Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su rekli da ne mogu ispraviti ni sa socivima ni sa naocarama.-1.75 na levom i -0.25 na desnom,cak se povecala dioptrija na levom za 0.25 u odnosu na prethodnu kontrolu
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      FC ja imam dioptriju ali nosim naocare jer nesto ne volim da dodirujem oci.A i mala mi je diotrija pa ni naocare ne nosim stalno.Samo sto je meni oftalmolog reka' da je bolje nosit' naocare jer se oci vise muce,ne ulijene se kao sa socivima.Ti si mlad pa je moguce i da ti se dioptrija ispravi,pa cak i ako je minus,kod mene nema sanse,stari konj

      Sto se ovih praznika tice molim vas samo umjereno.Nece hrana nidje pobjec',samo umjereno,zdravlje je najprece!Pa nisu ovo samo moji savjeti,vec i Nade Macure!
      To da si konj si u pravu 100% a i sire,slike sam ti vidio i vidim da se i ne ogledas previse,a i kad se ogledas ocigledno ti je dioptrija nedovljna pa ne vidis dovoljno dobro da ispravis nedostatke,htio sam napisati da mozda koristis mandine preparate,ali necu da se administracija ne uvrijedi
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Meni su rekli da ne mogu ispraviti ni sa socivima ni sa naocarama.-1.75 na levom i -0.25 na desnom,cak se povecala dioptrija na levom za 0.25 u odnosu na prethodnu kontrolu
        E ako mene ovi ljudi lazu lazem i ja tebe,isto tako mi je oftalmolog rekao kad sam ga pitao moze li ovih -0.75 da se ispravi nema za tebe vise ispravljanja,da si mladji mozda.Meni je na oba oka -0.75.Sestra mi je imala sa 14 -1,dvije godine kasnije joj je porasla na -2,mada nije bas nosila naocare kako treba.Ne nosim ih ni ja ali ne mrda.

        Originally posted by AK47 View Post
        To da si konj si u pravu 100% a i sire,slike sam ti vidio i vidim da se i ne ogledas previse,a i kad se ogledas ocigledno ti je dioptrija nedovljna pa ne vidis dovoljno dobro da ispravis nedostatke,htio sam napisati da mozda koristis mandine preparate,ali necu da se administracija ne uvrijedi
        Koristio sam vala ova dva dana dosta mandinih preparata,a i sjutra cu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          To da si konj si u pravu 100% a i sire,slike sam ti vidio i vidim da se i ne ogledas previse,a i kad se ogledas ocigledno ti je dioptrija nedovljna pa ne vidis dovoljno dobro da ispravis nedostatke,htio sam napisati da mozda koristis mandine preparate,ali necu da se administracija ne uvrijedi
          Ko mu kaze...

          Comment


          • Ohoho,ovo su vec teske reci
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Sta je ovo svi sa coroskopima na forumu
              sigpic

              Comment


              • Cim su ove slave,Vladan se ne trijezni...sramota za forum i nadlezne kad dopustaju da se covjek pijan loguje,to je samo faustino mogao

                majo,gledaj svoje poslove,ne zabadaj taj nosic gdje mu nije MESTO

                Vladane,ispravljaj vid ili cemo te otjerati iz LEPIH
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Juce nisam dolazio,nisam bio u stanju,danas sam kao sto vidis tu,sve ce ti se samo kaSti

                  Zamisli da idem na laser zbog 0.75 a ja kakav sam bakzus oslijepio bi na toj operaciji
                  sigpic

                  Comment


                  • Neki novi bezobrazni klinci,
                    misliš džukci, ono šarplaninci
                    Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Juce nisam dolazio,nisam bio u stanju,danas sam kao sto vidis tu,sve ce ti se samo kaSti

                      Zamisli da idem na laser zbog 0.75 a ja kakav sam bakzus oslijepio bi na toj operaciji
                      Da bi bio u LEPIMa,moras biti savrsen ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sta je ovo svi sa coroskopima na forumu
                        khm,khm, moj vid je perfektan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sta je ovo svi sa coroskopima na forumu
                          Meni je dioptrija 0 Vidim super
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Pa Miko normalno je da ti imas savrsenu dioptriju, a isto tako kad se pogleda koliko godina imaju AK i Vladan, sasvim je logicno da oni nose cvikere. Ja se samo cudim kako su uspeli u tim godinama da savladaju ove moderne tehnologije i da se registruju na forum pretpostavljam da im je neko mladji pomogao
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              khm,khm, moj vid je perfektan
                              Takodje.

                              Comment


                              • Obje ste starije od mene i Akana i mozda nemate problema sa vidom ali svakako sa krstima,vjerujem da je najteze ustat' ujutro

                                Ja sam perfektno vidio do tog ljeta 2008. i OI.Jedan dan super,sjutra nisam mogao da vidim sa par metara udaljenosti grafiku na bacanje koplja,vjerovali ili ne
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X