Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Kad si zasluzio dislajk,ja sam strog ali pravedan.

    Jesi dosadan sa njim,mogu mislit koliko si tugovo dok ga nije bilo.
    Ti si ljubomoran na Akana!A ti da ne dodjes godinu dana na forum niko ne bi ni primijetio ni pitao za tebe,misli o tome

    Originally posted by AK47 View Post
    Manda je stavio veto na svog kucnog ljubimca,a saga se naravno nastavlja,pitanje je hoce li se neka pitanja ikada rijesiti,ja sam predlagao da vas se vise ukljuci u ovaj projekat,al on voli ove zatvorene tipove sjednica,da ne mogu svi uzivati u njegovom izricaju...trenutno smo ko Grcka,al valjda ce se rijesiti postojece stanje
    Radite jbg,zasijedajte,nista se ne moze preko noci.Imate dobrog predsjednika skupstine,smao skolnite Dzoa i vjeurjem da cete rijesiti mnoga pitanja.Ja sam za to da nas sto vise prisustvuje sjednicama pa vidji ako mozes nesto da uradis povodom toga
    sigpic

    Comment


    • Ne znam,pitam se nekad vrijedi li ovo mojih zivaca i ulozenog truda,sve sam dao onom PDF-u al se to i ne cijeni koliko bih ja zelio,al hajde nije to toliko bitno...bitno je da se pocelo sa pregovorima jer se sve moze rijesiti dijalogom iako je manda u pitanju,sljedeci put cu traziti otvoreni tip sjednice,posebno MGS i ti da dodjete,ocekujem od vas da pripremite konstruktivne prijedloge
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nije ni cudo da je Akanov kompjuteru crkao(hvala mu na tome(kkompjuteru),odmorio sam se od ove bestije Akana ovih 20.dana,kao covjek),ko ga koriti nije ni cudo da je crkao,ne cudi me xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          A ti da ne dodjes godinu dana na forum niko ne bi ni primijetio ni pitao za tebe,misli o tome
          Znaš Joe da to nije istina, pusti ove zlonamerne priče.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Nije ni cudo da je Akanov kompjuteru crkao(hvala mu na tome(kkompjuteru),odmorio sam se od ove bestije Akana ovih 20.dana,kao covjek),ko ga koriti nije ni cudo da je crkao,ne cudi me xD
            uprau si,100% ai sire
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne znam,pitam se nekad vrijedi li ovo mojih zivaca i ulozenog truda,sve sam dao onom PDF-u al se to i ne cijeni koliko bih ja zelio,al hajde nije to toliko bitno...bitno je da se pocelo sa pregovorima jer se sve moze rijesiti dijalogom iako je manda u pitanju,sljedeci put cu traziti otvoreni tip sjednice,posebno MGS i ti da dodjete,ocekujem od vas da pripremite konstruktivne prijedloge
              Znam kako ti je,vidim i da ne cijeni tvoj rad i trud.Sjecas se kad sam ja bio admin pa sto bi god uradio,postovao ja bi te pofalio,virtuelno te potapsao po ramenu,dao ti vjetar u krila,a vidi sad ides na neke sjednice nebulozne,niko te nista ne pita,Dzo ima veci status od tebe,potpuno nenormalno
              Trazi,ja MGS i noto da dodjemo,ako ce sjednica biti posle 1. bice tu i dominator,to ce mozemo reci biti sjednica epskih razmjera

              Originally posted by miloolja View Post
              Znaš Joe da to nije istina, pusti ove zlonamerne priče.
              Olja dzaba ga tjesis,zna on to dobro
              sigpic

              Comment


              • Znam Olja,cim me nema jedan dan odmah dolaze privatne poruke i to prvo od Vladana i njegovog pokemona Akana da vide jel sve uredu a onda i od svih ostalih.

                Koliko je ovaj forum bolje funkcionisao dok nije bilo Lepog iz Sarajeva
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sjetio sam se ja tebe danas po tom pitanju s nostalgijom,al eto moram da gledam ovog mandu tu,dobit cete pozivnice za sljedecu sjednicu,planiramo i par hostesa da uposlimo za tu specijalnu priliku,evo Shardonnay ce biti ponudjen angazman na neodredjeno,bojana ce biti kao uvazeni clan,maja,atlosta...ti,faustino,mgs,noto i ja,to treba snimati,manda ce plakati i njegova djevojka JO
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Sjetio sam se ja tebe danas po tom pitanju s nostalgijom,al eto moram da gledam ovog mandu tu,dobit cete pozivnice za sljedecu sjednicu,planiramo i par hostesa da uposlimo za tu specijalnu priliku,evo Shardonnay ce biti ponudjen angazman na neodredjeno,bojana ce biti kao uvazeni clan,maja,atlosta...ti,faustino,mgs,noto i ja,to treba snimati,manda ce plakati i njegova djevojka JO
                    E to ce biti sjednica,a ne ova sprdnja od danas!Vidji ako mozes da sredis da ne bude Dzoa,a i Olja mora biti tu,pa ko ce nam donijet' kolace i poslastice ako nju ne zovnemo?
                    sigpic

                    Comment


                    • Neka JC-a on je ionako potrcko samo,da se malo zafrkavamo s njim

                      Znas sta je,zvao bih ja Mila,mislim Djukanovica,ali kao sto je JC mandin pijun tako i ja moram nekog slusati,primio sam video poziv u kom MGS i Dominator kazu da ga ne zovem,nisam pametan
                      Last edited by AK47; 02-12-11, 23:21.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • A lepo nam obeća Bojana da će napustiti ovaj forum...
                        Obećanje, ludom radovanje
                        Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                        Comment


                        • vidi sad i ovaj se nesto buni

                          os' ti mozda do apcane?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by santiljana View Post
                            A lepo nam obeća Bojana da će napustiti ovaj forum...
                            Obećanje, ludom radovanje
                            A lepo si se radovao,jel da...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin
                              sednice
                              ja obožavam sednice
                              kasam bijo mladži ondak sam naivno mislijo
                              dasu najbolje sednice one u farmerkama iu helangama toes gegama
                              poslen samse tolko izveštijo dasam poceo disprimećujem i dobre sednice u šorcovima aiu minićima
                              asad
                              sasam zate stvari experat
                              pa mogu disprocenim dobru sednicu iu aljini iu suknji ai svuda
                              sasam zate stvari tatamata
                              toes sednice




                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              Efti na tuto, samo za tebe

                              Spoiler


                              Adriana Lima
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa niste ni svesni u sta ste se uvalili, kad se udesimo kao hostese ima na forumu samo nas glas da se cuje, a o stasu ce se pricati i novim generacijama Lepih koje dolaze
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X