Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Terminatoru,to sto pricas jeste vecinom istina,ali nekako si mnogo negativan,ne vidis ono pozitivno u ljudima...
    Zelim odgovor od tebe. Bas me interesira.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Hahahahahah a dje se sjeti Sume striborove
      Koliko se ja sjecam, to sam radio u drugom razredu
      Jedino cega se ja sjecam, to je Gorski vijenac
      Ma dobro je to ja se sjećam svega i jezeva kucica i Mali princ i Ruža ,srebrena cesam ,Kameni spavac i sve te lektire iz osnovne.
      Iz te lektire šuma striborova ,ova sad cura koja se udalaza tog glavnog lika je bila zmija ,ali kad se sjetim mi smo to morali sve slikovito prikazati ,tada nas je profersorica tušila sa uvodom zapletom i raspletom ,nije nas opterecavala sa peripetijom i tako dalje.Ali interesantna je knjigica mogao sam je opet pročitati
      Last edited by Adin; 27-11-11, 23:21.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Ja sve to pamtim, ali filmove. U xxx varijanti.

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Terminatoru,to sto pricas jeste vecinom istina,ali nekako si mnogo negativan,ne vidis ono pozitivno u ljudima...
          A koje pozitivno brate, sta ima pozitivno u danasnjem "modernom" svetu?
          Nadji mi jednu stvar, sem tek rodjene bebe koja je toliko cista i neiskvarena zlobom, za koju mozes reci da je 100% pozitivna, da je "bela" ili svetla kako god zelis.
          Mi smo samo zivotinje koje su evoluirale i to treba prihvatiti kao istinu!
          I dalje imamo sve njihove odlike, borbu za prevlast u coporu, zelja za borbom, za krvlju, cedomorstva, ugnjetavanje slabijih clanova(toga ima i na forumu ) samo sto smo mi to digli na jedan visi do sada nevidjen nivo, i koristimo oruzje umesto zuba i kandzi
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Adin View Post
            Ma dobro je to ja se sjećam svega i jezeva kucica i Mali princ i Ruža ,srebrena cesam ,Kameni spavac i sve te lektire iz osnovne.
            Iz te lektire šuma striborova ,ova sad cura koja se udalaza tog glavnog lika je bila zmija ,ali kad se sjetim mi smo to morali sve slikovito prikazati ,tada nas je profersorica tušila sa uvodom zapletom i raspletom ,nije nas opterecavala sa peripetijom i tako dalje.Ali interesantna je knjigica mogao sam je opet pročitati
            Ja se bas slabo sjecam lektira iz osnovne, ne znam zasto... Pa cak i iz srednje. Bas sam rijetko sta zapamtio. Eto, sjecam se "10 000 milja pod morem", zatim "Robinson Kruso", hmmmmm ne radi mi mozak trenutno... Ma sjeticu se vjerovatno...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              A koje pozitivno brate, sta ima pozitivno u danasnjem "modernom" svetu?
              Nadji mi jednu stvar, sem tek rodjene bebe koja je toliko cista i neiskvarena zlobom, za koju mozes reci da je 100% pozitivna, da je "bela" ili svetla kako god zelis.
              Mi smo samo zivotinje koje su evoluirale i to treba prihvatiti kao istinu!
              I dalje imamo sve njihove odlike, borbu za prevlast u coporu, zelja za borbom, za krvlju, cedomorstva, ugnjetavanje slabijih clanova(toga ima i na forumu ) samo sto smo mi to digli na jedan visi do sada nevidjen nivo, i koristimo oruzje umesto zuba i kandzi
              Znas kako, pas je 100 puta bolji kao ljudsko bice od covjeka. Zato svima preporucujem psa, jer tesko da ce im covjek pruziti ljubav koju pruza pas ;)
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Dobro sad, opstepoznato je da ipak nismo evoluirali. Kod nas nedostaje taj "missing link". Imas majmuna, pa covjeka, ali nema bica koje je bilo izmedju... A evo polako sve izlazi na vidjelo. Pronadjose prije neki dan ona dva skeleta vanzemaljaca u Peruu... Gotovo sigurno je da je "Bog" u stvari vanzemaljac sa epruvetom u ruci.

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Ja se bas slabo sjecam lektira iz osnovne, ne znam zasto... Pa cak i iz srednje. Bas sam rijetko sta zapamtio. Eto, sjecam se "10 000 milja pod morem", zatim "Robinson Kruso", hmmmmm ne radi mi mozak trenutno... Ma sjeticu se vjerovatno...
                  Znaš ja sam ti veliki fan diskripcije i mngogo se sjećam svih detalja iz knjige evo na primjer U knjizi sto godina samoće znam da su bili cigani koji su donosili informacije sa vanjskim svijetom pošto su oni živjeli u potpuno nekom drugom svijetu ,znam da je padala kiša neprestano jedno vrijeme ,znam da je jedan od članova obitelji imao svinjski rep ,da su imali bolest spavanja i t ako to ja uživam u tim detaljima.Sad si pomenuo Robinson Kruso ,prvo što je našao su bila jaj od kornjače cime se htranio kasnije je našo kozu koja je bila s njim pećinu pa žito i munja ,pa vatra i tako to ja to baš pamtim.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • A globalno izgleda da je sve tako crno,ali mislim da se u nekim manjim sredinama moze naci dosta pozitivnih i lijepih stvari. Samo je u danasnjem svijetu toliko stvari covjeka odvlaci od tih malih sitnih detalja koje zivot cine prelijepim ;)

                    Comment


                    • Vladane dobar ti avatar nisam znao da volis Kemu Montena
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Dobro sad, opstepoznato je da ipak nismo evoluirali. Kod nas nedostaje taj "missing link". Imas majmuna, pa covjeka, ali nema bica koje je bilo izmedju... A evo polako sve izlazi na vidjelo. Pronadjose prije neki dan ona dva skeleta vanzemaljaca u Peruu... Gotovo sigurno je da je "Bog" u stvari vanzemaljac sa epruvetom u ruci.
                        Brate znaci imas milion reputacionih poena od mene za ovo
                        U religiju sam verovao do svoje 12 godine dok nisam procitao dela cika Darvina, mada i to nije istina ali opet nateralo me je da trazim sto ti kazes "missing link" polako ce se to sve razokriti nadam se jer cela ta prica oko naseg nastanka mi je presmesna
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          A koje pozitivno brate, sta ima pozitivno u danasnjem "modernom" svetu?
                          Nadji mi jednu stvar, sem tek rodjene bebe koja je toliko cista i neiskvarena zlobom, za koju mozes reci da je 100% pozitivna, da je "bela" ili svetla kako god zelis.
                          Mi smo samo zivotinje koje su evoluirale i to treba prihvatiti kao istinu!
                          I dalje imamo sve njihove odlike, borbu za prevlast u coporu, zelja za borbom, za krvlju, cedomorstva, ugnjetavanje slabijih clanova(toga ima i na forumu ) samo sto smo mi to digli na jedan visi do sada nevidjen nivo, i koristimo oruzje umesto zuba i kandzi
                          Ne moze nista biti crno ili belo,osim kao sto i sam kazes tek rodjene neiskvarene bebe,ali treba nekako valjda teziti tom "belom" (ne kokainu ) Previse je zla,pohlepe i raznih drugih sranja na svetu.Previse.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Znas kako, pas je 100 puta bolji kao ljudsko bice od covjeka. Zato svima preporucujem psa, jer tesko da ce im covjek pruziti ljubav koju pruza pas ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Adin View Post
                              Znaš ja sam ti veliki fan diskripcije i mngogo se sjećam svih detalja iz knjige evo na primjer U knjizi sto godina samoće znam da su bili cigani koji su donosili informacije sa vanjskim svijetom pošto su oni živjeli u potpuno nekom drugom svijetu ,znam da je padala kiša neprestano jedno vrijeme ,znam da je jedan od članova obitelji imao svinjski rep ,da su imali bolest spavanja i t ako to ja uživam u tim detaljima.Sad si pomenuo Robinson Kruso ,prvo što je našao su bila jaj od kornjače cime se htranio kasnije je našo kozu koja je bila s njim pećinu pa žito i munja ,pa vatra i tako to ja to baš pamtim.
                              Ohoo, svaka cast!
                              Ja trenutno citam jednu knjigu, napisacu nesto vise o njoj u temi Opste znanje, ali o tome sjutra, sada bas nemam snage za to
                              Inace, knjiga se zove Metro 2033
                              Sjutra cu o detaljima
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Vladane dobar ti avatar nisam znao da volis Kemu Montena
                                Vala volim Kema vise nego ljeba da ijem,oce li dolazit' ove godine u CG znas li?Rijetko je ovdje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X