Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego kada reče jubilarni lajk, jel ti znaš možda, ne znam koga da pitam, koliko je potrebno između 11. malog zelenog i 12. ?
    Strašno me interesuje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne znam postoji li 12. uopste

      Ne skreci s teme,vratimo se poslasticama
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shpageti View Post
        A neka pushti u mp pukoh 100 na Partizan over pa me ova tintara boli tako da ti nisam nocas za visoke IQ besjede .
        Brate, po prvi put odlucih da ne guram, da odmorim, jer ne znam dje ce mi glava... I ostalo mi na tiket za dobar novac 0-2 Lokomotiva. Ja u krevetu i iz principa necu da se cimam nego vrijeme da odspavam malo... Krenuh tobos da spavam kod 0:0 na poluvrijeme, ali nista... Digoh se nakon 30 min, prekrsih zacrtano, odoh protiv odmora koji mi je neophodan, kad ono vec tri goal. Da sam igrao preko 2,5 nedje oko 50 minuta, kvota tad oko 10 i ljepota. Dobija se u svakom slucaju... Ali ne, hocu principe kad ne treba... Onda krecem sa gubljenjem... A najjace je sto padoh na Kahu, koja je fenomenalno otvorila mec. Tiket bio za ogromnu lovu. Onda su dvije cetvrtine bukvalno nestali sa parketa i gubili 20 razlike tri minuta pred kraj. Ja se oprostoio od svega, kad se oni vratise. I promasi covjek na kraju slobodno za izjednacenje, i kontru za pobjedu. Oboje mi odgovaralo... Sad bez sna, centa, uz cireve u punom trenaznom procesu... A najjace je sto gubim pare na neke fjucerse u Cileu...

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne znam postoji li 12. uopste

          Ne skreci s teme,vratimo se poslasticama

          Ma zezaš!
          Pa meni je to cilj, za zasluženu penziju..cccccc..papazjanija....

          Moraš da zaslužiš moje poslastice.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ma zezaš!
            Pa meni je to cilj, za zasluženu penziju..cccccc..papazjanija....

            Moraš da zaslužiš moje poslastice.
            Da,koliko vidim to je to sto se kvadratica tice mada ti raste reputaciona moc,a ti si na ubjedljivom 1. mjestu na forumu
            Sta treba da uradim,pomogni mi malo
            sigpic

            Comment


            • Nema pomoći, sorry.
              Molim člana lepih da mi ne lajkuje postove.

              EDIT: JES' GLUV, aloooo!

              EDIT2:Stvarno nemam uopšte smisla za tvoj humor MGS i ne razumem šta sada ovo radiš. Ja sam svoje lajkove pošteno zaslužila, pa i one dis..., a ovu tvoju sprdačinu ne kapiram!
              Last edited by miloolja; 01-12-11, 23:48.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Brate, po prvi put odlucih da ne guram, da odmorim, jer ne znam dje ce mi glava... I ostalo mi na tiket za dobar novac 0-2 Lokomotiva. Ja u krevetu i iz principa necu da se cimam nego vrijeme da odspavam malo... Krenuh tobos da spavam kod 0:0 na poluvrijeme, ali nista... Digoh se nakon 30 min, prekrsih zacrtano, odoh protiv odmora koji mi je neophodan, kad ono vec tri goal. Da sam igrao preko 2,5 nedje oko 50 minuta, kvota tad oko 10 i ljepota. Dobija se u svakom slucaju... Ali ne, hocu principe kad ne treba... Onda krecem sa gubljenjem... A najjace je sto padoh na Kahu, koja je fenomenalno otvorila mec. Tiket bio za ogromnu lovu. Onda su dvije cetvrtine bukvalno nestali sa parketa i gubili 20 razlike tri minuta pred kraj. Ja se oprostoio od svega, kad se oni vratise. I promasi covjek na kraju slobodno za izjednacenje, i kontru za pobjedu. Oboje mi odgovaralo... Sad bez sna, centa, uz cireve u punom trenaznom procesu... A najjace je sto gubim pare na neke fjucerse u Cileu...
                Ja sam odustao od igre na bet365,nema trika da onamo podignem,sve dok se nakanim uhvati me huja i onda se prospem i trt...a u sushtini u Meridijanu su bash neznalice kad ti na 3 min do kraja vrlo chesto daju ukupan broj poena za kosharku,rijetko kad ne dodje,al eto nocas jbg.
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Jedini nacin da se dobija je bet365... Nedostatak vremena, svjezine, redovni prihodi, mladost-ludost, ..., cine da to ne radim... Evo sam dok sad pricamo zaradio nekih 100-ak eura... ALI... Treba mi neki klik, jbg... Medjutim, i dalje sam apsolutni rekorder po nekim ciframa, za okruzenje

                  Comment


                  • Ja bi te lajkova tuto, ali mozda bi to pogresno protumacili... Evo vidje li Mila? Napokon izdvojih malo vremena da procitam njegove postove, koji su izvrsni, i u tom odusevljenju nesvjesno poceh da lajkujem, ali...

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Jedini nacin da se dobija je bet365... Nedostatak vremena, svjezine, redovni prihodi, mladost-ludost, ..., cine da to ne radim... Evo sam dok sad pricamo zaradio nekih 100-ak eura... ALI... Treba mi neki klik, jbg... Medjutim, i dalje sam apsolutni rekorder po nekim ciframa, za okruzenje
                      Ma ne kontash me..nije problem prevelik onamo dobit,al shtos je u tome POVUC' pare,a ja ih nisam povlachio i onda jedan talas HUJE i ode sve u ...
                      A provjeri ovo za kosharku sledece nedjelje u Meridijan,iznenadicesh se,na bet znash i sam da michu sve chim se priblizava 5 min do kraja chetvrtine a kamoli kraja utakmice,mislim na poene!
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • A znam to... Zato spominjem "klik"... Ne moras ih cak ni povlaciti. Gomilas, pa povuces kad imas dosta investicionog kapitala... Znam o cemu pricas, ali kod mene nije "zinula mi guz...", jer me pare ne ispunjavaju previse, nego... Ko zna... Ali realno, godinama je ta skola placana, mislim da je vrijeme da se pocnemo naplacivati... Moras "kliknuti"

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Je ne znam kad sam zadnji put odspavao. A sigurno da radim vise od tebe, jer me nema bas previse na forumu tokom radnog vremena... Sve je do mentalne snage pojedinca.

                          edit: Ojdoh da radim nesto, pa mozda navratim malo kasnije. Ili je mozda bolje reci malo ranije...
                          Mene ima na forum, posto mi je takav posao i zahtev rad za racunarom.
                          Ali ja se itekako umorim, posto svi znamo da je umni rad fizicki neizdrzljiv.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • ja u vezi ovog u BL....apsolutno je po meni sve bilo u redu...nema te humanitarne organizacije dje Novak nije imao udjela,nebrojeno crkvi je pomogao,i na kraju,nije vodio sa sobom kamerre,press i to,da bi se vidjelo da je On taj koji je pomogao,dok drugi bez kamera i televizije ne bi pomogli,trika nema Tako da Tadicu izvini,dosadan si i nisi zasluzio postovanje;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Duko, poenta price je da predsednik jedne zemlje prica i ne sme ovako da se prekine u pola recenice, kakav god on predsednik bio, to je totalno nebitno u ovom trenutku.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Boki,nemam prihvatanje na tu tvoju tezu Prema njima i treba tako,dok je Novak daaaaleko svjetlija licnost od predsjednika i tu su emocije bile glavni faktor date situacije


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X