Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka si ti,kakva je to sjednica mimo ociju javnosti.Pa i poslanici zele da se zna za to,da to sto kazu ostavi dubok trag i odjekne forumom.
    Ja mislio on utripovao da drzi sjednicu,kad ono stvarno drzi
    sigpic

    Comment


    • LEPI moji,opustite se.

      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Neka si ti,kakva je to sjednica mimo ociju javnosti.Pa i poslanici zele da se zna za to,da to sto kazu ostavi dubok trag i odjekne forumom.
        Ja mislio on utripovao da drzi sjednicu,kad ono stvarno drzi
        Nije,ne laze stvarno vodi,trenutno ne mozemo da se dogovorimo ko ce otvoriti Ciparsku Ligu 1,pregurpisavanje je medju modovima
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Otkud tebe AK nesreco

          Jesi vidio sto ti najbolji drug ima dobar avatar.

          Kako je bilo u bolnici,Kvrga vec izasao iz zatvora.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            LEPI moji,opustite se.

            Dosta nam je Rogera Coa,em osvoji silne turnire na kraju godine,em sad da slusamo kako pjeva,previse je

            Originally posted by AK47 View Post
            Nije,ne laze stvarno vodi,trenutno ne mozemo da se dogovorimo ko ce otvoriti Ciparsku Ligu 1,pregurpisavanje je medju modovima
            Ima li uzdrzanih koliko?
            Da ne izgubis ti status,bjezi na sjednicu
            sigpic

            Comment


            • Eldin Adilovic, NO 1 napadac u liZi

              Odamrao sam se od tebe...jesi naporan to je cudo jedno,jel tako Vladane?
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Dosta nam je Rogera Coa,em osvoji silne turnire na kraju godine,em sad da slusamo kako pjeva,previse je

                Vladane, ovo ti je prva opomena
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Opusti se Boki.Ne moze se on uporedjivati sa Rodjom.Ipak je Lepi mnogo bolji u svakom segmentu.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Nije,ne laze stvarno vodi,trenutno ne mozemo da se dogovorimo ko ce otvoriti Ciparsku Ligu 1,pregurpisavanje je medju modovima
                    ciparska prva liga
                    stvar je znaci ozbiljna





                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Eldin Adilovic, NO 1 napadac u liZi

                      Odamrao sam se od tebe...jesi naporan to je cudo jedno,jel tako Vladane?
                      E jes,nema vala vecine tezine na svijet'
                      A svaki me dan onako bezobrazno pita dje ti je Akan i smije se,govori kako te otjerao

                      Originally posted by bojanaBG View Post

                      Vladane, ovo ti je prva opomena
                      Zasto
                      sigpic

                      Comment


                      • Akane,ovo ce sve uci u zapisnik,i bice raspravljeno na sledecoj,to jest trecoj preliminarnoj sjednici,sa kojom cemo sumirati uspjesnu godinu,moje vladavine i procvata fudbalskog pdf
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zasto
                          Poredis onog sa Rogerom
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Poredis onog sa Rogerom
                            Mislis poredi Lepog sa nekim tamo?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Preozbiljna evo sam sad stavio da sam AKAN,kaze manda neces me dva puta na isti fazon,jbg provalio me ovaj put...preokret se desio kaze zbog spire gligorovskog i ostalih moraju i Makednoci dobiti temu...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Mislis poredi Lepog sa nekim tamo?
                                Aco
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X