Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako bih rado prelistao sve, ali nemam snage...Jel sam propustio nesto ?
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Tako je bilo i u Madridu i u Parizu, red je da sad i osvoji titulu
      Ja sam ako se sećaš, baš pred RG prošle godine, pisao (možda i jedini ovde) da će Feki biti ozbiljan kandidat za titulu na RG, jer je žrtvovao prethodni turnir radi priprema za RG (laufera za damu kako bi to NI opisao). Sve njegove igre do susreta sa Novakom su išle u prilog mojoj tvrdnji.
      Ali avaj, njegov nastup na RG je po njegovoj igri i ponašanju imao samo jedan cilj (ili svrhu) eliminisati Novaka.

      Nastup Federera u polufinalu i finalu RG prošle godine je jedan od dokaza koji idu u prilog nekim tezama koje se iznose ovde.

      Comment


      • Nemoj spamovati spam temu sa tenisom
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Podrzavam Bojanu. Dosta sa tenisom ovde i ozbiljnom pricom, dajte neku relaksaciju, dajte da diskutujemo o kafe makijato, kon late, nekom kvalitetnom napitku alkoholnog sadrzaja, o nekim damama kose im plave, crne, raspletene bujne, mozemo i o damama na riveru, mozemo i o Boki i Riveru
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Asprilja,uvjek se slazes ti sa bojanom


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Sta cu Duka kad mudro zbori. Ima li kakvog alkohola na meniju ? Ja sam se tek sad sabrao od sinocnjeg oduzimanja
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                5, 6 puta je odlagan pocetak prodaje karata za DC, ako ne i vise. I dodje konacni datum, kako se pisalo, 30. januar dan pocetka prodaje. Svi izasli na -14 da cekaju da se "to mesto gde se prodaju karte" otvori da pitaju za karte, da bi im 'ladno rekli da karata nema i da ne znaju ni kada ce ih biti. Ali jedna zena izlazi sa kartama i ljudi je samo pogledase popreko i ona je nastavila svojim putem. Kasnije dolazi izjava coveka koji je suorganizator da je sve rasprodato jos pre 15 dana. Ne zna se da l' je smesno, da l' je zalosno.
                http://www.kurir-info.rs/sport/tenis...upa-177058.php

                Comment


                • Nema nista od toga, karte su vec podeljene. Jedino nesto za ubuduce da se isplanira, mada videcemo.

                  Comment





                  • Comment


                    • mere priatelju
                      ak se ti moraš diskusuriš
                      sas creva uukrainskoj klozetari
                      stoom priatelju neš ne štima

                      jasno
                      jasno

                      ama more
                      ak se ti moraš diskutirš
                      sas samim soom
                      uukrainskoj klozetari
                      e
                      to e priatelju
                      za doktora

                      jasno
                      jasno

                      al
                      aovo je najbitno
                      ak neko oće da se sdiskutuje stoom
                      dok ti raiš radnju uukrainskoj klozetari
                      e
                      taj
                      taj e tek a doktora moj priatelju

                      Vanja #66
                      uvek zanimljiv
                      a nika prost
                      uvek lep
                      al nika zgodan

                      Comment


                      • Na danasnji dan je majka rodila jednog zor-deliju. Zao mi je sto ne mogu neke ljude castiti pravim picem, ali never mind... I koristim ovaj dan da se izvinim ako sam bio tezak, sto je skoro pa nemoguce, nekim ljudima...

                        Comment


                        • M G S

                          Comment


                          • Go, go, MGS!!!
                            Spoiler

                            Comment


                            • srecan rodj MGS zdravlje da te sluzi a za ostalo se potrudi
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Srecan rodjendan MGS da budes LEP, zdrav, da volis, da te vole, i da imas para vise nego Nole (jbg Federer se ne rimuje)
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X