Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kod tebe onda necemo doci
    znala sam da je dobro sto slavim posno
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moj kum pocepa
      Nemoj danas nista da te brine,
      Sretna slava domacine,
      Na stolu je slavski kolac zito i vino,
      Trpeza je postavljena fino,
      Nikoljdan se vecno slavi,
      Zivi bili i da ste zdravi!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        znala sam da je dobro sto slavim posno
        Ponecemo mi sa sobom nesto mrsno

        Comment


        • Srecna slava svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ponecemo mi sa sobom nesto mrsno
            a vi bas resili da dodjete
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              a vi bas resili da dodjete
              Valja se

              Comment


              • Da li neko ima iskustava sa socivama,da mi kaze svoje misljenje?

                Kako je prvi put staviti,smeta li?

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Hvala Olja Evo kod mene te ceka zito, pa ako hoces
                  Hvala, ali ako nudiš i kolače, eto mene put tvog grada.
                  Mada, kasno je malo, možda ipak sledeći put.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • FC ja imam dioptriju ali nosim naocare jer nesto ne volim da dodirujem oci.A i mala mi je diotrija pa ni naocare ne nosim stalno.Samo sto je meni oftalmolog reka' da je bolje nosit' naocare jer se oci vise muce,ne ulijene se kao sa socivima.Ti si mlad pa je moguce i da ti se dioptrija ispravi,pa cak i ako je minus,kod mene nema sanse,stari konj

                    Sto se ovih praznika tice molim vas samo umjereno.Nece hrana nidje pobjec',samo umjereno,zdravlje je najprece!Pa nisu ovo samo moji savjeti,vec i Nade Macure!
                    Last edited by Vladan; 19-12-11, 18:55.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne moze da mu se ispravi vid nikako ;)
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Da li neko ima iskustava sa socivama,da mi kaze svoje misljenje?

                        Kako je prvi put staviti,smeta li?
                        Ja nosim sociva.Prvi put me je peckalo i prvi dan je bilo nezgodno malo jer nisam bio navikao,a sada je super.Samo ti cepaj. ;)

                        Mada,ipak ja imam Fererovu volju,ne znam ti.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Neko Hamzi ukrao šifru????
                          Bog te moram ove pp što pre da obrišem.

                          Kakva milina kad je Sv. Nikola. Nigde gužve danas, kao da je nedelja. Polovina slavi, druga polovina kod one prve ... divota.
                          Moram svoje domaćine da pohvalim za izvrsnu posnu sofru.
                          Last edited by miloolja; 19-12-11, 21:19.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Svima koji slavite Sv. Nikolu srecna vam slava

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              FC ja imam dioptriju ali nosim naocare jer nesto ne volim da dodirujem oci.A i mala mi je diotrija pa ni naocare ne nosim stalno.Samo sto je meni oftalmolog reka' da je bolje nosit' naocare jer se oci vise muce,ne ulijene se kao sa socivima.Ti si mlad pa je moguce i da ti se dioptrija ispravi,pa cak i ako je minus,kod mene nema sanse,stari konj

                              Sto se ovih praznika tice molim vas samo umjereno.Nece hrana nidje pobjec',samo umjereno,zdravlje je najprece!Pa nisu ovo samo moji savjeti,vec i Nade Macure!
                              Jbt ja sam cuo da sociva mogu ispraviti dioptriju a nikako naocare...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Minus moze da se ispravi,ja poznajem dvije osobe kojima se ispravilo ali koliko shvatih oftalmologa u ranim tinejdzerskim godinama samo,kasnije ne moze.Obje osobe koje znam su sa 15-16 imali -1 i sa naocarima to ispravili.Plus se ispravlja s' godinama,minus samo intervencijom.
                                Ja svakako nikad necu ispravit' ovih -0.75
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X