Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ocekujem od MGS sastav od 5 strana posle ovog posta ; )
    Vazno je ljudi da shavitmo da se MGS u sve razume, da je najpamtnije bice na ovoj planet, da mu nismo ni do kolena, ma kakvih kolena, do pertli.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • AO se zavrsio, cisto da znas, pa najverovatnije zato i nema analiza
      A ako je necega bilo za vreme ovog AO-a, to su onda bile analize, samo malo pogledaj temu. I ovde se nijedna jedina analiza nije obrisala, tako da izgleda da si pogresno informisan.

      I lepa si pravila izvukao:
      Vi nas nikako ne postujete, a ocekujete da mi vas postujemo.
      Provociranje je zabranjeno, bilo direktno ili indirektno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kakav je njen tip muskarca otprilike Vanja ? Nije mi jasno da ne voli ovako zgodne, zestoke i nadasve simpaticne momke poput mene
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by Gandalf View Post
          ocekujem od MGS sastav od 5 strana posle ovog posta ; )
          Vazno je ljudi da shavitmo da se MGS u sve razume, da je najpamtnije bice na ovoj planet, da mu nismo ni do kolena, ma kakvih kolena, do pertli.
          Jos jedan dokaz iracionalnog upiranja prstom samo kad ti neko kaze da je to tako... Kako je ovo ruzno zvucalo!

          Ja sam iskusio da mi se ovo kaze od strane ljudi sa raznim "titulama", brat-bratu, 5 puta... Nimalo prijatno, a ni korektno.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            AO se zavrsio, cisto da znas, pa najverovatnije zato i nema analiza
            A ako je necega bilo za vreme ovog AO-a, to su onda bile analize, samo malo pogledaj temu. I ovde se nijedna jedina analiza nije obrisala, tako da izgleda da si pogresno informisan.

            I lepa si pravila izvukao:
            Vi nas nikako ne postujete, a ocekujete da mi vas postujemo.
            Provociranje je zabranjeno, bilo direktno ili indirektno
            Hahaha. Jos boldujes to. pa to ima samo odje. Ko je sudija? Pa sta ako sam ti dao mali hint da je u pitanju ironija, pa ti ono "aaaaa, nesto provocira"... Indirektno, a ne vredja nikog, to samo moze neko osiljeni da brise...

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Moraces da pocnes da pratis jos jedan sport, da bih dosao do nje.
              Dobronamerna antispam sugestija.

              Ovako, u srpskom jeziku postoji vrlo vazan glagol BITI. Taj isti glagol se samo u prvom licu jednine upotrebljava u obliku u kojem si ga naveo, a to je : JA BIH.
              U svim ostalim licima, on je drugaciji od navedenog. Da si zeleo da kazes : da bih ja dosao do nje, to bi bilo potpuno u redu, ali si rekao nekome ko je drugo lice, tacnije "vi", i to nije u redu. Trebalo je da napises: da bi dosao do nje.
              Molim da ne obrisete ovaj post jer ce i drugima biti od koristi. Nije sramota ne znati, sramota je ne pokusati da naucis
              ....

              Comment


              • Bravo Sanjalice!Cika sa mog avatara je sigurno ponosan na tebe...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  AO se zavrsio, cisto da znas, pa najverovatnije zato i nema analiza
                  A ako je necega bilo za vreme ovog AO-a, to su onda bile analize, samo malo pogledaj temu. I ovde se nijedna jedina analiza nije obrisala, tako da izgleda da si pogresno informisan.

                  I lepa si pravila izvukao:
                  Vi nas nikako ne postujete, a ocekujete da mi vas postujemo.
                  Provociranje je zabranjeno, bilo direktno ili indirektno
                  Fenomalno izvlačiš iz konteksta sve, opet se ponašajući sa pozicije vlasti i generalizovanja.

                  Molim da mi se navede jedan post koji nije poštovao sve učesnike foruma ovde sa moje strane, a ne samo Vas bojana. Zašto mi samo Vas moramo da poštujemo, a svima ostalima možemo govoriti čak i "odjebi"? Mislim da se smisao ovog pravila dosta menja u Vašoj interpretaciji.

                  Trudim se stvarno da pišem elokventno, ali Vi to uvek izokrenete, pa se pitam da ne pričam ja Kineski, da ga nisam možda naučio k'o u Matrixu.

                  Comment


                  • Nego reci ti Drimi da li moram da pratim jos nesto da bih dosao do tebe, ili ces mi sama doci ?
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Bravo Sanjalice!Cika sa mog avatara je sigurno ponosan na tebe...
                      Joj Aco sklanjaj tog akrepa. Ima covek najgori smeh u istoriji ljudskog roda Znam da ga vi sada volite sto vam je ukinuo skolu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • I nesto samo za Bojanu i Seoskog... Prije nedje je jedan administrator kacio javno mejl, koji sam uputio licno njemu, likujuci nesto. To samo odje ima. Od tog administratora nikad nisam dobio ni povratni mejl, niti ono najbitnije, izvini. iako sam se ja njemu izvinio. Da li je normalno da ti neko kaci privatni mejl, koji nije bio uvredljive sadrzine, koji je upucen izvan foruma?! Mislim da to je idiotizam i odje i u Kongu. Dobio sam neka uvjerenja da je momak ok, ali eto ima momenata i nisam htio to da potenciram...

                        Sad se desava nesto slicno. Pljunulo se na moj neki trud, prije nekoliko dana. Uvrijedio me tvoj "podredjeni" (obracam se bojani), ali ja sam dobio objanjenje da je to normalno i da sam zasluzio, ali ne i ono ljudsko "Izvini"... Nije mi ni potrebno, jer ne bi bilo iskreno. A i kako bi. Ali da se neko odje igra zamjena teza, pred svima, stvarno...

                        Comment


                        • Originally posted by dreamy View Post
                          Dobronamerna antispam sugestija.

                          Ovako, u srpskom jeziku postoji vrlo vazan glagol BITI. Taj isti glagol se samo u prvom licu jednine upotrebljava u obliku u kojem si ga naveo, a to je : JA BIH.
                          U svim ostalim licima, on je drugaciji od navedenog. Da si zeleo da kazes : da bih ja dosao do nje, to bi bilo potpuno u redu, ali si rekao nekome ko je drugo lice, tacnije "vi", i to nije u redu. Trebalo je da napises: da bi dosao do nje.
                          Molim da ne obrisete ovaj post jer ce i drugima biti od koristi. Nije sramota ne znati, sramota je ne pokusati da naucis
                          Ja bih, sve ostalo bi sto se jednine tice, pa posle bismo,biste i oni bi. ;) Moja greska i hvala na ispravci, cenim to.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Joj Aco sklanjaj tog akrepa. Ima covek najgori smeh u istoriji ljudskog roda Znam da ga vi sada volite sto vam je ukinuo skolu
                            Najjaca je bila izjava njegova:Lokalne samouprave ce odlucivati o tome da li se u ponedeljak radi,ako odluce da se radi,mi cemo izdati naredbu da se ne radi.

                            Bilo je nesto na taj fazon
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Aca drzi ministra, politicara na avataru, da li to znaci da i ja mogu staviti recimo Voju Seselja ili Milutina Mrkonjica ?
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Kakav je njen tip muskarca otprilike Vanja ? Nije mi jasno da ne voli ovako zgodne, zestoke i nadasve simpaticne momke poput mene
                                Pazi, to je tesko reci, u pitanju je misteriozna dama nemisteriozne ljubavi: motori! Ako imas jedan i vozis ga duze od 5 godina, imas neke sanse, ali samo da je provozas, nista vise... To "provozas" je naravno 200km/h na autoputu Beograd-Nis... Za posle ne mogu da ti kazem, ne znam je licno, ali ako pitas za neke druge, mozda i iskopam nesto...

                                Comment

                                Working...
                                X