Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da prebacimo na nestoo drugo ja danas za rucak imam svinjski vrat,krompir pa posle mnogo piva


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ma mislim realno, ide sve oke ovih dana, ako je neko neraspolozen nema potrebe da bude na forumu i da siri nervozu. Vrlo prosto, a sto je najgore, za dz se pokrene neka rasprava koja je u sustini maksimalno suluda i to moze da traje tok neko ne odlepi i pobrise sve ili neko ne dobije ban, sto nije poenta.

      Komentarisite oko AO-a, tu su teme, imate ovu da pricate o cemu hocete, al' rasprave jok.

      EDIT: Indigo brate moj, mnogo si zgodan.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Kao 1 prekidajte sa tom raspravom oko lajkova i dislajkova, totalno je decija prica, ko je kome ukrao lopaticu za pesak i da tuzimo mami. Druzite se i to, al' aj ljudi nemoj da kvarite za dz, i onako je krenulo lepo, nema rasprava, pa nema potreba ni sada da ih bude. Ako se nastavi ja cu da brisem postove, jer se za dzabe vodi ta rasprava.
        Ti si ovde definitivno najnormalniji.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • KRAJ RASPRAVE!!!!!!!!!!!!
          Last edited by Seoski Terminator; 20-01-12, 13:28. Reason: Nemo' se svadjate, nanu vam vasu :D
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • A ko je radio?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • A i uostalom Seoski brisi ovo, mrzi me da se svadjam, vredjam svoju inteligenciju, tek sam sada shvatio, sve je divno
              A ne da sam zgodan nego juuu
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ljubo aj ti kod mene na meso pa na pivo


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Cim ja ne vozim ovu temu, eto ti problema
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    A i uostalom Seoski brisi ovo, mrzi me da se svadjam, vredjam svoju inteligenciju, tek sam sada shvatio, sve je divno
                    A ne da sam zgodan nego juuu
                    Eto, ljubi te brat, vidis kako je super kad se ne raspravljas.

                    Eto, ovo ti je prvi dan, pa negde oko ponoci u nedelju vrati stari, ne mora bas puna 3 dana, bices i ovako primecen na forumu. Pa cemo se kladiti kasnije, u polu finalu ili tako nesto opet. A ja inace nisam neki ko zna da se kladi, tako da cemo reci da je ovo pocetnicka sreca.

                    Comment


                    • Indigo konacno i ti da imas lep avatar

                      Ovih dana postuj sto je moguce vise, da uzivam malo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Ljubo aj ti kod mene na meso pa na pivo
                        Daleko si brate

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Eto, ljubi te brat, vidis kako je super kad se ne raspravljas.

                          Eto, ovo ti je prvi dan, pa negde oko ponoci u nedelju vrati stari, ne mora bas puna 3 dana, bices i ovako primecen na forumu. Pa cemo se kladiti kasnije, u polu finalu ili tako nesto opet. A ja inace nisam neki ko zna da se kladi, tako da cemo reci da je ovo pocetnicka sreca.
                          Ne volim ja da se svadjam ali stvarno, nego samo mrzim nepravdu, i ako treba ici cu sam protiv milion drugih ako mislim da sam u pravu. Uvek stojim iza svojih uverenja.
                          Pa ja bre sa devojkom ne mogu da se posvadjam a ni sa drugovima.

                          Ali dobro necemo o tome. Eto sada drzim ovog LOAT-a na avataru, mozda prenese malo te srece na mene pa i da ja konacno imam usepha u zivotu
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ne volim ja da se svadjam ali stvarno, nego samo mrzim nepravdu, i ako treba ici cu sam protiv milion drugih ako mislim da sam u pravu. Uvek stojim iza svojih uverenja.
                            Pa ja bre sa devojkom ne mogu da se posvadjam a ni sa drugovima.

                            Ali dobro necemo o tome. Eto sada drzim ovog LOAT-a na avataru, mozda prenese malo te srece na mene pa i da ja konacno imam usepha u zivotu
                            Opusti se buraz, tu je Seoski. Otvori pivce i lagano.

                            Aj nadam se i ja da ce preci malo srece sa njega na tebe, da zaradis koju kintu, odes na Bahame ili tako negde, da pocrnis, ne valja ovako, beo si previse.

                            Comment


                            • asprilja hahaha ..Ljubo a jes jbg


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Akisa ja uvece nisam doma,ne vjerujem da cu stic' na sjednicu
                                Mandusic mi je inace zabranio da prisustvujem
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X