Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si Bojana. Evo, sada se RTS izvinjava za pogresno prenetu vest.
    Dobitnik je svedski knjizevnik Tomas Trans.
    Koji idioti, da ovako neproverenu vest objave.
    Ali to je RTS.

    Comment




    • Zaisci
      sigpic

      Comment


      • ova sto je indigo drzi na avataru,mala sanja iz subotice,odbojkasica,vidim postala je aktuelna sada,sutra kod kepeca u onom shou,drze je po avatarima...zasluzeno,nema sta,igra devojka ko zmaj...nego davno ti se ona lozila na mene... mozda i nije tako davno,nego kada zivis turbo zivot,svaka godina unazad ti je pluskvamperfekat ...mislim da je i tada igrala u repki...konstantno mi je slala esemesove,cimanje i to,videlo se da je dobra dusica ali sta ces kada je nama barabama sa asfalta fizicki izgled prioritet ...htela je da budemo ko vijeri i salas,da barem polusezonu furamo...ali nisam je ni kafe udostojio...jer sta ce frajeru poput vijerija macka koja lici na salasa...a ona sad na krovu evrope a ja na povrsini vode,takozvanim splavovima,sa devojkama sumnjivog morala,cekam da potonem...mada bolje je ovako...nista ja tu ne bih diro ...ali da me je ona maja ognjenovic ganjala,to ne bih sebi oprostio,nono...hteo sam sanji poslati sms da joj cestitam titulu ali reci ce sebi...vidi ga sad,na toliko sms-ova mi nije odgovorio a sad sam mu dobra kada sam prvak evrope...ne duso,nisi mi ni sada dobra,ni priblizno,nego ocu da ti cestitam uspeh od srca ...imam i ja dusu
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Vratila se legenda,vratio se dominator
          Pusti drevnu Sanju,ona je nista!
          sigpic

          Comment


          • Dje si dominatoru...
            Posalji mi u inbox broj od male Sanje ja cu je izvesti na kafu....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Dominatore oplodi nas!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • ma ne poseduje sanja sto se tice fizickog izgleda,ni d od dominacije,niti d od drevnine,a mora da je barem na drev i na domin da bi mogli da pregovaramo

                edit: eh da,pozdrav za moje ratnike iz klana !
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Duboki naklon i ovacije s moje strane,konacno u punom sastavu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Niste. Fali vam notorious.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • fali i barsi iniesta pa svi padaju ko pokoseni

                      nego kalashnjikove dobri,reci mi kakva je situacija sa onim mojim forumasicama...altlosta lakosta shardonej,majabl,hmm...mozda tennis...jel su aktivne,jel vrebaju iz potaje ili i dalje krstare po tropskim destinacijama ?
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • maja se izgleda udala,ali se desio nagli preokret u njenom zivotu i sada je sama,ove ostale nisam primjetio

                        kako ti provede dane odvojen od svijeta,ocekivao sam te juce ovdje,cak smo ispred LEPIH poslali zahtjev za tvoje oslobadjanje,ali nece ni da cuju,to se zove strah...od dominacije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • maja znaci iskusno odigrala...udala se za ovog sto radi na crno a trosi na belo,pa mu posle medenog meseca dala sut kartu i uzela pola imovine sto je zaradio na crno...mogla bi da kupi vilu na dedinju,da se skrasi u otadzbini,cisto da ponekad popijemo produzenu s mlekom i cedjenu pomorandzu...mada mene najvise interesuje gde mi je lakostica ove ostale vrebaju iz prikrajka konstantno

                          edit: a sto se tice sekjuritija...pa njima uvek dominantni upadaju u oko...nece oni apsolventa politickih nauka sa cvikerima da isteruju iz lokala
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ja sad citam na Blicu da je to lazna vest.

                            http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/281...belove-nagrade

                            A šta ako Blic laže?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ma to se sprdali hakeri da ukazu na drugo,politicko lice dobrice cosica koje je kako dune vetar
                              Cuj prvi maj

                              Comment



                              • Dominatore,samo za tebe!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X