Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvu knjigu? Neki fazon o prolasku zivota, ali ne i dana?! ... Samo bih molio da se malo opreznije biraju autori... Over and out.

    Edit: Uuuuuh. Sad vidim da ga kacis jer ti nije drag. Bilo mi je malo bzv. Mada nemoj ga ni ovako kacit'...

    Comment


    • Fladane koju knjigu tražiš?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • MGS a jes' na tu foru nesto,vjerujem da je ka' sto je Ajnstajn rekao o relativnosti(Kad čovek sedi jedan sat sa lepom devojkom, to vam se čini kao jedan minut. Ali neka sedi jedan minut na vrućoj peći - to je duže od jednog sata. To je relativnost" nadjoh ovo ovako,ne mogah parafrazirat')
        Ako je 10% pisac kakav je glumac to ce biti masterpiece.Ako se ovaj Dzo ne smiluje vec u nedelju ima da zauzme mjesto na avataru

        Olja Godina prodje, dan nikad
        sigpic

        Comment


        • A Žarko...mislila sam opet nešto o tronovima i kraljevima.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dzo aj da promijenim avatar,daj mi ovo






            Eto biraj koju ces za avatara.

            Sto si mi onda govorio da ti je ovo najdraza pjesma:

            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A Žarko...mislila sam opet nešto o tronovima i kraljevima.
              Nikako da se nakanim da pocnem sa drugom,prvu sam procita' i bas je dobra ;)
              Prvo moram ovu da nadjem,to je sad prioritet

              Originally posted by Joe Cole 10 View Post

              Eto biraj koju ces za avatara.

              Sto si mi onda govorio da ti je ovo najdraza pjesma:
              Dje je bizin na drugoj,slabo se vidi?
              Kemo ipak,uzecu ovu prvu,podnosljivija je
              Vjerovatno sam to reka' da te skinem s' vrata(ajde da se tako izrazim )
              Last edited by Vladan; 01-12-11, 21:58.
              sigpic

              Comment


              • http://source.ba/clanak/5109443/vije...umenom%20masom

                OOOOOOOOOOOOOO sal2.gif

                Comment


                • Rizikujem da smorim svoje drage kolege, sto mi nije svojstveno, ali ako vec spominjete umjetnike i "umjetnike", ja sam uvjek za nesto ovako iz duse, bez ikakve zelje za sminkanjem...

                  Ovo je nemoguce koliko je covjek unio sebe u ovu pjesmu.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post

                    Dje je bizin na drugoj,slabo se vidi?
                    Kemo ipak,uzecu ovu prvu,podnosljivija je
                    Vjerovatno sam to reka' da te skinem s' vrata(ajde da se tako izrazim )
                    Hoces opet stari avatar

                    Ne volis Kemu,ne volis Ibricu i njegovog mu kera ti nisi covjek !

                    Dabogda ti Kemo na svadbi pjevo.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • A dje nadje tu pjesmu bas,vjerovatno sto je tu dao sve sto ima.Meni je ova nekako najbolja


                      Ne znam Dzo,tesko ce on zivjet' jos 30 godina
                      sigpic

                      Comment


                      • A Joe, ako je svadba bila i prošla?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da se on ozenio ne bi njega bilo 3 minuta na netu koliki je to papucar Olja.

                          Sad hoces i da sahranis covjeka Vlatko
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ti nekom da kazes papucar pa Papuca ti je nadimak covjece

                            Vidis kako Olja razmislja vezaro on ce mozda i biti pozvan,ali ti neces
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakve brak uopste ima veze sa odjevnim predmetima?! Brak je jedna od najvrednijih institucija, u koju ulazi, na zalost, kome se cefne...

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ti nekom da kazes papucar pa Papuca ti je nadimak covjece

                                Vidis kako Olja razmislja vezaro on ce mozda i biti pozvan,ali ti neces
                                Ja papuca .Nikad bio i nikad biti necu.

                                I da me zovnes ne bi dosao jedino mozda ako bi Kemo pjevao.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X