Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    A ne. Primer. Dodje Pera i kaze ti Bog postoji i to je nepobitna istina. Ti koji ne verujes u Boga ces reci da on ne postoji iako svi tvrde da on postoji (msm na crkvu, vernike) za tebe je istina da Bog ne postoji....
    Svaki covek kreira svoj univerzum a samim tim bira svoju realnost i cinjenice tj istine koje ga okruzuju.
    Svako ima pravo na svoju istinu ma koliko se ona nama cinila pogresnom, za njih je ona neporeciva.
    A posto nista u svetu nije neporecivo i nepromenljivo, istina postoji dok se ne uvreis da je to samo jos jedna laz.(deda mraz...itd)

    Hmm zanimljivo da li istina uopste postoji

    Moze da svako veruje u svoju istinu, sto ne znaci da je tacna, istina postoji i ona je jedna i jedina, tvoje je da li ces da se krijes i verujes u sve i svasta da bi ti bilo lakse, ili ces prihvatiti istinu.

    Jer mogu ja da kazem da jednorog kruzi oko Saturna ALI da ga ne mozete videti, ali je tu. To je glupost, to sto ljudi su previse u autu i isprani im mozgovi, da u svemu traze utehu i u najvecim iluzijama (koje su lose) jer misle da ce im biti tako lakse, to znaci da imaju iluzije o stvarnosti i istini.

    Istina je uvek tu, za mnogim istinama se uvek istrazuje i istrazuju ih najinteligentiniji ljudi, koju je vecina mrzela i nije ih podnosila jer su uvek imali drugaciji um i ispred svog vremena, pa su spaljivani i kaznjavani na najsurovije nacine, jer se vecini nije svidelo istrazivanje prave istine, jer su oni voleli svoju iluziju i nisu hteli da je neko srusi.


    Kao sto postoji odgovor na sve, to sto ne znamo odgovor na nesto, ne znaci da on ne postoji, vec da ga mi ne znamo. Plitki ljudi i slabi ce uvek traziti izgovore, a pametni i jaki odgovore.


    A i iskreno mrzi me da vodim ovu raspravu, i ovako je svet odavno otisao u aut, od kolevke do groba su zakopani u tonama iluzija i svima je do jaja.

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      хајде кад је спам тема, да звекнем још један пост. :d

      у вези овог пијанчења што спомињете.
      чисто да се јавим ...
      ја се јуче код ортака на 18-ом први пут напио у животу (онако, поштено) и то од само 2 вињака, једне раџе и два пива. ценим да је због тога што сам попио све у року од пола сата.

      и наравно пало је бљување. :d
      касније сам преспавао поред звучника 2 сата.
      реците ви мени, као искуснији, јел хоће ово увек да буде овако или само првих пута ?
      Prvih par puta dok se malo ne okalis...
      NE treba mesati ali ja to i dan danas radim...
      Niko ti ne garantuje da ti se to nece desavati i kada se naviknes...
      Ja sam se prvi put od litre vina iskrnavio samo tako...
      Kada se tako uskrnavis ide faza poricanja, "Ja nikada vise u zivotu necu piti"
      Kad ono sledece subote stojis naslonjen na drvo i drzis dva prsta u ustima...
      I tako zajebana je to rabota
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Urose da ti nisu sipali kleku?Ona izgleda kao vinjak,ali ima malo ruzniji ukus i dovodi do povracanja.
        Pa i nisi puno popio za tih pola sata,ne znam od cega ti je to bilo.Nikad prije nisi pio kazes,ali bas nikad ili se nikad prije nisi napio?
        Jesi li se sjecao svega kad si se probudio?Jesi li sanjao nesto?
        sigpic

        Comment


        • Urose, ja sam se prvi put napio sa 15 godina, verovao mi ili ne, pio sam vinjak, popio sam pola litre i bilo mi je lepo i samo sam bio pospan, tako da moguce da ne podnosis alkohol i da ce ti tako biti svaki put. Mada nisam siguran, nisam strucan za to Jos ako si pio Rubin iz kazana, to moze biti problem, samo rakija iz kazana valja.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Ма било ми до јаја док ме није скроз ухватило. Баш сам био онако опуштен и све ми је било потаман. А онда ... Нисам нешто претерано повраћао. Онако у "нормалним количинама".

            Није била клека 100%. А био сам ја свестан нон стоп, и сећам се свега. Сањао нисам ништа. Пио сам и раније, и више, али нисам мешао пића и пио сам у већем временском року.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Koliko si dugo povracao,mozes li ocijeniti onako odokativno?
              Ako je vinjak iz kazana onda si se otrovao
              sigpic

              Comment


              • Cekaj bre Vladane, jel taj lik na tvom avataru glumio u seriji "Galaktika"?
                Mozda sam pobrkao ali tako mi deluje...
                Znam da si drzao kapetana Galaktike na avataru
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Cekaj, sta smatras pod povracanjem u normalnim kolicinama ? Jel te bolela glava kad si ustao ? Da ti nije neki drugar kad si vec bio pod gasom donosio neko drugo pice a da nisi primetio ?
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Koliko si dugo povracao,mozes li ocijeniti onako odokativno?
                    Ako je vinjak iz kazana onda si se otrovao
                    Брате пази. Повраћао сам у сепареу, и онда успут до ВЦ-а једном и у ВЦ-у. Укупно нек је трајало 2 минута највише. И после неког времена, нек буде један сат, повраћао сам опет напољу и то нешто мало. Минут нек је трајало.

                    Није ме болела глава ал сам био "ошамућен" наравно, а нудили су ме ортаци али знам да сам одбијао.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Indigo ovo je Desmon Hume iz Losta,ubjedljivo najbolji lik iz serije
                      Uz Lockea
                      Pusti ove sto pricaju o Jacku,Sawyeru i slicnima,pojma nemaju

                      Urose to su 4 povracanja i bar 3 minuta neprekidnog povracanja,meni je tu nesto strasno cudno.Bas si malo popio i toliko si povracao,da se ti nisi otrovao?
                      Da nisi jeo sardine prije toga ili neku drugu tesku hranu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa brate ti si tri puta povracao za sat vremena. Otrovao si zeludac. Koliko god ti cudno zvuci sada i koliko god sebi delujes zdravo, trebao bi uzeti sad toplomer i izmeriti temperaturu, pa javi ovde kolika je. Mozda ti se desio Seimphugidius ili kako se vec zove. Verujem da nije nista strasno ali kao sto nas narod kaze, bolje spreciti nego leciti ;)
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Prosto moram da se napravim pametna, zove me tema. Istina je apsolutna kategorija. Nesto je istinito ili nije. Cesto se menja sa pojmom tacno, sto je relativna kategorija. Nesto je tacno u odnosu na nesto drugo, u odnosu na neki kriterijum.
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ма не верујем да сам се отровао ...
                            Него, јео сам пре тога нека 4 сата кувани купус брате. И ту на журци још пар жу-жу-ова, форнета...
                            И то је то.
                            Брате два пута сам повраћао. Онај први пут је било једном све, из прекида од 10 секунди.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              Prosto moram da se napravim pametna, zove me tema. Istina je apsolutna kategorija. Nesto je istinito ili nije. Cesto se menja sa pojmom tacno, sto je relativna kategorija. Nesto je tacno u odnosu na nesto drugo, u odnosu na neki kriterijum.
                              Ajde ne filozofiraj foksi nego pm
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Ма не верујем да сам се отровао ...
                                Него, јео сам пре тога нека 4 сата кувани купус брате. И ту на журци још пар жу-жу-ова, форнета...
                                И то је то.
                                Kuvani kupus, pa Rubin iz kazana ? Obavezno izmeri temperaturu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X