Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Vidjecete vi kad ja napravim forumski udar i smijenim Bojanu, pa cete ili svi postati Del Potrovi navijaci, ili cemo Ivan i ja ostati sami na forumu...
    a ti bi da ostanes sama sa Ivanom?
    mogu ja to vama i ovako da sredim, otvorim neku temu samo za vas dvoje
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Majo dogovoricemo se, saljem ti poruku da sredimo sve detalje...

      MGS, nije beli grad nego New Now, kad god te put nanese dobrodosao si, u kontaktu sam i sa drevnim dominatorom pa mozemo u neki zestok provod
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Opa, jos bolje... Taman da se vracu plocice. Najbolji nacin je da kad Novosadjanke peru ves na njih...

        Comment


        • Sad mi je jasno zašto je Ivan imao svu slobodu govora, izgleda da uticaj Bojane progresivno opada.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Više nego Kobe u NBA.
            Vise su Novakovi fanovi zasticeni na ovom forumu nego Kobe u NBA.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Sad mi je jasno zašto je Ivan imao svu slobodu govora, izgleda da uticaj Bojane progresivno opada.

              Jos malo pa cu potpuno dominirati...
              Ako zatreba, mozda udjem u koaliciju sa Djokovicevim navijacima... Evo, Indigo je skoro na mojoj strani...

              Comment


              • e majo, majo, bila si hejter no.2, a sad prelazis na njihovu stranu totalno si me razocarala...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sve za vlast.
                  Jos Asprilju kad vratim, ima da bude potpuna dominacija...

                  Comment


                  • Ne postoji hejter broj 2, jer si zauzela prvih 4-5 mjesta, tek onda se može pričati o Maji i ostalima.

                    Comment


                    • Realno, glupo je pricati da neko moze biti Novakov hejter... Momak cak ima i nalog odje, pa nije bas lijepo tako o svom kolegi... Nisam vidio da se RF udostojio da nam se pridruzi.

                      Comment


                      • vidim ja da cu morati da ti smanjim ovlascenja
                        a dominator se vraca tacno za 38 dana, ako uopste bude hteo da se vrati

                        a sad laku noc, ima i radnog sveta ovde
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Je ne znam kad sam zadnji put odspavao. A sigurno da radim vise od tebe, jer me nema bas previse na forumu tokom radnog vremena... Sve je do mentalne snage pojedinca.

                          edit: Ojdoh da radim nesto, pa mozda navratim malo kasnije. Ili je mozda bolje reci malo ranije...
                          Last edited by M_G_S; 01-12-11, 23:09.

                          Comment


                          • Ugledala se previše na Goaterera, pa joj je mentalna snaga skoro nepostojeća. On je nekako klimavo skupi pobjedama, ali naša adminka nije večeras poentirala na forumu, pa odlazi u krevet sa niskim samopouzdanjem, što nikada nije bilo dobro.

                            Comment


                            • Jos 40-ak dana,taman sa novom godinom da se vrati najLEPsi i valjda ce se ovaj Akan pridruziti za stalno i onda da probamo tu Oljinu tortu
                              sigpic

                              Comment


                              • Hocu li poslati i Novaku pozivnicu za LEPE? Mada on me pitao nedje da konkurise, ali smo se dogovorili da ne upada, da ne izgleda kao da je preko veze, ili jera ga mrze pojedini clanovi foruma... A stvarno je skupljao koncetraciju za mec sa Marejom, pa mi crnjak bilo da radi onaj japanski test inteligencije

                                Comment

                                Working...
                                X