Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.joshhosler.biz/

    Pronađi mesec i datum... rođenja ili neke važne godišnjice... zatim pronađi godinu kada je to bilo i tada ćeš videti koja je pesma bila u tom treutku na Billbord's top listi.
    Pronađi je na YT. Simpatično.



    Last edited by miloolja; 18-01-12, 22:14.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bojana i Shardo nisam ocekivao ovo od vas umjesto da mi pomognete da prebrodim ovaj tezak period vi mi se sprdate

      Ja uopste nisam naporan

      Kad su mi jednu ruku lomili.Kad su mi drugu nogu slomili.Kad su mi uvo iscasili.Kad su mi kljucnu kost slomili.Rijec vala reka' nisam.
      Kad su tri rebra slomili.Kad su mi onda dva ispravili.Kad su sve prste istezali.Ni glasa.
      Pa kad su me mucili.Kad su me prebijali.Kad su me sutirali.Kad su me zaracem bockali.Kad su me davili.Ziv se cuo nisam.
      sigpic

      Comment


      • Pa Fish je izgubio i ja sam pomislila da si hteo da utopis tugu i da si posegnuo za multavitom, a ti mislis da se sprdam.
        iskreno, povredio si me ovom izjavom
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja i multivita nikad vise
          Radio sam vjerovala ili ne.Mislim nisam radio,ali sam isao na posao

          Ako mogu malo neozbiljan da budem sad.Ja sam stvarno velika pi.da kad se razbolim i samo nesto izmisljam i niko nikad nije od teze bolesti bolova' od mene,nije mojima lako tih dana
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ja i multivita nikad vise
            Radio sam vjerovala ili ne.Mislim nisam radio,ali sam isao na posao

            Ako mogu malo neozbiljan da budem sad.Ja sam stvarno velika pi.da kad se razbolim i samo nesto izmisljam i niko nikad nije od teze bolesti bolova' od mene,nije mojima lako tih dana
            E ovo postujem
            A ne snagom volje pobedise bolest
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bojana i Shardo nisam ocekivao ovo od vas umjesto da mi pomognete da prebrodim ovaj tezak period vi mi se sprdate

              Ja uopste nisam naporan

              Kad su mi jednu ruku lomili.Kad su mi drugu nogu slomili.Kad su mi uvo iscasili.Kad su mi kljucnu kost slomili.Rijec vala reka' nisam.
              Kad su tri rebra slomili.Kad su mi onda dva ispravili.Kad su sve prste istezali.Ni glasa.
              Pa kad su me mucili.Kad su me prebijali.Kad su me sutirali.Kad su me zaracem bockali.Kad su me davili.Ziv se cuo nisam.
              Pa po ovome sto pises kao da te tuku svaki dan

              Inace,evo ja vec 2. dan ne mogu iz kreveta ustati...uuuuh,uhvati me grip neki
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Pa dobro Indigo,ako nesto dovoljno zelis ostvarice ti se,to je opste poznato
                Evo ja kad sam se otrovao samo da nisam mislio na to i da sam rekao sebi da mi nije nista ne bi imao problema.Dva puta sam pao u nesvjest zato sto nisam imao dovoljnu snagu volje
                Ali sam ovoga puta bio prilicno miran i nisam pravio probleme,mozda zato sto se nikad nisam tako nemocno osjecao i nisam znao sto se desava samnom
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  E ovo postujem
                  A ne snagom volje pobedise bolest
                  probaj ponekad...veruj mi radi...barem u mom slucaju (naravno kod kijavica, slabijih temperatura i ostalih malaksalosti nisam sigurno mislio da sidu leci)

                  edit: e da vladane zaboravio sam te pitat: pa cime se ti to bavis u zivotu covece...tolike povrede nije ni John McClane doziveo
                  Last edited by prskaj; 18-01-12, 23:17.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Sidu leci samo i iskljucivo ovo:


                    http://www.youtube.com/watch?v=83NX5407cqg
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Mene kad nesto boli, istripujem se da me ne boli i pretvaram taj bol u neki prijatan osecaj. Ne znam da li su svi to u mogucnosti ili sam mnogo dominantan
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        probaj ponekad...veruju mi radi...barem u mom slucaju (naravno kod kijavica, slabijih temperatura i ostalih malaksalosti nisam sigurno mislio da sidu leci)

                        edit: e da vladane zaboravio sam te pitat: pa cime se ti to bavis u zivotu covece...tolike povrede nije ni John McClane doziveo
                        Mara bi rekla mozda ne znas to se zove agonija,samo to zamijeni sa ironija

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Mene kad nesto boli, istripujem se da me ne boli i pretvaram taj bol u neki prijatan osecaj. Ne znam da li su svi to u mogucnosti ili sam mnogo dominantan
                          Koliko ja znam bol je prijatan osecaj mazohistima,nema to veze so dominantnost...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Koliko ja znam bol je prijatan osecaj mazohistima,nema to veze so dominantnost...
                            Znaci ne da si vickast danas, nego sabijas kako teras segu xexex. Znaci LOLCINA carino !
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Znaci ne da si vickast danas, nego sabijas kako teras segu xexex. Znaci LOLCINA carino !

                              Nesto ste neraspolozeni danas najveci?Ko vas je to dirao?
                              sigpic

                              Comment


                              • Brate Faustino,hocu i ja malo da vidim kako je to biti u centru paznje sa "duhovitim" salama

                                al' numem
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X