Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budes li dosao,obezbjedjenje ce te izbaciti,ako bude trebalo i nasilno xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Trazim odlaganje sjednice da bih i ja mogao da prisustvujem
      I zahtijevam da se osobi sa nickom Joe Cole 10 ne dozvoli da udje u salu!!!
      sigpic

      Comment


      • dosao sam do jednog vrlo zanimljivog zakljucka...jedinstveno,nesto sto se mora proslaviiti prvi put se desava da gotovo cijeli forum je saglasan oko jedne stvari..a to je da niko ne voli beernarda tomica...haha prvi put jedinstveno!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          dosao sam do jednog vrlo zanimljivog zakljucka...jedinstveno,nesto sto se mora proslaviiti prvi put se desava da gotovo cijeli forum je saglasan oko jedne stvari..a to je da niko ne voli beernarda tomica...haha prvi put jedinstveno!
          Pa njega samo majka i moze da voli...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Ja ga volim zbog njegove djevooojkeeeee!!!!!
            ma salim se bre, odvratan mi je vazda bio
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Meni je Tomik bio antipatican ali mi je sad vrlo gotivan,posebno posle jutrosnjeg poteza.Zasto?Snalazljiv je,a snalazljivost je veoma bitna u danasnjem svijetu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Budes li dosao,obezbjedjenje ce te izbaciti,ako bude trebalo i nasilno xD
                Ovo je top class humor. Hvala Vam manda sto nas slatko nasmijaste, u ovim tmurnim, hladnim i nadasve bezbojnim zimskim danima.

                Hvala Vam !

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Meni je Tomik bio antipatican ali mi je sad vrlo gotivan,posebno posle jutrosnjeg poteza.Zasto?Snalazljiv je,a snalazljivost je veoma bitna u danasnjem svijetu.
                  Mudar li je ovaj Vladan majko sveta
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • eeto..ipak nista od toga sto rekoh 'prvi put' pa jedinstveno'..uvjek se neko nadje da to 'uprlja' no dobro,uglavnom velika vecina smatra da je decko losh,skromno receno.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      eeto..ipak nista od toga sto rekoh 'prvi put' pa jedinstveno'..uvjek se neko nadje da to 'uprlja' no dobro,uglavnom velika vecina smatra da je decko losh,skromno receno.
                      Ali dobro, ovo sto je Vladan rekao je tacno.
                      Da bi uspio u tenisu(ili bilo kojem sportu, a i u zivotu) moras biti snalazljiv
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Meni je Tomik bio antipatican ali mi je sad vrlo gotivan,posebno posle jutrosnjeg poteza.Zasto?Snalazljiv je,a snalazljivost je veoma bitna u danasnjem svijetu.
                        Nije mu ni bilo bas tesko da bude snalazljiv.Samo sto je pred hiljadama i hiljadama ljudi sirom sveta koji prate AO ispao nevidjena lopovcina i magarcina.Mogao je bar da cuti.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ali ne moras da varas, sto je ovde slucaj
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Snalazljiv da IVANE,ali lazav,podmukao,los...NE! To je razlika!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Bitno da ti kazes da je podmukao i los,uostalom ovde polivajte o tome koliko hocete,mene mrzi da vam se prikljucim,samo nemojte u AO temi
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Velika vecina uvijek ide tamo dje idu svi,tu nema nista novo.Ipak ono sto je sasvim sigurno je da ja i MGS smatramo potez Tomika izuzetnim.Dobro,ne bas izuzetnim ali razumijemo.

                                U neobaveznom razgovoru sa nekim clanovima sam saznao da i oni nemaju nista protiv Bernarda i da im je cak miliji posle ovog poteza.
                                kosta1703 ‎
                                rabadzija
                                Panda
                                RingoC2FF ‎
                                saint
                                Viv Li ‎

                                i mnogi drugi nemaju nista protiv mladog Australijanca,nego da sad ne nabrajam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X