezgresan, ali takav ti je stav na forumu, a ja samo po postovima mogu da zakljucim kakav si i nikako drugacije.

                        Bas me zanima kakav bi bio tvoj stav kad bi te neko ... u zdrav mozak na svaka 2,3 dana, da li bi ti se posle nekog vremena sve smucilo?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kakve ste svi emotivne dusice, nesto nalik meni kad cujem ovu numeru

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Neka hvala, politika mene videti nece, ja sam samo inzenjer.
                            A mozda ne mislis da si bezgresan, ali takav ti je stav na forumu, a ja samo po postovima mogu da zakljucim kakav si i nikako drugacije.

                            Bas me zanima kakav bi bio tvoj stav kad bi te neko ... u zdrav mozak na svaka 2,3 dana, da li bi ti se posle nekog vremena sve smucilo?
                            Ja to ni sekunde ne bih trpeo, a ti si se 5 puta vracala...

                            Comment


                            • Nisam zelio ovo da pisem,mislio sam se suzdrzati zbog nekih ljudi koji su bili iza mene i koji su reagovali za mene (ustvari necu reci „nekih“ sada cu sve otvoreno,znaci zbog Vladan-a,MGS i drugih koji ce se prepoznati u ovome ) ali stvarno kad vidim kakve nebuloze pisu neki ovdje,moram ovo napisati.Sada cu govoriti samo o sebi,eto nevu spominjati druge koji su nepravedno banovani (sto Maja kaze „nemoj biti drveni advokat“ i eto sada necu“),vec samo svoj slucaj.Prvo su mi stalno AK,Nebojsa i Maja govorili da mi je „progledano kroz prste“ kod Indigo-vog bana i da sam tada trebao biti banovan.Evo ja sada otvoreno pitam: „Zasto sam tada trebao biti banovan“? Svi su mi spominjali neko „spamanje“ u temi Prijedlozi,pitanja...,ali kada sam opomenut ja sam iskulirao po ko zna koji put jer su me to molili Aca,Prskaj,Ivan i Vladan.Eto iskulirao sam tu i poslao mnogo poruka moderatorima,super moderatorima i administratorima na koji su rekli da je Indigo postupio strasno,rekao tesku pogrdnu rijec „Gonite se“ i ostale gluposti,na koje ne zelim gubiti vrijeme.Tu opet iskuliram i smirim se.Da bi jednog kisnog dana,ujutro oko 10:30,ja,hamza_TM87,dobio ban.Reason: nacionalizam i politicarenje. Ovako prvo cu da objasnim situaciju.Clan pod imenom borac banja luka rs,je u temi EHF EURO 2012 Serbia,napisao post u vezi Svjetskog juniorskog prvenstva za rukometas koje ce se odrzati u Bosni i Hercegovini 2013. Godine,spominjuci sjajnu atmosferu koja vlada u gradskoj dvorani Borik,i sada citiram rekavsi: „Atmosfera ce biti sjajna,samo se nadam da ce igrati nasi.“ Iz nicka se moze zakljuciti iz koje je momak drzave,plus mu u lokaciji stoji ta ista drzava i ja dajem ovakav odgovor: „Naravno da igramo kada smo domacini ) Onda odlazim sa drugom na kafu,odlazim kod njega kuci da nesta vidimo u vezi fakulteta i beze,sluajno pokusam da udjem na forum i vidim da sam banovan.Iznenadjen,zacudjen pravim acc kod druga,na njegovoj IP adresi i saljem super moderatoru koji me je banovao,Nebojsi, poruku u kojoj ga pitam razloge zbog kojih sam banovan.Pomenuti se ponovo nije udostojio odgovoriti,vec me banuje pod razlogom za dupli acc,iako je IP adresa razlicita.Pitam i za ovo po kojem osnovu sam banovan? Ali da nastavim dalje zeljan da saznam istinu pravim jos jedan acc,svejstan da krsim pravila jedini put od kada sam na forumu i pitam preko poruke sve moderatore,super moderatore i administratore razlog zbog kojih sam banovan,i vidi cuda svi su se udostojili odgovoriti i blil tipa vrijedao si momka,provocirao i sl. Jedino je ovog puta Nebojsa (momak koji me banovao) usao u neku „pricu sa mnom“,da iskuliram sada,da izdrzim nekako tih 7 dana,na koji me upravo on poslao.Ali jedna me se poruka najvise dojmila i to od administratora Mande,rado bih vam prenio i citirao tu poruku doslovno,ali ne mogu jer sam banovan DOZIVOTNO,ali je bilo tipa: „Pusti se Bosne i Hercegovine,to je usrana drzava i sl.“ Ako pomenuti tu drzavu ne smatra kao svoju,to je njegov problem,ja sam momku iz Bosne i Hercegovine rekao da ce juniorska rukomenta reprezetnacija Bosne i Hercegovine igrati svjetsko juniorsko prvenstvo.Ovaj post sam shvatio i kao uvredu,jer govoriti da je usrana drzava za koju su ljudi iz moje blize porodice dali zivote,zbog koje je moj najblizi rod mrtav,zbog koje je moj otac ostao bez noge? To je uvreda vise nego ista! Zatim dobijam poruku od T-Mac-a da mi je ban skracen za 3 dana,tj. Da sada iznosi 4 dana i poruku u stilu smanjen ti je ban (sto sam protumacio da sam nepravedno banovan cim je smanjen) i da bi ga ukinuli,ali ne mogu zbog autoriteta! Eto to je to otprilke u vezi mog bana,a posto se sadaa definitvno necu vracati zelio bi da se zahvalim svim ljudima koji su se zauzeli za mene i sa njima cu ostati u kontaktu i manje-vise znaju sta mislim o njima.Posebna zahvala MGS-u koji je jedan veliki covjek i jako mi je zao sto ga licno ne poznajem,koji je pokusao sve kako bi mi bio skracen ban ali sada za to vise nema potrebe.Lijep pozdrav

                              Comment


                              • AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
                                Meni trebaju batine da bi ukapirao neke stvari! Pi! Citav zivot ja opusten. Pi! Trgni se idiote!
                                Oprostite, moram ovo izbacit iz sebe.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X