Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuto, mislio sam da me podržavaš, a ti stao na njihovu stranu

    Comment


    • Tuta je siva emincija (ispred) naše grupe, oću reći nemož' ni muva da preleti..mi pazimo da njegova gocpoja, kojim slučajem, ne uđe u grupu, a on pazi na sve ostale...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Tuta je siva emincija (ispred) naše grupe, oću reći nemož' ni muva da preleti..mi pazimo da njegova gocpoja, kojim slučajem, ne uđe u grupu, a on pazi na sve ostale...

        Nema opravdanja za Tutu, razočarao me večeras.

        Comment


        • Ako me pamćenje dobro služi, a hvala Bogu te sa tim još uvek nemam problema, tuto imali smo drugačiji dogovor, nego što sada tvrdiš, al dobro, nećeš javno, i bolje nemoj vidiš da ovi seku vene za tobom... nešto im teško palo..
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovde vise ne zalazim ali sam morao kad sam video da je tvoj post poslednji.. ti si jedan VELIKI kralj i ovaj recept za prase je blaga vredan
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Samo da vidite dokle je ova raspala drzava spremna da ide i sta sve servira zombijima ispred racunara.

              http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/289...evro-milioneri
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Odem ja tako u pauzici da šetam malo po forumu i kod jednog forumaša stoji da je rođen 1.januara.
                Sine meni da sam kod mnogih videla da su naveli taj datum kao trenutak kada su upoznali ovaj svet, te odem u kalendar...a tamo stoji da 1.januara slavi

                Spoiler
                4665 forumaša



                http://www.sportklub.info/forum/cale...y=2012-1-1&c=1

                Šta ću bilo mi je dosadno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja sam najmlađi na forumu

                  Comment


                  • Onda ne smes da citas sta se pise u Tadbasu, iskvaricemo te tako neiskusnog
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Moderna beba

                      Comment


                      • Ja sam mladji od notoriousa,mislim da je samo MGS mladji od mene



                        Uspjela je

                        sigpic

                        Comment


                        • Kad ja mogu vratiti svoj avatar?

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Kad ja mogu vratiti svoj avatar?
                            Pa proslo je nedelju dana,mici taj Mada ako mene pitas taj ti je najljepsi koji si do sad imala

                            Originally posted by tuta bugarin
                            afatar
                            po pitanju afatara niko nije ovi dana nagraiso ko oni fladan
                            dopala ge necija dizvineš hrckica aon se siroma zaigro snjom
                            štace kad je dobar coek pa vole te stvari
                            kadli
                            ona tinjega nekako ispotaje ugrize ito dizvineš za prs
                            aon potrošijo pola plaše rakie da dezinfikuje
                            paga sad eno vido samga na bubljaku
                            prodaje je ako koji oće duzme
                            al nije nikoji baš tolko lut
                            ma šta muje to trebalo
                            budala





                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici


                            Legendo
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.pressonline.rs/sr/vesti/v...20DINARA!.html

                              Ali je zato uzeo kusur od 5 dinara.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A i ona kad je tako postena sto je odma posla i ispricala medijima,na kraju onako rekla i da ne ostavlja baksis,cisto da ga jos malo pokaze u losem svijetlu aka skrtica.I niko joj nije kriv sto nije uzela pare,cus da mirno spava
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X